Solární armagedon (TV film)

Meltdown

Michael Nemirsky

Kostýmy:

Angelina Kekich
  • Viky.05

Nemohl jsem spat, nechtělo se mi zvevad se s postele, nemohl jsem najit ovladač a ...a byl jsem rad, že sem se dodival. Smal jsem se u toho filmu, smal se moc...a pak, ja hlupak, na čsfd zjistil, že to je thriller a že jsem se smat neměl. Ach jo- Hlaška s filmu neni třeba, ten film je jedna velka hlaška(11.5.2011)

Já se u filmu bavil a to je umě hlavní. Nepotřebuju geniální scénář, ani nějaké super efekty. Tomuhle filmu chybý děsně moc. A hlavně nějaký hmatatelnější scénář, ale jak jsem řekl aspoň jsem se bavil. Dien je celkem fajer, a nikdy nezklame. Astatní herci tedy nic moc, ale dostal jsem to co jsem od béčka čekal, a já čekal upřímě větší srajdu.(10.9.2010)

• Jamajdzan

Přestřelky, asteroidy, oteplování planety, výbuchy aut, ulice plné mrtvol, vědecká zhodnocení, gangsteři a poldové… V tomhle filmu najdete snad všechno na co si vzpomenete, bohužel tak katastroficky zvládnuté, že bych ho zařadil spíše do kategorie katastrofických než katastrofálních a s výkony všech herců je to zrovna tak. Filmům, které jsem byl schopen alespoň dodívat celé dokonce obvykle dávám čestnou * a až objevim aspoň na jeden klad nebo důvod ji udělit solárnímu armagedonu milerád to udělám. Inu když se matička země začne nepříjemně oteplovat, pořiďte si auto z mrazákem, které nebouchne na sluníčku, postřílejte všechny sousedy oblečte si bundy a teplé oblečení a čekejte na déšť ;-)(11.5.2011)

• MickeyStuma

Televizní katastrofický snímek říznutý akční dějovou linkou. Casper Van Dien v roli bývalého policisty (jak jinak) zachraňujícího co se dá. Hlavně lidské osudy. Science & fictions tu poukazuje na další teorii možné katastrofy způsobené vlivem vesmíru. A jelikož je pochopitelně televizní výprava velmi levná, nedá se z výsledku očekávat lecjaké megalomanské dílo. Scénář plný nesmyslů a nelogičností, podtrhnuté úsměvnými hláškami, dává jasně najevo, že se opět jedná o brak, který sice stojí za podívání, ale k opětovnému návratu nijak přesvědčivý.(31.1.2014)

• Djkoma

Nazvat Solární armagedonem béčkem by byla pro tento film úspěch srovnatelný s Oscarem pro Caspera Van Diena za hlavní roli:)). Nízký rozpočet možná způsobený současným natáčením dalších tří filmů (Solární útok, Solární rodina a Solární Casper:)), scénář bez hlavy, paty, trupu i krku a v neposlední řadě nechápu, proč když už je snímek tak špatný, do něj nedal pan režisér pár nahých vnadných modelek-hereček... Celkové hodnocení by se zvedlo určitě minimálně o pár procent... Krásná 1* za ten nápad s chlazením auta.(5.12.2009)

• - Koncom sedemdesiatych rokov sa rozprávalo o rovnomennom projekte so scenárom od Johna Carpentera, hlavnú úlohu mal stvárniť Dolph Lundgren a režírovať to mal John Dahl. Tieto filmy však okrem názvu nemajú nič spoločné. (beso74)