Čapí dobrodružství

Čápi nosí děti... nebo alespoň nosívali. Teď nosí balíčky pro celosvětového internetového giganta Cornerstore.com. Nejlepší doručovatel společnosti, čáp Junior, má být zanedlouho povýšen, když náhodně aktivuje stroj na výrobu dětí a ten bez jakékoliv autorizace vyrobí rozkošnou holčičku. Junior a jeho kamarád Tulip, jediný člověk na Čapí hoře, v zoufalé snaze doručit zásilku dřív, než se to dozví šéf, a závodí s časem, aby doručili své první dítě – na divoké a objevné cestě, která by mohla pomoci k úplnosti nejedné rodině a vrátit čápům na celém světě jejich původní poslání. (Freeman Ent.)

Popelka93

Doporučuji shlédnou v původním znění. Je to úlet (doslova), ale příjemný, nenudila jsem se. Má to grády, děj utíká rychle a nikde se nezdržuje. Není to nic náročného a pobavilo mě to teda neskutečně! Junior's act shocked me!! ()

DaveSmith

Celkem klasika mezi současnejma animákama, která vyčnívá hlavně svou bláznivostí. Dost tomu pomáhá i Andy Samberg a Katie Crown. Jinak narozdíl od většiny mi holub přišel prostě jen otravnej, ale zato vlci (dabing Key a Peele, co chtít víc) celýmu filmu nasadili korunu. ()

Stanix

Zběsilý let klasického rodinného filmečku se solidní porcí zábavy a mnohdy až třeskutých vtipů. Vrcholem všeho jsou nezastavitelní vlci. ()

elimS

75% - komentář 20ti slovy: Odpočinkový animák, který určitě pobaví! Vtipné ptactvo, prdlá holka, roztomilé mimino, ninja tučňáci a skvělí transformujícími vlci, ti jsou top! ()

Scraffy

Mne sa to páčilo! Animácia pekná, príbeh vcelku originálny a dialógy nie sú tupé! Čo viac si priať pre deti? ()

papadoce

Prekvapenie týždňa. Táto rozprávka, ako ináč slovensky prvotriedne nadabovaná, je zdrojom takého obrovského množstva plkov, gagov a vtípkov, že to nepochopíte. Pre mňa je to z outsidera šampión. Trošku som váhal či tam nedať štvorku, ale potom som si povedal, že, a prečo vlastne ? Dávam Bocianom päťku, pretože výborne spracovaný nápad, neuveriteľne dialógy a napriek vtáčej téme, ktorú sme tu už mali opakovane mnohokrát, je to absolútna zábava. Som nadšený. ()

Emjecko

Čapí road trip, který ocení především děti (malé), páry v očekávání dítěte, páry majíci dítě, páry chtějící dítě, páry myslící na dítě... Ale co když zrovna do žádné z nabízených kategorií nezapadáte? V tom případě asi nebudete tolik nadšení, ale ani vyloženě smutní. Dejte tomu šanci a uvidíte. Možná vás to nakonec příjemně překvapí a možná dostanete chuť i na nějaké dítě. Je jich tam opravdu hodně. ()

RedEagleSK odpad!

Kamarádka mi řekla zda nechci jít do kina na akční thriller s Andrejem Babišem v hlavní roli, neprozřetelně jsem ponuku přijal. Po mém žoviálním vstupu do kina jsem instantně dostal epileptický záchvat načež jsem si nachcal i nasral do mých oblíbených čipkovaných kalhotek když namísto slibovaného filmu jsem koukal na nějakou animovanou infantilní pičovinu určenou pro děti a mentály. ()

Tominni

Jak vrátit čápům jejich původní úkol a to nosit děti? Celkem vydařený animák, který vydařeně balancuje mezi zábavou pro děti a zábavou pro ty starší. Navíc umí být i vtipný, takže ve výsledku nevadí, že to je vlastně taková hloupůstka. ()

ostravak30

Věčný problém všech rodičů - jak dětem vysvětlit zrození. A tak se zrodil čáp. Vlastně to není špatná pohádka. Čápy mají všichni rádi a jsou to krásná zvířata. Čapí dobrodružství vlastně tak trochu odkazuje na dnešní dobu. Hlavním cílem je zisk a o ten jde především. A pak jde samozřejmě o druhé největší téma Američanů - rodina. První je vlastenectví. A právě na rodinu a rodinné hodnoty se zde apeluje pořádně. V další řadě je to ujetá, bláznivá a nekonečná zábava, která míchá dětské vtípky s těmi, kterým porozumí jen dospělí. Je to ulítlotina, ale místy dojemná a skoro bych řekl, že postavy si nelze nezamilovat. ()

nula87

Příjemný animák pro děti, ale i dospělé. Vtipnými momenty se nešetří, a i to poselství si tam najdeme. 65% ()

Rayen1

Animak, kterej je zalozenej na punch humoru.. Míří to spíš na děti, pro dospělý (a rodiče) to nemá nic extra co nabídnout, tak jako konkurence od Pixaru.. Nejvíc pobavili asi trasformujici se vlci, ale jinak to byl celkem průměr. ()

Petr59

O třídu lepší, než velmi přeceňovaný - Tajný život mazlíčků a rozhodně patří k nejlepším animákům letošního roku. Samozřejmě, že to nedosahuje až na úplný vrchol, kde je např. V hlavě, Toy story, atd. Je to pěkný a nadprůměrný film. Animace je pěkná a přirozená, příběh je velmi zábavný a zaujme vás. Důležité ale je, že film má normální tempo, není ani pomalý, ani není příliš rychlý. Jede to tak akorát, aby se divák orientoval v ději, což je dobře, protože filmy s rychlým tempem většinou kradou divákovi požitek z děje. Tajný život mazlíčků měl možná stejně dobrou animaci, ale byl strašně přeplácaný všelijakými postavami a dějovými zvraty a bylo to strašně rychlé. To se Čapího dobrodružství netýká. Je tady rozumné množství postav, je jich tady tak akorát. Netlačí to na přeplácanost a děj je tady jen jeden, který je ucelený a dobře šlape k závěru. Dílčích dějových zvratů je tady minimum. Je to animovaný film, ale zaujme i dospělé publikum. Např. u Obra dobra jsem se víceméně nudil, protože to bylo ušité na míru pětiletých dětí. Tajný život mazlíčků také spíše cílí na mladší publikum. Ale Čapí dobrodružství cílí na všechny věkové kategorie, pobaví všechny. Je tam totiž spoustu vtipů a gagů, které rozesmějí děti a potom také i vtipy, kterým porozumí jen mladiství a dospělí. Vtipů a směsných situací je tady dostatek a diváka to udržuje v dobré náladě a v chuti se na film dívat. Ani chvíli jsem se nenudil. Musím ještě vyzdvihnout skvělou hudbu a písně. Co se týče postav, tak drtivá většina z nich se mi líbila a do filmu zapadla. Těžko říct, jaká postava je nejlepší, ale každopádně je nejoriginálnější vlčí smečka. A co se týče příběhu, tak má to hlubší smysl a cílí to i na morální hodnoty. A to je skvělé, protože u koho jiného začít s hodnotami, když ne u dětí? Finále bylo dojemné a tlačí to k slzám. Silné čtyři hvězdičky. ()

baclajean

Čakal som naozaj veľmi málo, a dostalo sa mi viac než dosť. Prvý záchvat smiechu prišiel až približne po tretine filmu, no odvtedy nasledoval jeden za druhým. Pri filmoch sa nezvyknem zasmiať, tu to bolo temer neustále - určite odporúčam nielen fanúšikom animákov. Premýšľam, či ma okrem Hortona ešte niečo na prvý raz takto oslovilo. Samozrejme, určite to treba pozerať v originálnom znení, nie v dabingu. ()

mufoid

Další animák, co se snaží být co nejvíce vtipný. Jedna hnezdicka za to, že je to animovaný. Jako hrany by to byl úplný odpad ()