Na lince je vrah

Na linke je vrah

Horor / Thriller

USA, 2006, 87 min

• Botič

Hororová parodie bez špetky originality, která ždímá hodinu a kousek zákoutí luxusního domu až do nudného zemdlení, aby v závěrečné desetiminutovce vystřelila jednu vcelku vkusně natočenou scénu a pak si dál pokračovala do nijakého konce. Takhle zaujme jen tělocvična v úvodu filmu, zajímavě koncipovaná vila a Camilla Belle – samozřejmě ne nutně v tomhle pořadí.(3.4.2010)

Nebudem vyčítať tomuto filmu že to nie je moc hororové keď to vlastne ani nie je horor, skôr si myslím, že je to psychologický thriller ale to poriadny! Atmosféra filmu je parádna, a ten zvuk telefónu ma neskutočne iritoval, mohli tam dať aspoň dajakú muzičku :D Camilla Belle na mňa ale dosť zapôsobila, je pekná a šikovná a keď na ňu padali dažďové kvapky bola k nakusnutiu ... nedá sa inak ako za 5*(26.1.2014)

• *CARNIFEX*

Jill je mladou študentkou, ktorá si privyrába ako operka. Jedného večera prichádza do rodiny Mantrakysových, aby postrážila ich dve malé deti. Niekoľko krát v minulosti pohodovo strávený večer sa tento krát mení na tvrdý boj o život. Mladučkej Jill je v pätách brutálny sériový vrah, ktorý svoju hru na mačku a myš spúšta prvým telefonátom. Takmer každí kto vzhliadol tento snímok, chválil kameru. Neostáva ma nič iné ako súhlasiť. Nezmieriteľným faktom ale ostáva, že napriek snahe režiséra o vytvorenie atmosferického snímku, dosiahol úroveň bohapustého priemeru. Na mňa tento snímok až tak nezapôsobil - 50%.(26.12.2013)

• havLord

...vsak vy vite.(2.4.2010)

Priemerný horor, do určitého momentu však príjemne napínavý. Námet tiež nebol najhorší(aj keď teraz si niesom istý či to nebol remake a nechce sa mi to hľadať:)). Záver, to už bolo len typické klišé na klišé. Hororového fanúšika to však myslím neurazí(ak teda nie ste hladný po krvi, lebo tej sa tu veľa nedočkáte...).(2.3.2008)

• - Jill (Camilla Belle) měla ve filmu k dispozici alespoň pět různých verzí trika stejné barvy. Na scény, které se točily s vodou, měla nepromokavé tričko, které vypadalo jako mokré. (Cheeker)

• - Camilla Belle nechtěla roli přijmout s odůvodněním, že nemá ráda horory. Režisér Simon West ji přesvědčil tím, že se jedná o psychologický thriller a ona tedy souhlasila. (Cheeker)

• - Film oceněn cenou Golden Trailer v kategorii nejlepší horor. (Terva)