poster

Nevěřte mužům

 • USA

  Trust the Man

 • Velká Británie

  Trust the Man

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2005, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • adriane9
  **

  Jedním slovem nuda protkaná trapností. Jako všechno beru, zvládla sem to vidět do konce, ale nejhorší zážitek si ponesu z toho příšerně trapného proslovu v divadle na konci. Znáte ty krásný slova v kvalitních snímcích kdy si z nich sednete na zadek a kolikrát si to i zapíšete protože to za to stojí? tak tohle vám vezme úsměv emoce i duši..děs.. Dvě hvězdy za sympaťáka Duchovnyho a Julianne.(4.7.2014)

 • Deimos
  ***

  TV/// Obsazení 8/10 Děj 7/10 Hudba 6/10 Prostředí 5/10/// +David Duchovny, na jeho hereckou polohu si příjmeně zvykám, sympatická Maggie Gyllenhaal, spousta přijemných, zábavných a trefných hlášek které film provázejí na každém kroku, prostě dialogy se vydařily, celkem zajímavý vývoj vztahů -hodně civilní a málo zajímavé prosředí, méně výrazný hudební doprovod/// Snad jen mám zmatek z českého zázvu, který je úplný protipól toho anglického. Tak mám jim věřit nebo ne?Snad mi na to odpoví děj filmu. Nicméně i kdybych tu odpověď nenašel, uznávám, že jsem se příjemně bavil a občas se i hodně nasmál. Pomohly tomu různé situace, někdy komické, někdy úplně normální, které ale vyzněly vtipně nebo alespoň úsměvně./// Celkem 66%///(26.3.2011)

 • Tayen
  **

  Tak s tím českým překladem se někdo zatraceně sekl. Ať se dívám na originální název, nebo na myšlenku filmu, ani jedno mi k "Nevěřte mužům nesedí." A nesedí mi ani film. Jo super: pár suchých hlášek, přisprostlý Duchovny, chlápek, co se snaží vyhnout manželství "neotřelým způsobem", vdavekchtivá snoubenka a manželka, co má nějaký problém se sexem. Film mě dlouhou dobu přesvědčoval, že se budu bavit, a na 50% se mu to dařilo, ale konec všechno zazdil a já musela přehodnotit i zbytek filmu. Na konci sakrastického filmu svatba? A co to usmíření jako z červené knihovny před celým divadelním hledištěm? Buď si ten film dělá srandu, nebo je hodně špatný. Spíš bych dala na to druhé.(30.9.2007)

 • Madden
  ***

  Až na ten konec, docela dobrý film. Vtipný, trefný, úměrně romantický a pak přijde konec a zkazí celý film! Líbání se za potlesku davu a jiná přehnaná romantická gesta, specialita plytkých romantických komedii na které si Američané tak potrpí je tady úplně mimo mísu a stejně jako Tayen i já byla kvůli tomu nucena přehodnotit i zbytek filmu.(24.11.2007)

 • Lyžař
  ****

  Nevěřte mužům je velká oddechovka. Opravdu velká. Jasně, celá show je založená na vztazích a na jejich problematičnosti. Vztah, manželství, rodina, děti.....Nemůžu si pomoci, ale Davidovi Duchovnymu a Julianne Moore bych odpustil spoustu věcí. I když nevěra je asi až za pomyslnou linií přípustnosti.(26.12.2012)

 • - Natáčení převážně probíhalo v New Yorku v USA. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace