Autoři filmů Lhář, lhář a Božský Bruce tentokrát přinášejí bláznivou komedii o omylech a nedorozuměních, které kvůli své nebetyčné smůle způsobil bystrý, ale trochu líný Bartleby „B“ Gaines (Justin LongJeepers Creepers). Když se Bartleby a jeho kámoši ani na několikátý pokus nedostanou na univerzitu, přicházejí na způsob, jak tenhle menší problém vyřešit. Založí si svou vlastní školu! Jenže…vše se rozkřikne trochu víc, než původně mělo. Kolem školy se brzy prochází houfy koček v bikinách, u bazénu se koná nekonečný mejdan a Bartlebyho čekají velké starosti – jak přesvědčit studenty a úřady, že tahle falešná univerzita má něco do sebe! (oficiální text distributora)

FezDog

Klasická americka komedie, nic špatného v tom nevidím, žádný geniální snímek ani žadnej odpad, pro mě film u kterého nebudu mít potřebu podívat se na něj znovu. Parkrát jsem se zasmál byť kravinám...60% ()

kaktusacek13

Vůbec mi nevadí, že jsem na to koukla. Příjemně mě to překvapilo. Jedna z mála amerických komedií ze školního prostředí, která nijak neurazí. ()

Brano

Vcelku pozerateľná teen komédia, s originálnym námetom. Študenti, ktorí sa nedostali na výšku si založia vlastnú. Trochu mi vadila absencia humoru. Veľmi dôležitým faktorom pri hodnotení bol dabing. Pri českom ma film veľmi nezaujal. Po opakovanom pozretí v slovenskom dávam o hviezdičku naviac. ()

64B

Vejška mých snů. A to bez diskuzí. Kdyby to opravdu takhle fungovalo, tak bych se i na tu vysokou odhodlal.. :) ()

Hjuud

Byla to fakt kravina, nebylo to téměř vůbec vtipný :-/ Já prostě neskousnu, když mi vyvstane 100 otázek typu: kam se chodí v té škole na záchod? Jaktože se to nerozkřiklo? Jak to tam může vůbec fungovat? Kde berou jídlo? atd atd... prostě shit 1,6 periodických * ()

worm14

Dvě hvězdičky za lehce originální nápad a pár vtípků. Jinak docela absurdní ale u těhle komedií už to tak bývá... ()

sa_kra

Klasická americká blbost, na kterou do deseti minut po shlédnutí zapomenete. Na druhou stranu vám dá přesně to, co od ní čekáte- nereálnou americkou teen-age slátaninu, která pobaví a neurazí. A všechno dobře dopadne, že...nečekaně...Na sobotní odpoledne jako dělaný. ()

lulu37

hmm no rada by som chodila na bezva vejšku :) justin long je taký antifešák, až je neskutočne sympatický. nenáročná oddychovka. kto ju neuvidí, nemusí lutovať, kto to pozerá, netrhá si 90 min. vlasy, takže Fpoho! ()

m.zales

Fakt ujetina, kdyby to aspoň nedopadlo tak, jak je všem od začátku jasné...ale tak, 2* za občasný dobrý vtipy... ()

waltosin

Nápad je dobrej a provedení také dobré. Na takovou pohodovou školu bych chtěl taky chodit i pro to dávám vyšší hodnocení, ale ne jenom proto i jsem se dobře bavil. :) ()

YUI

Zdá se mi to nebo všechny americké teenagerovské komedie jdou ve stínu American Pie ? Snaha byla, ale nebylo to ono. Škoda, nápad to špatný nebyl. ()

Lucyl89motyl

je nedele, prave jste si dali vyborny obidek a ted touzite jen po tom dat si kavu a pustit si nejaky oddychovy film? Tak mate vyhrano, tohle je presne to prave. Je to nenasilna komedie, ze ktere budete prijemne naladeni. ()