Nevěřte mužům

Trust the Man

Trust the Man

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2005, 103 min

Ve filmu sledujeme propletenec dvou vztahů, kde každý řeší své osobní pocity - úspěchy, prohry, sex, rodičovství ...... Každý má své touhy a plány, které chce realizovat, ale každý má o životě jiné představy. Příběh není úplně špatný, až na ten konec - nelíbí se mi to vyznání lásky před celým davem, ať už je to v divadelním hledišti, v letadle, ve vlaku....(2.7.2009)

TV/// Obsazení 8/10 Děj 7/10 Hudba 6/10 Prostředí 5/10/// +David Duchovny, na jeho hereckou polohu si příjmeně zvykám, sympatická Maggie Gyllenhaal, spousta přijemných, zábavných a trefných hlášek které film provázejí na každém kroku, prostě dialogy se vydařily, celkem zajímavý vývoj vztahů -hodně civilní a málo zajímavé prosředí, méně výrazný hudební doprovod/// Snad jen mám zmatek z českého zázvu, který je úplný protipól toho anglického. Tak mám jim věřit nebo ne?Snad mi na to odpoví děj filmu. Nicméně i kdybych tu odpověď nenašel, uznávám, že jsem se příjemně bavil a občas se i hodně nasmál. Pomohly tomu různé situace, někdy komické, někdy úplně normální, které ale vyzněly vtipně nebo alespoň úsměvně./// Celkem 66%///(26.3.2011)

• Tayen

Tak s tím českým překladem se někdo zatraceně sekl. Ať se dívám na originální název, nebo na myšlenku filmu, ani jedno mi k "Nevěřte mužům nesedí." A nesedí mi ani film. Jo super: pár suchých hlášek, přisprostlý Duchovny, chlápek, co se snaží vyhnout manželství "neotřelým způsobem", vdavekchtivá snoubenka a manželka, co má nějaký problém se sexem. Film mě dlouhou dobu přesvědčoval, že se budu bavit, a na 50% se mu to dařilo, ale konec všechno zazdil a já musela přehodnotit i zbytek filmu. Na konci sakrastického filmu svatba? A co to usmíření jako z červené knihovny před celým divadelním hledištěm? Buď si ten film dělá srandu, nebo je hodně špatný. Spíš bych dala na to druhé.(30.9.2007)

:) Je to neskutečné, ale tento film, který není nijak známý, neoplývá něčím opravdu spešl, tak pro mě byl ohromným překvapením, jelikož jsem si u něj skvěle odpočinula a několikrát se opravdu srdečně zasmála :D :D Dva bratři, kteří jsou již sice ve věku, kdy by neměli (podle společnosti) :D dělat již takové pí*oviny :D :D - v podání Duchovny a Crudup byli báááječní :) I ženská dvojice byla velmi příjemná :) Ale prostě je to takové jednoduché, ale zároveň ukázka toho, jak to i v NY je :) Neustálý boj o parkovací místo, plno práce, manželství, ve kterém není sex... a do toho Crudup, který to pro mě prostě celééééééééééééé ovládnul :) :) Je to skvělá pohoda, na kterou se podívám příště ráda znovu :)(23.7.2015)

Oddechová romantická komedie s příjemným hereckým obsazením, která nepřekvapí, ani nezklame. Několikrát se určitě od srdce zasmějete, to je u komedie sice normální, ale narozdíl od jiných dnešních komedií se nesmějete trapným nechutnostem. Milé překvapení, protože jsem se na tento film ani dívat nechtěl.(5.7.2008)

• Billy Crudup

• - Natáčení převážně probíhalo v New Yorku v USA. (Terva)