poster

Nevěřte mužům

 • USA

  Trust the Man

 • Velká Británie

  Trust the Man

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2005, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • matezzz
  ***

  Oddechová romantická komedie s příjemným hereckým obsazením, která nepřekvapí, ani nezklame. Několikrát se určitě od srdce zasmějete, to je u komedie sice normální, ale narozdíl od jiných dnešních komedií se nesmějete trapným nechutnostem. Milé překvapení, protože jsem se na tento film ani dívat nechtěl.(5.7.2008)

 • dopita
  ***

  Tak trochu drama, romanťák i komedie. Byl by to docela sympatickej filmeček, kdyby mu nepodrážel nohy slaboučkej scénář, kterej občas nutí herce do prapodivných zálodudností, což v kombinaci s nikterak invenčním režisérem vyvolává občasné nepovedené a trapné scény. Ale film má naštěstí i povedené pasáže, ale je to tak 50/50, což je blbý. Nebejt sympatických a mých oblíbených herců a velmi příjemné newyorské atmosféry (tady se někdo horlivě snažil napodobit Woody Allena) bylo by moje hodnocení o jednu hvězdičku chudší. Vlastně nebylo, v takovým případě bych to těžko dokoukal, takže bych ani nehodnotil...(29.4.2013)

 • Rex Mundi
  **

  Ono sa to skúša hrať na Woodyho Allena, ale márna snaha... Ani tých pár absurdných komických scén a dobré herecké obsadenie nezachráni celkový dojem zbytočnosti. Trust the Man očividne má s mladším seriálom Californication spoločné viac než len hlavného kanca a režiséra. Avšak boli treba ešte tie dva roky, aby tento typ spoločensko-vzťahového tliachania dospel k správnej dávke cynizmu a našiel svoj vlastný štýl vydestilovaný v seriáli.(9.5.2011)

 • saillor
  **

  Mě to prostě nebavilo, jakobych už všechno, co ten film nabízí, viděla někdy dřív v něčem jiným. V první polovině se mi podařilo dvakrát usnout, ke konci se začalo něco dít a já vydržela bdít :-) Ale celkový dojem mizerný. Žádná z postav mi nepřirostla k srdci a jejich problémy mě nezajímaly. Do roka si nevzpomenu o čem ten film byl...takový nepovedený Woody Allen bez jeho talentu a neodolatelného smyslu pro vtip.(19.1.2011)

 • mirkaaa
  ***

  Ve filmu sledujeme propletenec dvou vztahů, kde každý řeší své osobní pocity - úspěchy, prohry, sex, rodičovství ...... Každý má své touhy a plány, které chce realizovat, ale každý má o životě jiné představy. Příběh není úplně špatný, až na ten konec - nelíbí se mi to vyznání lásky před celým davem, ať už je to v divadelním hledišti, v letadle, ve vlaku....(2.7.2009)

 • - Natáčení převážně probíhalo v New Yorku v USA. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace