poster

Nevěřte mužům

 • USA

  Trust the Man

 • Velká Británie

  Trust the Man

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2005, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sigf07
  *

  Film nám údajně umožňují uniknout realitě všedního dne. Pokud bych vycházel výhradně z tohoto přesvědčení, bylo by Nevěřte mužům propadákem na celé čáře. Ústřední čtveřice hrdinů řeší své všední manželské krize naprosto všedními způsoby jen proto, aby si v závěru dokázali, že se vlastně hrozně milují. Jak jinak. Postavy jsou navíc bez vyjímky podány tak neskutečně rutinním a znuděným způsobem, jako by byly vystřiženy z deváté epizody třetí série Rodinných pout. Jejich potíže mi byly naprosto fuk a za to, že jsem film vůbec dokoukal si můžu směle nárokovat bobříka vytrvalosti. Nevěřte mužům nijak nezachránilo ani neustálé stáčení všech konverzací k sexuálním tématům, naopak mě tahle podbízivost ještě více naštvala.(15.8.2010)

 • blackJag
  ***

  Průměrné konverzační drama s romantickou línií, slušnou řádkou známých herců ( a nutno dodat také slušně odvádějíc svou práci ), s jejichš postavami ale není lehké se identifikovat a to hlavně kvůli citově rozplzlému konci. Vyznávání lásky před značným publikem mi už těžce leze krkem. Filmu by asi prospělo, kdyby si tvůrci uvědomili, co chtěli natočit. Drama nebo rozvernou romantiku?(10.1.2008)

 • Jamal
  ***

  Popravdě jsem dlouho přemýšlel zda si tento film půjčím a následně pustím a to jen kvůli Duchovnymu, protože jeho filmy a dlouhé reklamy na šampony Head & Shoulders mi nic neříkají. Ale překvapil mě. Nevěřte mužům, ač jim v originále máte věřit, je velive příjemná podívaná a zasmějete se opravdu od srdce a to je na tom důležité. Dokážete se vcítit do jedné z osob dvou párů a s ním to přetrpět až do šťastného konce, který není až tak kýčový jak v jiných romantických komedií. Prostě a jednoduše věřte mužům a nebudou žádné problémy.(22.4.2007)

 • matezzz
  ***

  Oddechová romantická komedie s příjemným hereckým obsazením, která nepřekvapí, ani nezklame. Několikrát se určitě od srdce zasmějete, to je u komedie sice normální, ale narozdíl od jiných dnešních komedií se nesmějete trapným nechutnostem. Milé překvapení, protože jsem se na tento film ani dívat nechtěl.(5.7.2008)

 • saillor
  **

  Mě to prostě nebavilo, jakobych už všechno, co ten film nabízí, viděla někdy dřív v něčem jiným. V první polovině se mi podařilo dvakrát usnout, ke konci se začalo něco dít a já vydržela bdít :-) Ale celkový dojem mizerný. Žádná z postav mi nepřirostla k srdci a jejich problémy mě nezajímaly. Do roka si nevzpomenu o čem ten film byl...takový nepovedený Woody Allen bez jeho talentu a neodolatelného smyslu pro vtip.(19.1.2011)

 • - Natáčení převážně probíhalo v New Yorku v USA. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace