Bezva finta

• Československo Bezva finta (více)
TV spot

Decker

Dalsi povedeny "crazy" film s timhle vystrednim francouzskym chlapikem a nutno podotknout, ze velmi zabavny a kvalitni. Tentokrat Belmondo hraje klauna, ktery se snazi vykrast banku a zaziva pri svem snazeni nejedno prekvapeni a dobrodruzstvi. ()

filmmovier

Velké překvapení. Dle většiny reakcí nejen zde jsem očekával spíše průměrnější záležitost, jenomže přátelé, na tomhle filmu je dobrá nejen naprosto boží a nahláškovaná první polovina filmu odehrávající se v bance, ale i ta druhá, ve které už se s lupem cestuje na letiště. A ta druhá polovina (která dává vzpomenout třeba na Touhu po zlatě nebo dokonce Velký flám či podobné) "road trip" komedie, je snad ještě lepší! Tvůrci chrlí jednu úžasnou situaci za druhou, luxusní fór střídá ještě povedenější, Jean-Paul je jako vždy neodolatený a korunu všemu nasazuje famózní Jacques Villeret v roli taxikáře. Obrovské překvapení a po Veselých Velikonocích nejlepší Bébelova komedie a jeden z nejlepších scénářů Francise Vebera. Jasných 90%. ()

Honzíno

Klasika.. Vzpomínky na mladší roky, kdy Belmondo byl mým jasným favoritem. A tahle bezva věc stála v čele, famózní. ()

Mrkvič

Bezva finta mě nikdy nechytla a nestalo se tak ani po letech. Sice trochu zajímavý, trošku vtipný, ale až na lehce poblázněné výlevy klauna či převlečeného důchodce je Belmondo již tím drsnějším JÁ, které směřovalo k rolím zatvrzelých poldů. Které jsem rád neměl. Víc než klaun mě tu bavil jeho parťák a bývalý spoluvězeň Luca, který zloděje stále pronásleduje. No a v závěru se objeví oblíbený tlouštík (taxikář), který si také všechny scény ukradne pro sebe. ()

asirtes

Síc Holt-šup má nejaké ty diery podobné nielen počtom českému grupáču, ale možno práve preto tak prilneje k srdcu. Best Belmondo a best minirola Villereta s hold-ým zadkom, toujours. ()

ywo666

Skvelý film. Neviem nakoľko to bolo originálne ale mne to prišlo ako výborný nápad. A belmondo skvelý ako vždy. Plus je určite aj nahá Kim Cattral:-D ()

honz

Moje nejoblíbenější "belmondovka". Svěží a vtipná od začátku do konce. Jean - Paul jako Klaun je bezkonkurenční. ()

DonHUS

Dokud se děj odehrává v bance, je to hodně zábavné, chytré a vtipné. Poté už je to "jen" průměrná komedie, kvůli tomu tedy nakonec jen 3*. ()

lennyd

Tuto banku ještě nikdo nevyloupil - až na Grimma (Jean-Paul Belmondo) a jeho společníky. Grimm - v převleku za šíleného klauna - dokáže rozesmát kohokoliv, až na policejního komisaře, pro kterého je celá akce jen k vzteku, protože není schopen protřelého lupiče dostat. Ale když se Grimmův komplic (Guy Marchand) bezhlavě zamiluje do dívky, která naopak miluje Grimma, a navíc jim je v patách lamželezo Lasky, naštvaný že jej ke kšeftíku nepřibrali, začnou problémy... Jean-Paul Belmondo je již navěky zapsán v historii francouzského filmu, a každým dalším filmem, který mám tu čest shlédnout, svoji pověst jen potvrzuje. U Bezva finty jsem se skvěle bavil od prvních minut, až - i přes trochu pomalejší tempo v druhé polovině filmu (kde ale naopak exceluje "duchem chudší" taxikář (Jacques Villeret)) - do samotného konce. Samotný závěr bych považoval za trochu slabší, ale týká se to jen opravdu posledních pár minut... ()

shantim

Vykrádačka pěkná, nápady dobré, honičky v autech průměrné a milenecká roztržka trapně vykreslená. Ale celkově docela příjemný film. 72% hvězdiček ()

Master19

Úžasný film, za zmínku (krom famózního Jeana Paula) určitě stojí suprová Kim Cattrall a taky scénář a úžasné francouzské pojetí. Jinde na světě by tenhle film tak krásně nenatočili ()

zdenny

Belmondovská klasika. Šarm, výřečnost a neodolatelnost jsou neoddělitelnou součástí Jeanových filmových postav. Zde k tomu ještě připojme bezva fintu, jak vyloupit banku a máme o kvalitní zábavu postaráno. ()

lykan9

Skvělá komedie, kdy část odehrávající se v bance patří mezi moje nejoblíbenější scény s Bebelem vůbec. Do toho, když si domyslím nádhernou Kim Cattrall (škoda, že ten zadek nebyl její), nemohu jinak, než dát plný počet. ()

cross

Jeden z mých nejoblíbenějších filmů, kterémů nechybý spousta vtipů, skvělých dialogů a především, je dokonale nadabovaný. Pro mě nesmrtelná klasika, na kterou se mohu dívat dnes a denně. ()

Zemřel Jean-Paul Belmondo

Zemřel Jean-Paul Belmondo