Veronice je 18, má po maturitě a odmalička má pocit, že osud je proti ní. Aby nad osudem vyhrála, dělá "nečekané věci". Pod tlakem okolností odchází z Prahy. A vydává se hledat "dobré lidi". Hrdinka prochází situacemi, které se vyvíjejí proti její vůli mnohdy díky vlastním úvahám a rozhodnutím jejího věku, ale přesto je silnou a zajímavou osobností. Bezstarostná letní atmosféra kontrastuje s někdy drsnými situacemi, do kterých se Veronika dostává. A její cesta je plná setkání s nejrůznějšími lidmi. Od vymahače dluhů s vybraným slovníkem přes ekoteroristy, kteří chrání nepravý strom, po opilou nevěstu, kterou unesli a nechali v hospodě. Veronika projde svou cestu až na konec. (oficiální text distributora)

salinka odpad!

Upřímně, tenhle film jsem si pustila schválně - kvůli Agátě, abych se trochu pobavila nad jejím (ne)herectvím. Ale vtipné (jakkoli bych se smála škodolibě) to nebylo ani náhodou! 90 minut útrpných dialogů, které je člověk schopen dokoukat snad jen s otevřenou (a téměř prázdnou) lahví alkoholu. Agáta prostě není herečka a hrát neumí. Ale přiznejme si to, že tenhle film by nebyl koukatelný ať už by v něm hrál kdokoli. Protože ten scénář je prostě odpad. ()

DonTommy odpad!

tohle by šlo hodnotit už jen podle toho debilního traileru...Agáto do herectví se nepouštěj, di radši zase kouřit Sámera ()

xenopus odpad!

Hanychová je možná pěkná kost, ale jako herečka naprosto tupá, o čemž nás dokonale přesvědčí už během úvodních titulků. Její dvouminutový monolog zcela postrádající práci s hlasem, výraz a jakoukoliv dikci je počinem, který kdyby uslyšel třeba František Filipovský, vstal by snad z mrtvých, jen aby slečnu Agátu mohl zabít (nepočítaje že by se od něho toto netalenované stvoření mohlo něco přiučit...). Česká kinematografie neprožívá šťastnou dekádu, ale tohle je snad ještě horší než jenom nešťastné. Odpad ze všech odpadů nejodpadovější! Bez pointy, bez kvalitního scénáře, bez dialogů, bez dobrých hereckých výkonů a snad bez všeho co má mít kvalitní film, zato však s podporou Státního fondu České republiky pro podporu a rozvoj české kinematografie. Jen krajina Českého krasu je mi blízká, a té jsem si docela užil, jinak ale... darmo mluvit, škoda slov. ()

_aandyy_

Agáta Hanychová je podle mě v tomto filmu až moc "svá" a to asi pro film není dobře. Připadá mně to vyumělkované, přestože proti ní nic zásadního nemám. Hvězdičku dávám snad jen za to, jak mě pobavila Jaroslava Obermaierová. Film mi připadá jako hodně povedený studentský snímek, ale v normálních podmínkách by tak film určitě neměl vypadat. ()

Megynka

Každý má jiný vkus, zde je to přesně vidět, neboť tento film mám mezi českými jako jeden z nej ... Agátu můžu kdekoli a kdykoli, navíc má tento film pro mě jakousi hloubku a ponaučení. Není to žádná špička, ale rozhodně je to film, na který se znovu a moc ráda podívám. ()

Godhaj

,,Nemusela mi nablejt zrovna do jahod.“ Crash road mě příjemně překvapil. Dle hodnocení jsem očekával nejhorší možné spojení špatného obsahu i formy. Zpočátku je film trochu váhavý a trvá mu, než se rozjede road movie. Jakmile ale Veronika vypadne z Prahy, příběh začne být zajímavý. Samotná Veronika je sympatická, herecký projev Agáty Hanychové mě nijak neurážel, je totiž přirozená a uvolněná. Samotný příběh je trochu naivní, trochu šílený, ale nenudil jsem se u něj a ve scénáři je hned několik opravdových hlášek. Mimoto musím hodně pochválit soundtrack, který používá chytlavé písničky tam, kde je jich zapotřebí a krásně dotváří snovou uvolněnou atmosféru. Celkově vzato se nejedná o takový film, ke kterému bych se vracel, ale na jedno zkouknutí určitě potěší. ()

alpeew odpad!

ach bože, kam až jsou lidi ve snaze a pošetilé naději, že o sobě mohou říkat "jsem herečka", klesnout ()

Cortesz

Možná se film bude líbit puberťákům, ale dospělý u toho těžce nezachápe. Režisér Hanzlík je opravdu dobytek, a to co předvedl tímto filmem je neodpustitelné, zasloužil by zákaz točit i reklamy nebo cokoliv jiného. Scénáristé by zasloužili zabít, protože co se týče scénáře tak to je nepřípustné. Co věta to nesmysl. Agáta by se měla držet toho co umí, tedy jestli vůbec něco umí, ale herectví ji nejde, nevěřil jsem jí ani to jak nastupuje do tramvaje, ale je pravda, že se na ní dobře kouká, je to opravdu hezká ženská, ale to je tak vše. Jedna jediná hvězda patří soundtracku, který se mi docela páčil, ale to je tak vše, jinak je to naprostá bída. ()

KateW

Když opomenete, jak špatný výtvor to je a podíváte se na to s nadhledem, zjistíte,že je to celkem vtipné. Lidská hloupost nikdy neomrzí ()

AgnesDee odpad!

Hele, je hezká, o tom není pochyb, ale není tak hezká, aby ji chtěl každej chlap, kterýho potká, ojet jak starej papír. ()

FosaCZ odpad!

Pokud by měl v české kinematografii nastat zásadní obrat k lepšímu, musí nejprve najít své dno, od něhož by se mohla odrazit. V Crash Road se tak konečně stalo. Agáta Hanychová se vydává na „dobrodružnou“ cestu, kde utíká před zlými lidmi, sebou samotnou a hlavně osudem, který ji prostě nemá rád. Při tom podává výkon, za který ji doma rozhodně nepochválí. K nejlepším okamžikům Crash Road patří právě ty chvíle, ve kterých se nic neděje a hlavně nemluví… http://chromy.blog.idnes.cz/c/17165/Agata-Hanychova-hleda-smysl-zivotaa-divaci-vychod-z-kina.html ()

B.enka odpad!

Úplně zbytečný film - ti, kdo chtějí Agátu vidět, tak otevřou jakýkoliv bulvární časopis, který se zavřenýma očima vytáhnou v trafice z paklu a nemusí kvůli tomu do kina. Já osobně považuju Agátu za pěknou holku, ale není to žádná herečka, toť vše. Jinak bych ale celý ten debakl neházela jen na ni, protože režisér, který vypustí něco takového do světa, nemá dostatek sebekritiky ni sebeúcty. ()

infernet odpad!

"Nemusela mi nablejt zrovna do jahod!" Myslím, že tahle věta vystihuje celý film naprosto dokonale. Slečna Hanychová v některých momentech není tak tragická, jak jsem čekal, ale její hlas, čtoucí uvodníky k jakýmsi kapitolám, byl jak od televizního moderátora "Čapouna, uspávače hadů". Nemůžu si pomoct, ale je to jedna velká slátanina a to estrádní vystoupení taneční skupiny na benzínové pumpě, no to bylo něco... na to mi došla slova. Takže jak říkala samotná Agáta, radši popojedem! ()

tsatsiki

Nechápu hodnocení spousty z vás. Tento film není nijak geniální, ale je to takový průměrný film o holce, co hledá smysl života a hledá hodné lidi. Co dodat? Kryštof je rocker a jde proti proudu a tímto filmem rozhodně šel. Radek Kuchař by neměl hrát, protože je hrozný. Film se ve kvalitě rovná Mému vysvlečenému deníku.25% ()

Alden_Larson

Hrozná blbost, tento film mi především přišel hrozně iritující. Celou dobu se snaží být něčím hluboký a mít nějaké to hlubší mínění, ale bohužel si neuvědomuje, že je hluboký jako kaluž. Děj neexistuje, místo děje je to spíš spletenec situací, které se sebou nemají nic společného, postavy tím pádem taky neexistují, protagonistka je navíc velmi nesympatická. Herecké výkony byly slabé, obzvlášť Agáta Hanychová byla hrozná. Prezentace byla ošklivá, v některých místech se snažila být kreativní, ale nikdy v tom nebyl žádný účel. Hudba byl jediný aspekt, který se mi líbil, i v ní je ale několik much. 1/10 ()

Svinibrod odpad!

jestli jsem nekdy bojoval proti jakekoliv krivde, tak beru zpet. vsechen svuj elan ted venuju boji proti tomuhle filmu!!! ()