Krutá rasa

• Jihoafrická republika The Breed (více)

Chtěli strávit týden dovolené na exotickém ostrově. Jednoho z nich napadl zmutovaný pes a letadlo, kterým přiletěli, našli v troskách... Bratři Matt (Eric Lively) a John (Oliver Hudson) spolu plánují strávit týden dovolené. Společně se svými přítelkyněmi Nicki (Michelle Rodriguez), Sarou (Taryn Manning) a jejich kamarádem Noahem (Hill Harper) si chtějí užít trochu legrace a odpočinku na exotickém ostrově. Na místě je však brzy jeden člen výpravy brutálně napaden psem. Proto se rozhodnou, že ostrov raději opustí, jenže letadlo, kterým do tohoto ztraceného ráje přiletěli, nacházejí v troskách. A to není ta nejhorší zpráva. Mnohem děsivější je, že útok šelmy nebyl náhodný. Po ostrově se totiž pohybuje smečka zmutovaných psů, která rozhodně nemá zájem na tom, aby se výpravě podařilo uniknout... (oficiální text distributora)

cariada

Horor o smečce zmutovaných psů. No říkal jsem si co to zase bude ,ale musím říct není to vůbec špatný. Na začátku nám pejsci roztrhají pěknou kočku. Pak přijede pět mladých lidí. Jaký blbý počet dvě holky tři kluci,jeden černoch. Což je asi jasný kdo první přijde na řadu. Stále stejný scénář skupina lidí ,kdy jeden po druhém zkapává. (tady sice né až tak doslova) Pejsci jim dávají pěkně do těla ,i když jich sice docela dost "přežije" . Pejsánkové to jen tak nenechají,Jsou velice chytrý. ()

Mefistofelle

Možná je to tím, že zvířecí horory obecně moc nemusím, a nebo je to opravdu tak špatné. The Breed mě bavil sotva půlku stopáže a počet mých zívnutí byl vzhledem k tomu, že spát se mi nechtělo, docela vysoký na to, aby to u mě dosáhlo na tři hvězdičky. Ano, pár napínavých momentů by bylo, ale povětšinou to sledovalo pořád stejné schéma - postava někam pro něco jde/snaží se někam dostat, "nečekaně" se objeví čokl, postava zdrhá zpátky do baráku. Ale musím na druhou stranu uznat, že ta psiska opravdu působila dost nebezpečně. Lassie by proti nim rozhodně šanci neměla. ()

destroy83

Podle mého nadprůměrný hororový kousek, který neurazí. Dějově nic převratného - partička mladých lidí vyrazí na víkend na opuštěný ostrov, kde na ně číhají geneticky upravení pejsci. Dál už je vše jasné - výletníků ubývá a krve přibývá. Dávám 4 hvězdičky. ()

Juto

Dobrý solídny horor s postavami, ktoré aspoň trošku premýšľajú. Dobré tempo bolo aj v tom, že sa skupina vždy snažila urobiť nejaké inovatívne rozhodnutia. Nemali by ste to brať vážne a ak nie, potom by ste sa mohli skutočne zabávať. 6/10 ()

Ripper

Svižné béčko, které bohužel kazí spousta nelogických věcí a především špatné herecké výkony.Od začátku mě neuvěřitelně vytáčel Noah, svými trapnými vtípky za které byl také náležitě odměněn. :) Šlo z toho dostat o hodně více, ale jelikož to byl první počin Mastandrea tak . . .Označení horor není tentokrát na místě, jedná se spíš o thriller na který si už určitě tv nova brousí zuby :) ()

Lachtaan

Nevinný horůrek, který mě kdysi pouze utvrdil v tom, jak se bojím vzteklých psů. Zhlédnuto ještě v době, kdy jsem těmhle natural hororům/thrillerům holdoval. Takže v myšlenkách propojených s minulostí zasloužený průměr. ()

TO

Film o vraždících psech vystavěný na klasickém schématu pro zombie filmy. Obléhání chaty a snaha přeživších o útěk. Natočeno dobře bez spousty vizuálních efektů s vynikajícími hereckými výkony všech psů. Chataři a psi si navzájem uštědřili nemálo pěkně natočených smrtelných ran. Wes vyprodukoval celkem slušivé béčko. 55% ()

lennyd

Jak to již bývá, když se skupina amerických teenagerů (i když tady již přistarších) rozhodně strávit víkend na odlehlém místě (zde na opuštěném ostrově, kde jakási vláda dělala genetické pokusy). Vždycky se objeví NĚCO, co si ze skupiny udělá příjemné zpestření a dobrou večeří - ať jsou to zombie, mimozemšťani, a nebo jako tady geneticky modifikovaní pejsci .... Scénáristovi si docela zahrává s pohlavně-rasistickou diskriminací, protože pejsky nechá zbaštit jediného černocha a pokousat obě dívky, zatímco pánové (i když, možná to jsou homosexuálové?) vycházejí ze soubojů bez škrábnutí ... Ale jinak ptákovina na n-tou... ()

elanius

(108/2012, DVDRip) / Dokonale šablonovitý film, ale aspoň spracovaný slušne. A použitie psov ako zabijakov, nech to znie akokoľvek obyčajne, je dosť originálny ťah. (4/10) ()

Yoshimitsu

Buďte na své psí mazlíčky hodní pořádně je krmte a nekupujte jim jenom laciné granule. Barfování je taky potřebná věc pro výživu těla. Když to neuděláte, nebude se jim dostatečně věnovat a nezměníte krmivo, tak je pořádně naserete a dostanou chuť na vás! Skvělý survival! Dávám 100% ()

lykan9

Za mě je Krutá rasa perfektní odpočinkový horor. Skvělé napětí, sympatičtí herci a jednoduché vyprávění z tohoto hororu udělalo nenáročnou zábavnou podívanou, která zároveň ukazuje, že k vytvoření příšery (příšer) není vůbec třeba speciálních efektů. The Breed je dle mého názoru hororem, který by si zasloužil statut kultu. ()

MI-380

Další ostrov doktora Moreaua se spoustou hororových nelogičností, ale i se slušnou dávkou napětí. Smečky čtyřnožců zvládly svou hlavní roli skoro stejně tak dobře jako Hitchova nekonečná hejna. 50%. ()

jatamansi

Pár na jachtě. „Zabloudil jsi.“ „Nezabloudil, jenom přesně nevím, kde jsme.“ Zvuky hned na začátku děsivé. Nádherný osamělý dům na ostrově, kam se dá jen doletět hydroplánem nebo připlout lodí. Parta mladých, roztomilé štěňátko. Jenže nebylo samo. Velký pes kousal a blondýna! Sára první obětí. Další psi, hnědí, černí, šedí, béžoví. Potrhaný muž a ještě více psů. „Nechtějí nás tady.“ Psi útočí a útočí a „Trosečníci“ vymýšlejí jednu záchranu za druhou. Ani tihle tvůrci nezůstali pozadu za mou teorií, že je-li někde černoch, bude první obětí. A ne poslední. Vždycky žasnu, jak ve filmech všichni vzdělaní, vědí si rady s bateriemi, kabely, vysílačkami. Propojují, spojují, kombinují. Někdo si vždycky ví rady. Já bych si tedy nevěděla. Když už jsem se nic netuše začala dívat, dokoukala jsem to. Ale dobrý horor je podle mne někde úplně jinde. I když musím přiznat, že párkrát jsem se lekla. Michelle Rodriguez mne nezaujala ani ve Ztracených a tady to nijak nevytrhla. ()

Soweek

Rozhodně bych tento film neoznačil jako horor, spíše thriller a to tomu ještě hodně přidávám. Přesně jeden z těch filmů,které můžete vidět každou sobotu po půlnoci na Nově:-) ()

lskala

Nudný a nelogický pokus o horor. Michelle by si měla lépe vybírat role, talentu má na rozdávání. 40% - 2** ()