poster

Něžní zmatkáři

 • německý

  Zärtliche Chaoten

 • slovenský

  Nežní zmätkári

Komedie / Romantický

Západní Německo, 1987, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • zigy
  **

  V úvodu vás sejme Vinnetou (opět Fišer po letech) hledající nového Oldu Shaterhanda, a slibně se začne rozvíjet dobrodružství tří týpků, kteří se s ničím moc nepářou....(dabing skvělí Oliva a Zahajský). Jenže ouha, najednou se tam začnou množit situace, které nejsou moc vtipné a je jich čím dál víc....humor tak postupně doputoval na úroveň tyrolských erotických komedií, zde ovšem bez erotiky, a spadlo to až na dvě hvězdy, škoda....(17.8.2015)

 • Malarkey
  ****

  Něžní zmatkáři jsou klasika. Můžu je pořád, i když s většinou zdejších uživatelů zřejmě nebudu souhlasit. Nevím, co jim ale na této komedii vadí. Je pohodová, není na ní nic trapného ale asi je z Německa. Německý filmy totiž nosily dlouhej čas špínu a já vlastně nechápu proč. Jestli to bylo za ty filmy pro mladý, co se tu točili taky, tak bych klidně mohl říct, že český filmy taky stojej za pěkný hovno.(2.6.2010)

 • Brylin
  **

  Shlédnutím komedie Něžní zmatkáři se dá docela dobře zabít čas, avšak jinak Vám nic nového nepřinese. Děj je velmi předvídatelný a stejně jako casting slouží k vytvoření prostoru jednoduchým, někdy více a jindy méně podařeným gagům. Neříkám, že jsem se občas nesmál, ale prvoplánovost a značná předvídatelnost film proměnily v relativně nudnou partii. Na druhou stranu musím vyzdvihnout i po letech velmi dobře znějící sound track. Dva a půl hvězdičky.(8.4.2012)

 • frashmaker
  **

  Tohle byla typická německá reakce na americké taškařice. V tomto prostředí však vyznívá spíše směšně a s německými "neherci" je to ještě trošku horší. V pozdním večeru a v ospalostní otupělosti však dokáže příjemně udržet standartně dobrou náladu a v tom vidím její jediný smysl. Když jsem byl opravdu hodně malý, tak jsem se tomu asi smál víc..(6.7.2011)

 • MartinReno
  *

  Pamatam si z detstva,ze to bolo vtipnejsie,no po nedavnom zhliadnuti som len rozpacito pozeral po izbe a rozmyslal,co tam vlastne bolo take srandovne.Herecke podania 0 bodov,vtipne az od polovice,aj to trochu nasilu.Vsetci traja jej spravili decko,takze ta si musela sakra uzivat a nie potom hrat blbu,ze akoze co bolo?Film o pobehlici premietany detom a hrajuci sa na komediu.Preboha a ten Winnetou...(3.9.2012)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace