Černé zrcadlo - Série 4 (2017) (série)

DJ na odstřel (S04E04)

(epizoda)
  • Velká Británie Hang the DJ

Frank a Amy se potkali přes seznamovací program, který každému vztahu přidělí datum expirace. Teď ale začínají pochybovat o logice celého systému. (Netflix)

Naushika.

Ve skutečnosti si myslím, že vztahy fungují trochu jinak a poněkud mě otravovala různá ta vztahová klišé, která pochopitelně taky přišla na přetřes... ale tenhle díl měl tak geniálně vygradovaný a vypointovaný konec, který mě natvrdku dojal k slzám (a to už je něco, jak se jinak romantickým věcem vyhýbám velkým obloukem), že mu po zralé úvaze napálím plný počet. ()

Franc1s

Tak zatím nejlepší díl této série, kde jedničky a nuly hrajou hlavní roli a když chceš někoho sbalit, stáhneš si appku do mobilu. Chytré, zábavné a výborně vyřešené, kdy ve finále jen sedíš a ani nedutáš... ()

fallanga

Jak by vypadal svět ovládaný Tinderem? Na to vám odpoví tato episoda, která velmi silně připomíná San Junipero. Je to celkem dobré romantické drama, ale stejně jako San Junipero je to moc optimistické. Začínám se obávat, že celá čtvrtá série se ponese v tomhle duchu. ()

oasismanik

Eternal Sunshine of the Spotless Mind novšej generácie, perfektný, lahko úsmevný, lahko melancholický príbeh o osudovej láske. A úsmev Georginy Campbell je veru absolútne odzbrojujúci. ()

maoc

Brooker vykradl můj guilty pleasure film Stopky lásky! :-O Také si půjčil něco z Hodíme se k sobě, drahoušku?, Matrixu a Věčného svitu neposkvrněné mysli. V mých očích hodně neoriginální příběh tedy nemohu hodnotit nijak vysoko, i když nezaujatě proti němu nic moc nemám. Znepokojivý je jen trochu, jinak spíš taková melodramatická selanka na odlehčení. ()

jackalsc

Zatím asi nejpříjemnější epizoda 4. série. Originální fungující námět, herecké výkony uspokojivé, vhodný výběr herců. Poutavě ztvárněné, člověk se ani chvíli nenudí. Pěkný plot twist 90% ()

Saxos

Systém? Pěkně organizovanej bordel to byl. Každý díl Černého zrcadla je jiný, ale pořád dobrý a nikdy nestačí jen jeden zvrat. Zde ještě přidána romantika a sex. ()

StrixCZ

Nádhera - jedna z nejlepších romantických komedií, co jsem kdy viděl (což bych zrovna od epizody Černého zrcadla fakt nečekal). Skvělý nápad, výborně zahrané a navzdory stopáži tomu nic nechybělo. ()