Čapí dobrodružství

Čápi nosí děti... nebo alespoň nosívali. Teď nosí balíčky pro celosvětového internetového giganta Cornerstore.com. Nejlepší doručovatel společnosti, čáp Junior, má být zanedlouho povýšen, když náhodně aktivuje stroj na výrobu dětí a ten bez jakékoliv autorizace vyrobí rozkošnou holčičku. Junior a jeho kamarád Tulip, jediný člověk na Čapí hoře, v zoufalé snaze doručit zásilku dřív, než se to dozví šéf, a závodí s časem, aby doručili své první dítě – na divoké a objevné cestě, která by mohla pomoci k úplnosti nejedné rodině a vrátit čápům na celém světě jejich původní poslání. (Freeman Ent.)

petokucho

V pohode pozeranie, no na zaradenie sa medzi spickove animaky ma znacne rezervy. Namet filmu sympaticky a originalny, avsak jeho potenical zostal nevyuzity. Vyzor bocianov bol divny, neviem ci americke bociany su ine, ale na slovenske sa moc nepodobali a podla mna mohli posobit ovela sympatickejsie. Holub bol otravny a ani vlci mi vobec nesadli. Najlepsie postavy boli nakoniec ludia, ktori zachranovali situaciu aj celkovy dojem z rozpravky. ()

Faila

Pro animáky mám slabost a každý rok je těch nových tolik, že už jsem se dávno vzdala naděje, že zhlédnu nějakou bombu. Letos na ně mám docela štěstí a Čapí dobrodružství mě vyloženě nadchla. Příběh super, ale nejvíc nadšená jsem z "postav", super vzhled, super grimasy, super hlášky. ()

pilarius

Krátké, milé, zábavné, nenucené, barevné. Přesto se to svižně a citlivě otře třeba i o téma adopcí homosexuálními páry. "Wolf pack, form of thumbs up!" ()

BOURQUE

Animák „Storks“ nesie v sebe početný kúsok dobrých občas fantastických momentov (scény s vlkmi a bojovanie proti tučniakom). Štvrtú hviezdičku (po prvom videní) nedávam len kvôli tomu, že nevyužili veľký potenciál vlkov a tučniakov. PS.: „Vlci! Most!“ „Vlci! Loď!“ „Vlci! Ponorka!“ „Vlci! Lietadlo!“ „Vlci! Auto!“ „Vlci! Zlomené srdce!“ Osobné hodnotenie: 78% (***) ()

Olík

Nedávno jsem se v podobném duchu rozepsal například u Mamutího drcnutí nebo tajného životu mazlíčků, ale pořád čekám na "PECKU". Poslední dobou se mi zdají všechny rodinné animáky, ač příběhem diametrálně odlišné, svým způsobem stejné. Nejsou vůbec špatné....to v žádném případě, ale tak nějak splývají, chybí jim nějaký ten bonus navíc, stavějí na stejných základech.....vtipná postavička, roztomilá postavička, ztřeštěná postavička, dětský vtip, dospělácký vtip a tak dále a tak dále. Čapí dobrodružství rozhodně není špatný filmek....."vau efekt" mu však chybí. ()

helloween93

Nedokázal jsem se do Storks zakoukat, přišel mi hrozně kiďáckej. Chyběl humor, poprvé jsem se zasmál až u no sound bitvy s tučňáky. Myslím si, že tvůrci rozhodně cílili striktně na dětské publikum. 2* ()

figliar

Bociany nie sú jedným z najoriginálnejších animákov, ale rozhodne sú v tomto roku jedným z najlepších. Príjemná rodiná pointa, pekná animácia a veľa gagov pre deti aj dospelých. Vlčia smečka rozhodne najlepšia parta za posledné roky. A nejedná sa ani o žiadnu muzikálovými pesničkami preplnenú rozprávku, ale po dlhej dobe kvalitne soundtrackovo podloženú zábavu. ()

pepa3rd

Slušný animák, kde jsem se sem tam i docela zasmál, ale nic, co by tu nebylo pětkrát do roka. Snadno zapomenutelné, takže jen lehce nadrpůměrných 60 % ()

chrispe

Nemůžu hodnotit vysoko a to z jednoho důvodu. Byla to nuda! Neřekla bych, že se v tom filmu nic nedělo, ale ta akce byla tak nudná, že už při scéně ve vlčí jeskyni jsem si začala říkat... mno... jak dlouho to může ještě trvat do konce? Párkrát jsem se zasmála, ale chyběla tomu jiskra a podle mě byl hlavní problém v Dorotce, která mi vůbec nesedla a to je u jedné z hlavních postav problém. A to bonzácký kuře nebo co to mělo být... bylo úplně mimo mísu. ()

Torgal

Zapadnutý animák, ktorý v dobe uvedenia išiel úplne mimo môjho radaru, ale márny vôbec nie je. Určite je to film určený predovšetkým pre deti, ale svoje si tu nájdu aj dospelí (korporátna mašinéria doručovacích služieb). Hlavné postavy možno nie sú tak výrazné, no gagov je dostatok a nuda nehrozí, hoci skutočne pamätihodné boli len vlčie formácie. A to je jediná zásadná výhrada čo mám - tento film je poskladaný z overených súčiastok a správnym spôsobom, ale splýva s davom jemu podobných animákov. Čiže kvalitná rutina. 7-/10 ()

BDMarty007

Nápad zajímavý, ale prvních cca 30 minut se to rozvíjelo tak pomalu a nezajímavě, že bylo obtížné neusnout. Spíše jednotlivé gagy než promyšlená story. ()

Likan7

Čas od času je potřeba vypnout. A pokud nemáte chuť na žádný akční výplach, šáhnout po animáku je ideální řešení. Čapí dobrodružství je přesně takový film. Krátká stopáž, spoustu barviček a zběsilé tempo, u kterého se nejmenší nebudou nudit a povedené gagy a vtípky pro odrostlejší doprovod. V první půl hodině film funguje skvěle, jenže pak přichází věčný problém podobných animáků. Vtip pomalu ustupuje do pozadí a prim dostává vážnější nota. V tomhle případě rodina (překvapivě). Posledních 20 minut už je jen rádoby epická akční jízda, která ale ve finále nikoho nezajímá a z letargie Vás vytrhne až moment, kdy začnou padat nejroztomilejší děti ever. Pak ještě zažít happy end a můžeme si odškrtnout další naprosto průměrný film, který se Vám asi bude ve finále líbit, ale znovu si to už nepustíte, protože za to prostě nestojí. ()

balcazar

Zbytočné komentovať. Animák, ktorý sa dá pozrieť, ale nijako nevyjde z hraníc obyčajnosti a priemernosti. Najhoršia na tom bola postava toho trápneho holuba. To bolo tak zlé, že som dostával tik zakaždým, keď dostal priestor. Keď sa film snaží nasilu upútať a byť vtipný, môže z toho vyjsť len trápnosť. ()