Zdá se, že v dnešním světě chce být slavný úplně každý. A díky celosvětovému fenoménu reality show se jím také doslova každý může stát. Režisér filmů Prci, prci, prcičky a Jak na věc uvádí film Hledáme Ydol v hlavní roli s Hughem Grantem, který jako Martin Tweed - zahořklý a sebestředný moderátor nesmírně populárního televizního programu Hledáme Ydol předvádí skvělý výkon. Tweed, který sám sebe nemůže vystát, uvádí na scénu velmi různorodé soutěžící. Je mezi nimi jižanská kráska Sally (Mandy Moore), sladká a svůdná před okem kamery, ale úplně jiná ve skutečnosti nebo Omer, neprůbojný soutěžící se zálibou v muzikálových melodiích. Finálová noc začíná, do křesla zvláštního porotce usedá prezident Spojených států a pódium zažije výbušnou show, na kterou národ nikdy nezapomene. (oficiální text distributora)

Filipes

Překvapivá komedie, s překvapivým výběrem herců s překvapivou dějovou linií. Každopádně oceňuji, že si Amerika dělá srandu ze svého prezidenta (Dennis Quaid), který byl nejvtipnější postavička z celého filmu. Ostatní mě nijak moc nenadchli, jen ta Mandy Moore pěkně zpívá. ()

Fruitik

Jediná vec ma zaujíma : Ako sa mohol Hugh Grant a Dennis Quaid dat nahovoriť na takúto hlúposť ? Áno... totálný výsmech Ameriky... silná satira... ale bez inteligencie.... Satira by mala byť inteligentná, toto však mnohí hlupáci pochopia ako komédiu. ()

aggatka

No nato, aké ma film nízke hodnotenie, mňa pobavil. Neže by som sa váľala od smiechu, ale treba mu trošku zdvihnúť percentá tak dam 4 hviezdy. Koniec som taký dokonca ani pri najmenšom nečakala bol dzivý a takéto halušky ja mám rada a hlavne keď ich nečakám :-D ()

davistercz

Hodně slabé. Nápad nezněl špatně, ale co z toho vyšlo byla jedna velká katastrofa. Tu jednu hvězdu dávám za celkem dobrý konec. ()

mijano

Návod ako sa v skutočnosti stať populárny a slávny. Proste len robiť a byť tým, čo je pre masy populárne. Veľmi lacný dej, zápletka ani nehovorím a vyvrcholenie pár rokov pozadu. Sklvelá bola asi len sebakritika prezidenta, inak prepadák. ()

_Irbe_

Tak tohle je veliká nadsázka od začátku do konce, ale bohužel ne příliš vtipná. Nacpat jsem x problémů Ameriky a všechny je postupně "vtipně" zkritizovat a zparodovat je dobrý nápad, ale zde ve slabém provedení. Na vině je určitě částečně nudný scénář a nebo herci (přišlo mi že takový frajeři jako Grant a Quaid jakoby nemají co hrát) i když jejich postavy jsou docela zajímavé. Bushova kritika je ale až přehnaně do očí bijící. Dějová linie Araba by ještě ušla, ale vyloženě nejhorší mi přišlo vše co se motalo okolo Mandy Moore (matka, voják, agent a hlavně ona sama) shazují snímek ještě mnohem více dolů, až někam ke snímkům typu Scary Movie. ()

`barocco

Tvorcovia si zaumienili ze film postavia na styroch parodujucich pribehoch, americkeho prezidenta, hra Dennis Quaid, spievajuceho a tancujuceho araba z Blizkeho vychodu ktory navyse plni poslanie pre arabskych teroristov, hra Tony Yalda, mladej spievajucej americanky ktora svojho priatela miluje len vtedy ked ho potrebuje ale hlavne si chce splnit sen ako miliony inych mladych americanov, stat sa slavnym v podani Mandy Moore a pribehu egocientrickeho televizneho moderatora reality show American Dreamz ktory vyuziva vsetko a vsetkych aby show zbierala stale viac a viac televiznych divakov, hra vynikajuco Hugh Grant . Priznam sa ze pre mna najlepsie fungovali arabski chlapci sta najkomedialnejsia zlozka filmu, nasledne pribeh moderatora show American Dreamz bol vynikajuci, Mandy Moore a dej okolo nej trochu slabsi ale stale zaujimavy, nie vsak uz herecky vykon samotnej Mandy... Najhorsie dopadol pre mna pribeh americkeho prezidenta ktory, posobil az prilis umelo pripojeny k prvym trom pribehom a skor by si i zasluzil samostatny film, avsak myslienka prezidentovho tajomnika v podani vynikajuceho Willem Dafoea ktory vliezol prezidentskemu paru doslova takmer do postele bola naozaj vtipna... Pomalsi rozbeh filmu a mozno prilis pomale tempo rozpravania pribehu nakoniec v dobrom zachranuje vysledne finale kde sa vsetky pribehy pretnu a netradicny zaver nakoniec udrzal film v mezdiach hodnotenia dobry, nie zly.... PS: velmi trefny a strucny doplnujuci komentar: nunka ()

uncle

O třídu lepší než ,,Prcičky" a o dvě horší než JAK NA VĚC....ale na jedno zkouknutí příjemná oddychovka..Mandy Moore zpívat umí a jako herečka taky není až tak bez talentu...Neroztomilejší byl Dennis Quaid jako karikatura amerického prezidenta... ()

zigy

Příznivci i odpůrci Superstar si přijdou na své.....režisér Prciček přichází se svým humorem do této soutěže.....navíc geniální zápletka s Arabáčema chystající atentát na prezidenta.....a Granát zde má perfektní roli kritického porotce, která jistě vychází ze skutečnosti. Quiaid je Bush jak vystřižený. Silná čtverka. ()

Luke55

Je tady opět velmi nepříjemný trend poslední doby kdy první půlka je vynikající a ta druhá už docela nudná.I tak je to ale docela slušná komedie,ale především role Dennise Quaida jako amerického prezidenta byla fantastická a taky jsem byl ''omerizován'' a překvapivě mě zaujal i Hugh Grant,kterého nemám moc v oblibě.Celkem rozpačitý dojem na mě nechala Mandy Moore,která se celým filmem potulovala jako takové nevýrazné prase i když role takové mrchy ji asi sedla,ona na to i vypadá(viz nevýrazné prase).Jinak dobrý zasmát jsem se zasmál,účel to splnilo,ale je to spíše lepší průměrák za 60% ()

shinlove

Střeštěná komedie o střeštěné soutěži ve střeštěné Americe! :D Ale neurazila, takže sice slabší, ale přesto průměr. 3* ()

štěpule

Dala bych čtyři *, ale ten konec to úplně zkazil... Celou dobu to byla dobrá parodie na podobně soutěže, ale konec z toho udělal klasickou americkou komedii a to si vysoké hodnocení nezaslouží.. ()

Svadbos

Weitzov scenár balansuje medzi satirou a fraškou, ale stále hľadí na hlavné postavy ako na ľudské bytosti. Je to zábavný a veselý film, s prekvapujúco temnými, ba podvratnými elementami. Súťažiaci, ktorý spieva "Rockin´Man", je Trey Parker ("South Park"). ()