Nevěřte mužům

Trust the Man

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2005, 103 min

Slabé tři.(25.5.2014)

Pro me jedna z tech lepsich romantickych komedii. Nyni spise o muzich nez o zenach :-)(20.9.2009)

Prva polovica trosku nudna, prilis vela nudnych dialogov, akoby som sa dival na nejaky televizny serial, druha polovica bola uz zaujimavejsia, pretoze konecne prisli nejake vaznejsie problemy so vztahmi a finale perfektne, aj ked dost nepravdepodobne, ale je to len romanticka komedia a v nej je vsetko mozne. Takze taka priemerna limonada......23.05.2008(23.5.2008)

• Stanislaus

Jde tu o staré známé věci typu: "Bez ní mi bude líp, najdu si nějakou jinou." vs. "Nedokážu bez ní být, tudíž ze sebe musím udělat co největšího blba, aby mě vzala zpátky.". Tento snímek těží zejména ze skvělé titulní čtveřice, která zajišťuje jediné kladné body k hodnocení, hudba taky ušla - 50%.(21.1.2010)

Oddechová romantická komedie s příjemným hereckým obsazením, která nepřekvapí, ani nezklame. Několikrát se určitě od srdce zasmějete, to je u komedie sice normální, ale narozdíl od jiných dnešních komedií se nesmějete trapným nechutnostem. Milé překvapení, protože jsem se na tento film ani dívat nechtěl.(5.7.2008)

• - Natáčení převážně probíhalo v New Yorku v USA. (Terva)