Autoři filmů Lhář, lhář a Božský Bruce tentokrát přinášejí bláznivou komedii o omylech a nedorozuměních, které kvůli své nebetyčné smůle způsobil bystrý, ale trochu líný Bartleby „B“ Gaines (Justin LongJeepers Creepers). Když se Bartleby a jeho kámoši ani na několikátý pokus nedostanou na univerzitu, přicházejí na způsob, jak tenhle menší problém vyřešit. Založí si svou vlastní školu! Jenže…vše se rozkřikne trochu víc, než původně mělo. Kolem školy se brzy prochází houfy koček v bikinách, u bazénu se koná nekonečný mejdan a Bartlebyho čekají velké starosti – jak přesvědčit studenty a úřady, že tahle falešná univerzita má něco do sebe! (oficiální text distributora)

shinbone

je tam profesor, co charakterem připomíná slavoje žížka a i když to neni moc vtipný, nakonec se s toho vyklube docela roztomilej příběh, a to je hlavní. ()

*Fish*

Nic intelektualniho, ale muj oblibeny zanr. Americka crazy beckova komedie, dobre na odreagovani, na zasmati se atp. Nehledejte v tom zivotni moudro, pokud mate radi veci jako American Pie, mohu jen doporucit. Samotna myslenka je zajimava sama o sobe, nebylo by to spatne mit vlastni vejsku s vlastnimi studijnimi obory atp. ;-) Jedna hvezda dolu za "real american happy end". ()

childe666

Myslím že jako komedie na nedělní odpoledne to celkem ujde. A neobjevují se tam trapnosti jako v jiných teen komediích. ()

`barocco

Viac nez priemerna komedia, uz len napad zalozit si vlastnu vysoku skolu ked vam je 18 a vas nezobrali na vysku sa moze zrodit len v hlave zufalca a ked mate kamarata ktory ma pravnicke zaklady kedze sa pripravoval na prestiznu pravnicku skolu a vie ako na to a je vam vlastna myslienku ze kde je vola tam je aj cesta, neostava uz nic ine ako neverit vlastnym ociam ako sa v krajine kde sa stare zakony nerusia, stava myslienka skutocnostou. Samozrejme skratkovitost a nadsadzka sluzia dejovej linii avsak ked clovek akceptuje hru na "ideme si spravit vlastnu vysoku skolu" tato neotrela komedia celkom pobavi. ()

ondrach

Zábava, zábava, skvělý námět. Mě tento film prostě pobavil již jen samotným nápadem. Zpracování mohlo být možná trošku lepší a bylo zde pár trapných situací. Celkově 4 hvězdy! ()

gezper

To není přitažené za vlasy, je to za ně smýkané 10km za autem a pak skalp vytrhnut pěkně s kůží. Nemám tenhle typ komedií rád a tohle mi to jen potvrdilo. Ve svém žánru založeném prvními ucházejícími a novátorskými prcy-prcy sice drží průměr, ale co s tím když všechny tyhle filmy jsou pořád na jedno brdo. Je hodně kritizován závěr ke kterému to americky nevyhnutelně směřuje. Ano, já ale kritiku háži i na celý průběh, dementním závěrem dvakrát podtrhnut. Alespoň že fekální humor, obvyklý to jev, zůstal za dveřmi. [40%] ()

PatrikP4

Průměrná komedie a průměrné vtípky... Člověk si na tuhle komedii zejtra nevzpomene... Navíc si nevybavuju že bych viděl nějáký film kde by Justin Long zářil, moc ho taky nemusím, ale tuhle komedii jsem chtěl vidět... ()

Grimaldi

Zcela průměrná komedie, která se snaží navázat na úspěchy svých předchůdců jako třeba Prcičky. Bohužel se jí to vůbec nedaří. Obsazení není nejhorší, ale charismatu či alespoň dobře napsané role jakou byl Stifler, na to nedosahuje nikdo. Alespoň oceňuji zajímavý nápad, který mohl s lepším tvůrčím týmem dát vzniknout nové kultovní komedii. Nestalo se tak, nevadí a i za to nic moc tvůrcům díky. ()

zaack

Nic převratného, ale jsou i horší možnosti jak zabít hoďku a půl. U Accepted se alespoň párkrát zasmějete. ()

mixerik

Uskutočnenie študentských snov?? Nereálna vecička, no i tak ma tento film pobavil....koniec bol dokonca psychologický a prekvapujúci čo som nečakala. Neodvažujem sa nejak hodnotiť či kritizovať kvalitu tohto filmu, lebo to ani nedá. Je svojský svojou réžiou i scenárom....herci podávajú priemerné výkony, lebo iné sa ani nedajú. Film na pobavenie a zabitie nudy, kde netreba premýšľať. ()

Svadbos

Odkaz filmu, že edukácia v college zabíja kreatívneho génia, ktorého by ináč čtudenti kultivovali po svojom je ťažko stráviteľný po tom, čo uvidíte týchto "samo-vytvorených študentov", ktorí nerobia nič, iba žúrujú a pijú. Soundtrack je plný cover songov, vzdávajúcich poklonu iným a lepším filmom o revolúcii teenagerov. ()

Diceros

Jasně že je to absurdní, bláznivé, nereálné... Ale je to dobrá pohodová zábava a v rámci teenagrovské komedie originální film. Žádné nechutnosti a chlípnosti o sexu. Film si na nic nehraje, jeho úkolem je pobavit a zaujmout na 90minut. Což se podařilo. Prostě taková blbina, která nenudí, na kterou so dobře dívá a člověk se odreaguje od všech starostí a problémů. Nějaké té střídmé romantiky se nám taky dostane... Film jsem viděl už třikrát a vždycky jsem se pobavil. U mě za 4* ikdyž vím že je to možná víc, než si zaslouží. ()