Reklama

Reklama

Krycí jméno: Čistič

  • Česko Krycí jméno: Cleaner (více)
Trailer

Obsahy(1)

Cedric the Entertainer, Lucy Liu a Nicollette Sheridan v jedné z „nejrychlejších“ akčních komedií.  Jake je zdánlivě obyčejný chlapík, který nemá ponětí, kdo vlastně je. Po omračující ráně od záhadného útočníka se probere v pokoji vedle mrtvého agenta FBI a díky tomu se zamotá až do vládní konspirace. Jeho pronásledovatelé uvěří tomu, že Jake je tajný agent, který má klíč k mnoha informacím o spiknutích v FBI a CIA. (Intersonic)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (48)

jojinecko 

všechny recenze uživatele

Neviem odkiaľ "získal" Cedric The Entertainer svoje umelecké meno, pretože "the entertainer" určite nie je, aspoň mne príde zúfalo nevtipný. Každopádne Cleaner je typ filmu, ktorý môžem pozerať len za vhodnej konštelácie podmienok, keď mám chuť na nenáročnú zábavu. Presne to ponúka tento film..Treba vypnúť mozog, nechať dej plynúť... je to prázdne a o ničom, ale na relax to stačí :) ()

petaspur 

všechny recenze uživatele

Naprosto průhledná, jednoduchá komedie, která musí spolehlivě urazit každého filmového intelektuála zavřeného v dokonale odhlučněném pokoji, aby si mohl vychutnat práci pomocného asistenta režie. Pro diváky prostého ducha, mezi které se hrdě řadím, je to však slušná zábava, ve které miliony bakterií zemřou a místo mezi přitažlivými (leč nesouložícími) krasavicemi bych si s čističem Jakem klidně vyměnil. ()

Reklama

kingik 

všechny recenze uživatele

Co si lze z filmu spolehlivě zapamatovat, je lascivní scéna s Nicolette Sheridan, která ma na svůj věk tělo bohyně. To ostatní je také celkem dobré, ale právě už méně zapamatovatelné. U nás nepříliš populární afroamerický komik Cedric The Entertainer je poměrně zdatným tahounem, a dalším kladem je, že se film tlačí do akčního filmu s nádechem špionážní parodie. Nebylo lehké poskládat to do ideálního celku, a ani to ideální není, ale je to jeden z lepších filmů spíše průměrného režiséra Les Mayfielda. Kdo čeká převratnou řachandu, narazí, ale kdo chce film, ve kterém je snaha po invenčním pojetí a rádoby inteligentním parodování, má možnost se v pohodě pobavit v nenáročném stylu. 60% ()

Dever 

všechny recenze uživatele

Soundtrack George S. Clinton: 1. Crime Scene / Mansion ,2. The Beginning ,3. Tulip Tour / Dutch Dance / Transition ,4. Villiany ,5. Skittles ,6. Flashback / Hot Buns 69 ,7. Meeting Riley / Airport Chase ,8. Dump / Another Time / To DART ,9. The Chip / Ah-Oh ,10. Jake and Gina / Game ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Toto má byť nejaká paródia, alebo len taká úbohá komédia, alebo čo?! Ja som len zíral aké trápnosti tam ten 130 kilový afro-američan predvádza. Eddie Murphy je oproti nemu kráľom zábavy. Hodina a pol nudy, slizkých sexuálnych narážok a útrpných kreácií Cedrica the Entertainera, tak na mňa zapôsobil tento film. Ani účasť nádhernej Lucy Liu na tomto projekte ma neprimäje dať tomu braku viacej ako jednu hviezdičku. * ()

Galerie (17)

Reklama

Reklama