Tarzan 2

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2005, 72 min

Brian Smith

Předloha:

Edgar Rice Burroughs (kniha)

Mark Mancina

• emo

Už mi trošku lezie krkom ako Disney umelo vytrieskava peniaze zo svojich hitov produkovaním podpriemerných pseudo pokračovaní, prequelov, spin-offov a bohvie čoho ešte. A ešte viac ma štve tolerancia odbornej tlače a komentáre typu - slušné pokračovanie s novými piesňami od Phila Collinsa... HANBA!!!(6.10.2005)

// Production Companies: Walt Disney Pictures //(14.5.2011)

• Jamal

Silně zaostává před svým prvním dílem, který byl **** super, )) :: škoda, že nedokázali z pokračování, které je vlastně začátkem Tarzana vydolovat více, připadá mi to stejný pokus jako když se při pokračovaní seriálu Superman vrátili do Smallville (( :: tak snad už se příště Disney polepší, protože někdy i mistr tesař se někdy utne (( :: jinak slabé, bez takového toho příběhu na který by jste se nemuseli snažit vydržet na závěrečné titulky, ale nebýt prvotního dílu, dal bych i 3 hvězdy(24.1.2006)

O kúsok slabšie než prvý diel, po šiestich rokoch však nejaký progres nenastal, ale aj tak fajn, pekný príbeh.(17.6.2013)

V původním filmu se Tarzanovu dětství věnují asi pět minut, takže téma videopokračování bylo jasné. Hodinová stopáž (72 minut snímek nemá ani s titulky) pro jednoduchý příběh úplně stačí, divák se odreaguje a v duchu se pousměje, když se malý Tarzan opět vrátí k "mamince" :).(23.9.2015)

Nie velmi zaujimava rozpravka s chabym scenarom a televiznou atmosferou...Po grafickej stranke je to na videofilm celkom slusne.Nove piesne Phila Colnsa su hrozne.(8.10.2005)

Bohuzel uz slabsi pokracovani klasiky. 50%(1.10.2012)

• Streeper

Pokračování Tarzana není vůbec tak dobré jako jednička. Bohužel občas se to nepovede, i když se Disney snaží udělat ze svých kultovních pohádek úspěšná pokračování, tak se to občas povede, ale jsou i případy, kdy ne, jako třeba u Tarzana. Já bych pokračování vymyslela úplně jiné, třeba jak se jim všem společně žilo v džungli i s Jane a s jejím otcem, nevěnovala bych se jeho dětství, které mě vůbec nebavilo ani nezaujalo. Výhoda je, že je film jen hodinku dlouhý, ale i tak jsem se dost nudila.(9.12.2017)

Pôvodná klasická tarzanovská rozprávka myslím z r. 1996 bola o dosť lepšia ako toto. Mysleli to dobre, no nevydarilo sa to...škoda(26.4.2011)

Zbytečné, ale ne špatné. Celkem zábavné, ale tady to cucání z prstu a těžba na úspěchu prvního dílu bohužel čpí neskutečně. Ale proč ne. Jen prostě ten příběh ... no pro děti, hlavně zábava, nic moc víc.... ale ani ta zábava nijak zvlášť nešlape...(27.1.2019)

I ta dvojka není špatná a mě se to moc líbilo.(23.6.2014)

Pokračování? Nebo jenom návrat v čase? Poněvadž se příběh odehrává když byl tarzan malý. Škoda, že tu tentokrát nezpíval Petr Muk, ale pojďme k věci. V tomto díle je nastolen zcela nový příběh a také pár nových postav za což tvůrce hodně chválím, protože většina filmových pokračování jsou se stejnými postavami. V prvním díle jsme měli jako hlavního protivníka Clatona a tygra Sabora (či jak se ty postavy jmenovaly), tady je Zugor a zlé, sobecké gorily. Film je ale pro malé děti, takže když jsem na to koukal naposled, tak už mě to moc nebavilo, ale sranda tam stále byla.(21.3.2015)

Animované filmy mám moc rád a Tarzan jednička je mým nejoblíbenějším, proto jsem z dvojky poměrně dost zklamaný! Hudební doprovod je o 100% horší ať už v anglickém nebo i českém podání.(18.11.2005)

• unclejack

Slabota a prehajdákaná záležitosť. Otrasný slovenský dabing len umocnil nezážitok z tohto majsterštichu. Scenár tuctový a príbeh neoriginálny - tak vyzerá Tarzan dvojka. Pribudla kopa trápnych postáv a najtrápnejšie sú tie, ktoré poznáme už z jednotky- teraz vo verzii junior. Dosť prízemný humor nasadil tomuto filmu len korunu.(8.11.2013)

možná jsem divný, ale pro mě o dost lepší než nudná jednička.(23.2.2012)