Nevěřte mužům

Trust the Man

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2005, 103 min

• adriane9

Jedním slovem nuda protkaná trapností. Jako všechno beru, zvládla sem to vidět do konce, ale nejhorší zážitek si ponesu z toho příšerně trapného proslovu v divadle na konci. Znáte ty krásný slova v kvalitních snímcích kdy si z nich sednete na zadek a kolikrát si to i zapíšete protože to za to stojí? tak tohle vám vezme úsměv emoce i duši..děs.. Dvě hvězdy za sympaťáka Duchovnyho a Julianne.(4.7.2014)

TV/// Obsazení 8/10 Děj 7/10 Hudba 6/10 Prostředí 5/10/// +David Duchovny, na jeho hereckou polohu si příjmeně zvykám, sympatická Maggie Gyllenhaal, spousta přijemných, zábavných a trefných hlášek které film provázejí na každém kroku, prostě dialogy se vydařily, celkem zajímavý vývoj vztahů -hodně civilní a málo zajímavé prosředí, méně výrazný hudební doprovod/// Snad jen mám zmatek z českého zázvu, který je úplný protipól toho anglického. Tak mám jim věřit nebo ne?Snad mi na to odpoví děj filmu. Nicméně i kdybych tu odpověď nenašel, uznávám, že jsem se příjemně bavil a občas se i hodně nasmál. Pomohly tomu různé situace, někdy komické, někdy úplně normální, které ale vyzněly vtipně nebo alespoň úsměvně./// Celkem 66%///(26.3.2011)

• Tayen

Tak s tím českým překladem se někdo zatraceně sekl. Ať se dívám na originální název, nebo na myšlenku filmu, ani jedno mi k "Nevěřte mužům nesedí." A nesedí mi ani film. Jo super: pár suchých hlášek, přisprostlý Duchovny, chlápek, co se snaží vyhnout manželství "neotřelým způsobem", vdavekchtivá snoubenka a manželka, co má nějaký problém se sexem. Film mě dlouhou dobu přesvědčoval, že se budu bavit, a na 50% se mu to dařilo, ale konec všechno zazdil a já musela přehodnotit i zbytek filmu. Na konci sakrastického filmu svatba? A co to usmíření jako z červené knihovny před celým divadelním hledištěm? Buď si ten film dělá srandu, nebo je hodně špatný. Spíš bych dala na to druhé.(30.9.2007)

Až na ten konec, docela dobrý film. Vtipný, trefný, úměrně romantický a pak přijde konec a zkazí celý film! Líbání se za potlesku davu a jiná přehnaná romantická gesta, specialita plytkých romantických komedii na které si Američané tak potrpí je tady úplně mimo mísu a stejně jako Tayen i já byla kvůli tomu nucena přehodnotit i zbytek filmu.(24.11.2007)

Nevěřte mužům je velká oddechovka. Opravdu velká. Jasně, celá show je založená na vztazích a na jejich problematičnosti. Vztah, manželství, rodina, děti.....Nemůžu si pomoci, ale Davidovi Duchovnymu a Julianne Moore bych odpustil spoustu věcí. I když nevěra je asi až za pomyslnou linií přípustnosti.(26.12.2012)

• - Natáčení převážně probíhalo v New Yorku v USA. (Terva)