Reklama

Reklama

Krycí jméno: Čistič

  • Česko Krycí jméno: Cleaner (více)
Trailer

Obsahy(1)

Cedric the Entertainer, Lucy Liu a Nicollette Sheridan v jedné z „nejrychlejších“ akčních komedií.  Jake je zdánlivě obyčejný chlapík, který nemá ponětí, kdo vlastně je. Po omračující ráně od záhadného útočníka se probere v pokoji vedle mrtvého agenta FBI a díky tomu se zamotá až do vládní konspirace. Jeho pronásledovatelé uvěří tomu, že Jake je tajný agent, který má klíč k mnoha informacím o spiknutích v FBI a CIA. (Intersonic)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (48)

petaspur 

všechny recenze uživatele

Naprosto průhledná, jednoduchá komedie, která musí spolehlivě urazit každého filmového intelektuála zavřeného v dokonale odhlučněném pokoji, aby si mohl vychutnat práci pomocného asistenta režie. Pro diváky prostého ducha, mezi které se hrdě řadím, je to však slušná zábava, ve které miliony bakterií zemřou a místo mezi přitažlivými (leč nesouložícími) krasavicemi bych si s čističem Jakem klidně vyměnil. ()

necisty 

všechny recenze uživatele

Oceňuji nápad, který při oddechové komedii nutí diváka hltat každý kousek nově získaných informací, aby konečně rozlouskl, kdo pan Čistič ve skutečnosti je. A právě závěr tohoto čekání nijak neuspokojí. Průměrná komedie s občas nadprůměrně vtipnými situacemi a rozkošnou Lucy Liu, která by díky zápletce mohla dosáhnout i na čtvrtou hvězdičku. Rozhodně vejde a neuškodí. ()

Reklama

kingik 

všechny recenze uživatele

Co si lze z filmu spolehlivě zapamatovat, je lascivní scéna s Nicolette Sheridan, která ma na svůj věk tělo bohyně. To ostatní je také celkem dobré, ale právě už méně zapamatovatelné. U nás nepříliš populární afroamerický komik Cedric The Entertainer je poměrně zdatným tahounem, a dalším kladem je, že se film tlačí do akčního filmu s nádechem špionážní parodie. Nebylo lehké poskládat to do ideálního celku, a ani to ideální není, ale je to jeden z lepších filmů spíše průměrného režiséra Les Mayfielda. Kdo čeká převratnou řachandu, narazí, ale kdo chce film, ve kterém je snaha po invenčním pojetí a rádoby inteligentním parodování, má možnost se v pohodě pobavit v nenáročném stylu. 60% ()

Dever 

všechny recenze uživatele

Soundtrack George S. Clinton: 1. Crime Scene / Mansion ,2. The Beginning ,3. Tulip Tour / Dutch Dance / Transition ,4. Villiany ,5. Skittles ,6. Flashback / Hot Buns 69 ,7. Meeting Riley / Airport Chase ,8. Dump / Another Time / To DART ,9. The Chip / Ah-Oh ,10. Jake and Gina / Game ()

FlashFXP odpad!

všechny recenze uživatele

Absolútna kravina. To snáď ani nemalo scenár, ale to vymýšľali za pochodu. Cedrik Zabávač by si mal zmeniť meno, lebo pri tomto filme som sa ani raz nezasmial. Totálne slaboduché. Ruky preč, pretože stratíte hodinu a pol života, ktorú vám už nikto nikdy nevráti. A mimochodom Elizabeth Hurley tam na 100 percent nehrala. ()

Galerie (17)

Reklama

Reklama