Mount Rose, Minessota. Malé městečko ztracené uprostřed Ameriky je ale něčím vyjímečné. Každý rok se zde pořádá soutěž o nejkrásnější "náctiletou" slečnu. A právě letos to bude obzvlášť napínavé, největší šance mají Amber Atkinsová (Kirsten Dunst) a proti ní, dcera samotné pořadatelky Becky Ann Leemanová (Denise Richards). A to by bylo, aby maminka (Kirstie Alley) své dceři kapku nepomohla.... Film ze zákulisí soutěže krásy, kde intriky, podvody i pokusy o vraždu jsou na denním pořádku. V hlavních rolích 8 krásných dívek, porota a televizní štáb, který celou taškařici filmuje. (oficiální text distributora)

aLPaC

Vtipné! Výborná satira na všechny ty soutěže krásy a modelky. Též členové poroty, organizátorka soutěže a vlastně tak nějak všichni lidé, co se tam okolo ochomýtali byli boží. ()

ddf76

Tak u tehle parodie na souteze krasy jsem se celej film smal od ucha k uchu :). Spousta hlasek a foru. Na tuhle parodii se urcite podivam nejmene jednou, ale asi i vicekrat :). A k tomu jeste v teto parodii hraji me oblibene herecky :). No nedali by jste tomu 5* hvezdicek :))))))). ()

barteca

Hodně dobrá komedie! Nechybí satira a kritická sebereflexe Středozápadu. Perfektní jsou výkony adeptek na Miss Horní Dolní v podání Dunst, Adams, Richards a dalších. Holky byly už v mládí suverénní. Kirsten Alley a Ellen Barkin v jedinečných rolích matinek jako trešničky na dortu. I po jedenácti letech to má říz. ()

sadlokan

Hoří má panenko a Konkurs po americku aneb vidláci všech zemí jděte do prdele.A K.Alley předvádí kreace aka Vampira z filmů E.Wooda.LABUŤ MI SEŽRALA DÍTĚ!!! ()

Rockerman

Film, natočený formou reportáže mě většinu času bavil. Sice jsem po deseti minutách chtěl odejít, protože jsem si myslel, že to bude jen další přiblblá komedie ze střední školy, ale neodešel jsem a udělal jsem dobře! Je to vlastně parodie na soutěže "Miss", zde je to "Princezna Ameriky". Ve snaze ukázat, jak jsou tyto soutěže stupidní a absurdní občas tvůrci přestřelili a některé scény byly trochu trapné. Většina fórků však trefovaly do černého a když se přidal parádní černý humor, tak jsem se bavil královsky. Navíc je tu mladičká a krásná Kirsten Dunst, která tu soutěž zaslouženě vyhrála. Byl jsem příjemně překvapen tímto filmem a dávám 80%. ()

mi-ib

"Jsi dobrý člověk a těm se dějí dobré věci." - "Vážně?!" - "Ne. Máš prostě jen kliku." Velmi povedená parodie na soutěže krásy. Navíc také překrásná a přesná kritika amerických pseudohodnot. Vůbec se divím, že takovýhle film mohl v Americe vzniknout. Škoda jen toho konce, ten se tvůrcům trochu vymkl z rukou. Klidně to mohlo skončit městským kolem soutěže krásy. Určitě by si tenhle kousek zasloužil zde vyšší hodnocení. Lidi, radujme se! Ona je to doopravdy vtipná komedie! ()

bakeero

Potěší pohledem na začínající, tehdy ne tolik známe herečky, ale jinak až příliš okatá kritika poměrů na americkém maloměstě. ()

ShossGrey

Predstavte si trojposchodovú, šľahačkovú tortu prizdobenú kadejakými zubnýkazvyvolávajúcimi svinstvami a na tú celú parádu vysypte ešte za kilo kryštálového cukru- moja asociácia pri spomenutí si na akúkoľvek súťaž krásy. Tento "dokument" prišiel v tej najvhodnejšej dobe najntýs, keď tieto pseudosúťaže boli na vrchole popularity a ako mor sa rozliezali do každej bohomzabudnutej americkej viesky, kde celý tento gýč naberal monštróznych rozmerov. Inteligencie to malo asi toľko ako všetky účastníčky pokope, ale kto by aj čakal nejakú sofistikovanosť pri takej téme,že? ()

coco.brice

velmi,velmi vtipné..satirické a trefující se do soutěží MISS bůhvíčeho a tzv.amerického životního stylu a snu..pekelně dobrý černý a rejpající humor...: -) a bůh ochranuj ameriku : -)...jo a prosím jeden dvojitej cheeseburger,dvoje hranolky a colu...jů es ej,jů es ej :-) ()

Uesbe

V čase nakrútenia to bol originálny snímok, ale predsa sa na ňom podpísal čas. Teraz sú už mnohé vtipy predvídateľné a stratili tú hodnotu šoku ako vtedy. Ale zahrané to bolo výborne, americké mesto bolo vykreslené nemilosrdne, estetika bola mega-gýč ultra 3000. Treba vidieť, netreba čakať ohňostroje...... ()

GameboyNES

kurva, tak takovej nářez jsem nečekal. Dnešní komedie už si nemůžou dělat prdel z ženských a postižených, jako tady, Tleskám a bavím se. Krásnej poklad jsem našel. ()

monty.cl

Tak po delší době komedie, která je opravdu HODNĚ vtipná až černá, aneb jak to chodí na soutěži krásy kdesi ve vidlově v Americe...výborné dialogy,super hlášky, dobře zahrané...70% ()

Avarga odpad!

Nechal jsem se zlákat kvůli slibným komentářům "vynikající komedie, černý humor bla bla bla bla bla". Ani jednou jsem se nezasmál. Vlastně mi ani jednou necukl koutek, který by připomínal smích. Tuhle trapnost už nikdy nechci vidět. Hodnotím odpad, protože to odpad je! Tohle by natočil i kretén s mobilním telefonem. ()

CaMMe

Tolik sebeironie v jednom snímku jsem ještě neviděl. Amerikou tolik oblíbená miss je tady pochcávaná jak nikde. On je to tak strašně neinteligentní humor až je to celý tak vtipný. A až někdy, někdo budete chtít pořádat Miss Vidlákov, raději se na to vyserte a dělejte užitečnější věci. "Vrzla jsem si!" 65% ()

Weirdman

9/10... K dokonalosti má tento film ďaleko, ale jeho úprimná, krásna a dokonalá škodoradosť ma úplne dostala... Všetci cynici a odporcovia americkej spoločnosti hor sa do požičovne a chystajte svoje bránice na náročnú prácu... ()