Leila (Lauren Lee Smith) je sexuálně aktivní mladá dívka, která má ve zvyku chodit s muži kvůli jednorázovému sexu. Na večírku se setká s Davidem (Eric Balfour), oba se navzájem sexuálně přitahují. Brzy se spolu ocitnou v jedné posteli. Pro ně je sex způsobem komunikace, ale poté si Leila začíná uvědomovat, že její vztah s Davidem není takový, jako s předchozími partnery. (NGP)

Anet21

⚪Pri podobný počinoch sa vždy pýtam, čo sa asi ,,honilo" (foneticky veľmi sa hodiace slovíčko) v hlave scenáristu a režiséra, keď im nakrúcať takýto snímok prišlo ako dobrý nápad. Odpoveď ale nenájdem skoro nikdy.⚪Ďalšia sebaúčelná hlúposť, ktorá sebaúčelne explicitne zobrazuje sex, pohlavné orgány a kde-čo, sebaúčelne dávkuje v priebehu celého filmu pseudofilozofické voiceovery hlavnej ženskej postavy o sexe, o tom, ako chce mať sex, ako potrebuje niekoho v sebe a podobné zbytočné introspekcie, ktorými chcel pravdepodobne scenárista naznačiť divákovi, ako veľmi je hlavná postava nymfomanická a nedokáže rozlíšiť sex a skutočné city, pričom svoju hodnotu chápe len skrz uspokojovanie seba a ostatných mužov, to všetko na pozadí honby (zase krásne fonetické slovíčko) za niečím, rozumej láskou, ktorá jej neustále podvedomo chýba.⚪ A áno, ono sa to z tých všetkých skoro nič nehovoriacich scén bez významnejších dialógov dá pochopiť, min. citlivý inteligentný divák pochopí všetky tie zle spracované scenáristické narážky, no aj napriek tomu je celý film len bezbrehá tupota, v ktorej malo ísť o akýsi ,,art," no nakoniec celé dielo skĺzlo k prahsprostému erotickému filmu, v ktorom vlastne aj tie erotické scény nie sú ničím vzrušujúce a zaujímavé (i keď sú paradoxne veľmi explicitné a veľmi časté). A to, že má byť film aj romantika sa zabudlo niekde na polceste.⚪ ()

skinnee

keby to išlo ešte viacej do hĺbky tak dávam slušné 4* takto pre nejakú tú povrchnosť niečo medzi 3-4. Neviem ako ostatní ale mne sexualita prišla ako druhoradá aj keď sa okolo nej toho veľa točilo a bolo jej tam požehnane. Skôr bol príťažlivejšie sledovať povahy hlavných hrdinov. ()

Radim

Slušně zpracované celkem banální téma. Obdiv patří oběma hlavním protagonistům za explicitní scény - oba mají našlápnuto do elitní herecké třídy, toto chtělo hodně odvahy. ()

Shimargh

Celkem odvážný snímek, který ovšem v mých očích zůstává jen kvalitně natočeným erotickým snímkem a spíše zaměřeným pro ženské publikum, drama a romantiku jsem tam nenašel, zřejmě jsem barbar hehe. ()

mira007

Kanadský erotický film s několika explicitními scénami ( orální sex jako doopravdy? nebo nějaký rekvizitářský trik?) přesto tenhle film víc působí na diváka jako citlivý psychologický romantický inteligentní film než nějaká divočina. Hlavní představitelka je krásná, dobře hraje a svlíká se no problemo, a ikdyž to je komorní drama o dvou lidech plus okolo další tři tak mne to zaujalo. Je to spíš pro ženské publikum, ale já si to taky užil jako filmový zážitek. ()

KOZEL84

Lauren Lee Smith je kus a lie bych s ní hned,ale to je asi tak všechno.Ani nevím o čem to jako mělo být a je mi to popravdě celkem buřt.Ty dvě sou čistě za Lauren. ()

haWranka

Nuda zabalená do oduševnělýho obalu. A aby to tvůrci udělali trochu zajímavý, dali tam hodně sexu. Já osobně upřednostňuju film tak kvalitní, že u erotiky stačí náznak, aby to člověka dostalo. Tady se mě emocionálně nedotklo nic. Hlavně proto, že oba hlavní hrdinové byli pěkně protivný. ()

faraoon odpad!

Šudlání, kouření, šoustání...................kouření, šoustání, šudlání.....................šoustání, kouření, šudlání........a najednou zásadní hlubokomyslná, dramatická, filosofická otázka.........."Měla jsi ho už někdy současně v puse a v prdeli ???".......A je konec -panečku......... A Artporno je na světě.......Bravóóó........ ()

veverysiak

Chlapi sa hanbili natočiť porno, tak to absolútne neobratne a amatérsky zaodeli do roztrhaného romantického rubáša, kto nemá náladu kukať dáky ten stoporený peništek alebo decentne strihanú mušuľu, nech ani nestráca čas, takže 20%. ()

pseudo odpad!

velmi, velmi podprůměrný eroťák, ztráta času. původně jsem byla připravená dát jednu až dvě hvězdičky, ale po zhlédnutí 9 Songs, které se s obdobným žánrem i tématem vypořádaly na výbornou, nemůžu Lie with Me nic odpustit. ještě tak možná kdyby se mi alespoň trochu líbil hlavní protagonista a kdybych ho neviděla v německém dabingu, byl by odpad! odvratitelný. takhle jej ale nezachrání ani pěkná herečka a svatba v synagoze. ()

prdelitos

Tak chtěla jsem dát ***,ale dávám ***a půl a to jen kvůli Ericu Balfourovi. Protože L.L.Smith mně teda zrovna moc sexy a chtivá nepřipadala. Možná jsem od toho čekala víc, ale přišlo mi to takové trochu slátané, no každopádně to neurazí. ()

xxxLussyxxx

Čekala jsem porno scénky bez špetky chemie a bez příběhu, ale dost mě to překvapilo. Mělo to příběh a trochu té chemie tam bylo. Za mě ideálka, když máte chuť na porno, ale potřebujete k tomu příběh a trochu těch citů :D ()

HelenaHanke

Snímku nelze upřít atmosféru a téměř hmatatelnou chemii mezi ústřední dvojicí (o které si třeba takoví tvůrci "Fifty Shades of Grey" mohou nechat jen zdát); svým obsahem však rámec erotického filmu nepřekročil. Vizuálně podmanivý, avšak prostinký příběh o tom, jak se dva lidé prosouloží k citu. Nic víc, nic míň. Skutečnost, že někdo ve filmu zemře a někdo se v něm rozvádí, z něj ještě nečiní drama. Stejně tak fakt, že si ústřední dvojice na konci padne do náručí, z něj nedělá nijak výjimečnou romanci. (40 %) ()

Cerna_Ruzi

Minus jedna hvězdička za kameru. Jinak počin, kde jsem se mohla v tomhle sebezničujícím kole jednorázového sexu nalézt. Člověk není nikdy docela naplněn a když naplnění dojde, stejně se mu stýská po "dobrých starých časech". ()