Mount Rose, Minessota. Malé městečko ztracené uprostřed Ameriky je ale něčím vyjímečné. Každý rok se zde pořádá soutěž o nejkrásnější "náctiletou" slečnu. A právě letos to bude obzvlášť napínavé, největší šance mají Amber Atkinsová (Kirsten Dunst) a proti ní, dcera samotné pořadatelky Becky Ann Leemanová (Denise Richards). A to by bylo, aby maminka (Kirstie Alley) své dceři kapku nepomohla.... Film ze zákulisí soutěže krásy, kde intriky, podvody i pokusy o vraždu jsou na denním pořádku. V hlavních rolích 8 krásných dívek, porota a televizní štáb, který celou taškařici filmuje. (oficiální text distributora)

deepend

Tahle HODNĚ černá komedie je o dokumentaristech, kteří přijeli do nějakého zapadlého městečka, aby tady natočili film o volbě nové Miss vidlákov.....Pokud rádi sledujete volby různých Miss, tož to vás tahle komedie moc nepotěší, protože si z toho docela dělá prdel. Film má dobrý start, mám na mysli představování jednotlivých kandidátek. Horší je to s druhou polovinou filmu, kde přece jenom filmařům trošku dochází dech. Musím vyzdvihnout herecké obsazení, kromě Kirsten Dunst, hlavně Ellen Barkin a Allison Janney ve vedlejších rolích, je vidět že si ty svoje party pěkně užily :-) Celkové hodnocení filmu 70%. ()

dr.fish

Takhle nějak by asi vypadalo Hoří má panenko po americku. Bláznivá komedie o volbě princezny krásy. Spoustu věcí jsem ani nestačil pobrat, některé vtipy jsou fakt husté. 75% ()

FritoleXx

Na první pohled to vypadá jako obyčejná komedie, co běží o nedělním odpoledni na Nově, ale ve skutečnosti je to geniální výsměch americkým balíkům z maloměsta a církvi. Natočené je to dokumentární kamerou, což dává prostor šíleně vtipným monologům a překypuje černým homorem. Navíc kde jinde uvidíte Denise Richards tančit s ukřižovaným Ježíšem? ,,Máma mi ke třináctým narozeninám dala devítku. Jo, vždycky si vzpomenu co k ní napsala: Ježíš miluje vítěze!“ ()

lennyd

Mount Rose, Minessota. Malé městečko ztracené uprostřed Ameriky je ale něčím vyjímečné. Každý rok se zde pořádá soutěž o nejkrásnější "náctiletou" slečnu. A právě letos to bude obzvlášť napínavé, největší šance mají Amber Atkinsová (Kirsten Dunst) a proti ní, dcera samotné pořadatelky Becky Ann Leemanová (Denise Richards). A to by bylo, aby maminka (Kirstie Alley) své dceři kapku nepomohla.... Film ze zákulisí soutěže krásy, kde intriky, podvody i pokusy o vraždu jsou na denním pořádku. V hlavních rolích, 8 krásných dívek (ehm, aby byla sranda tak některé z nich jsou, mírně řečeno, pěkně střelené), porota a televizní štáb, který celou taškařici filmuje (ke každé události ve filmu jako vyzpovídává jednotlivé lidičky). Není to vůbec špatné, ale něco tomu chybí, škoda... ()

danoo

Vydarená paródia amerického životného štýlu. Terčom jej šľahov je náboženská bigotnosť, skostnatenosť a americký sen. ()

pabulator

Nejvtipnější Miss co sem měl tu možnost shlédnout s pořádnou dávkou černého humoru reflektuje dokonale debilitu amerických maloměšťáků.Obzvlášť pak musím pochválit všecky mladé a tehdy ještě ne moc známé herečky hlavně Alexandra Holden byla v roli anorektičky opravdu nechutná přidejme k tomu parádní soundtrack a máme smrtící koktejl ze zákulisí jedné na hlavu postavené soutěže krásy. ()

jujec odpad!

To má být vtipný film? Forma rádoby dokumentu, žádné překvapivé zvraty, naopak plytká zápletka, odhadnutelný děj. Nepočítám se mezi náročné diváky, ale pro mě to byla opravdu ztráta času. ()

zajda404

Moc povedená černá komedie na téma soutěže krásy. Dostalo se mi daleko víc, než jsem čekala. Podobných filmů (nebo spíše satir) by se určitě mělo točit více. Alespoň na mě to celé působilo příjemně neokoukaně, místy až geniálně. Fanoušky určitě potěší Kirsten Dunst, Amy Adams, Brittany Murphy a Denise Richards v mladších verzích, stejně jako 'rozkvetlá' Kirstie Alley. ()

vitekpe

Poklad. Kdo nevidel, musi ihned napravit! Krasna Brittany Murphy, zena s detsky uprimnym smichem. Zamiloval jsem se. :-) ()

vaja

Žádná trapárna se nekonala. Tohle je regulérní DIY satira Amíků. A je výtečná. Určité (malé) plus má dokumentární styl. Ale největší podíl na celém filmu patří výborným hercům. Hodně podceněný snímek. ()

noctambule

Originalitu tomuto snímku nejde upřít, ale mě tak docela nesedla forma a humor. Někdy jsem se zasmála, ale bylo to dost na hraně trapnosti, už to že většina lidí vypadala na mentálně postižené (včetně missek). Maloměsto vykresleno pěkně, soutěž krásy byla přehnaná. Ale to že mi to nesedlo je dost ovlivněné i tím, že obecně nemusím filmy, kde je "babinec". ()

Radim

Pro holywoodskou produkci trochu netypický film - plný černého humoru a sebeironie v oblasti, která je pro ameriku tak typická, a to soutěž krásy. V hlavní roli se objevuje Kirsten Dunst, velký herecký příslib do budoucna. ()

DannyBoy80

Černá komedie utahující si ze všeho amerického, včetne amerického snu. Bavil jsem se královky, ikdyž musím přiznat že v závěru už to trošku ztrácelo dech. Přesto zábavné pokoukání a doporučuju, ale žádnou intelektuální pochutinu v tom nehledejte. ()

peetriss

Podle toho, jakým úhlem se díváte, je Krása na zabití neuvěřitelná hloupost, jedním dechem však dodávám, že hloupost doslova napěchovaná tvrdým černým humorem a nekompromisní satirou na průměrné americké maloměsto, vyprázdněné soutěže krásy a v neposlední řadě "exkrementální" teen komedie, které doslova chytne pod krkem. Opravdu se s tím nepárá, sype ze sebe perlu za perlou a je skvěle obsazen: mladičká Kirsten Dunst je k sežrání a výborná, Denise Richards krásná a skvělá mrcha, stejně jako její matka Kirstie Alley, pobavila potřeštěná a debutující Amy Adams i šílená Ellen Barkin. 70% ()

Kejt.lin

Propána! Jakože pokus o co? Satira, recese a věci podobneho stylu? tak takhle to vypadat podlě mě rozhodně nemá! ..pokud to byl pokus o tohle - záměr dobrej, výsledek propadák. Pokud ne, asi nejsem dostatečně chytrá na to, abych pochopila význam. Tohle se vážně nepodařilo. Za mě jedna hvězda, a možná ještě z milosti, víc ani ťuk. Achjo ..rozladilo mi to celé dopoledne ()

Delaney

Naprosto příšerný scénář bez gradace, ale jako satiru, proč ne... Hodinová metráž by stačila, ale pobavil jsem se... 60% ()

sovii

Úžasná komedie poukazující na temné zákulisí v Americe tak adorovaných a zároveň bojkotovaných soutěží krásy posazená do maloměsta, kde každý zná každého a opravdu je vidět, když někdo zmizí. A že tady jich zmizí dost. Kamera, která všechnozachycuje jako dokument dodává všemu ještě větší grády. Bavila jsem se neuvěřitelně, dokonale, královsky. A vim, že nikdy nevylezu na papundeklovou labuď. Super! ()