Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Tři přátelé - Walker, Ricky a Schmidgruber - se na jedné křižovatce setkávají s pohádkově krásnou dívkou Rosi, které se právě porouchalo auto. Samozřejmě se jí snaží ihned pomoci. Za poskytnutou pomoc zve Rosi své nové přátele na návštěvu do svého bytu. Všichni tři se předstihují v poklonách krásné hostitelce. Následuje noc plná šampaňského a vášně. Po nějakém čase dostávají dopis, kde jim Rosi sděluje, že je těhotná. Kdo z nich je ale oním šťastlivcem? Společně začnou shánět peníze, aby dítěti zajistili budoucnost. A to se bez zmatků určitě neobejde. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (57)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Něžní zmatkáři jsou klasika. Můžu je pořád, i když s většinou zdejších uživatelů zřejmě nebudu souhlasit. Nevím, co jim ale na této komedii vadí. Je pohodová, není na ní nic trapného ale asi je z Německa. Německý filmy totiž nosily dlouhej čas špínu a já vlastně nechápu proč. Jestli to bylo za ty filmy pro mladý, co se tu točili taky, tak bych klidně mohl říct, že český filmy taky stojej za pěkný hovno. ()

mira007 

všechny recenze uživatele

Západoněmecká komedie o třech zmatkářích - hodně nenáročné, ale zápaďácký feeling s hravou muzikou a občas komickou groteskou něco mělo do sebe. Za socialismu to tady musel být hit ze stejného ranku jako Nosáči, ale dneska to je jen kuriozita, kde tři hvězdy dávám za natáčení Vinetoua s Pierrem Bricem ( tomuto samotnému bych dal i pět hvězd ). Největší hvězdou tu je nejlépe placený německý moderátor Gottschalk, ale mezinárodně je vedle Brice nejznámější Michael Winslow zvukový imitátor z Policejní akademie. ( a v pokračování dokonce Hasselhoff v roli jakéhosi slizouna ) ()

Reklama

dopitak 

všechny recenze uživatele

Sympatická trojice v hrozném scénáři. Od začátku do konce je cítit, že příprava filmu se obešla bez nápadu a není odkud brát. Původní dabing z Barrandova garantuje dobrou náladu i zkušené hlasy (Kaňkovský, Oliva a Zahajský v hlavních rolí, ve vedlejších pak esa jako Krůta, Fišer, Županič, Prager, Švehlík) a taky malý vtípek tvůrců českého znění, když v jedné replice s památníkem použili jméno dabéra Milana Macha. ()

B!shop 

všechny recenze uživatele

Rozhodne lepsi nez filmy o nosacich a na nemeckou komedii nadprumer. Film by se vlastne dal rozdelit do trech casti. Nejdriv baleni zensky, coz je takovy mile vtipny. Pak prace v hotelu tri kamosu, coz je vylozene komedie, protoze porad se jim neco sere a nejvostrejsi je for s veceri pro nakou babu. No a treti cast je starosti s tehotenstvim, schaneni penez a podobne. Opet klasickej problem spousty komedii, moc skutecne vtipnejch vtipu tu neni. Nicmene celej film je takovej milej a pohodovej, ze to ani zas tak nevadi. Navic hlavni trojka je fajn, Gottschalk se kroti, Winslow obcas predvede akci jak z Policejni akademie a Helmut Fischer je sice stary hovado, ale da se to. A sledovat staryho Vinnetoua je takova zvracena zabava. Lepsi 3*. ()

frashmaker 

všechny recenze uživatele

Tohle byla typická německá reakce na americké taškařice. V tomto prostředí však vyznívá spíše směšně a s německými "neherci" je to ještě trošku horší. V pozdním večeru a v ospalostní otupělosti však dokáže příjemně udržet standartně dobrou náladu a v tom vidím její jediný smysl. Když jsem byl opravdu hodně malý, tak jsem se tomu asi smál víc.. ()

Galerie (13)

Reklama

Reklama