Solární armagedon (TV film)

Meltdown

Michael Nemirsky

Kostýmy:

Angelina Kekich
  • baruss

réžia J.P. Howell.. nechápem prečo behali v tých kabátoch pri 57 stupňoch Celsia. Viac rodinné drama ako katastrofický film... Hláškami tento film nešetrí, pár krát sú aj trefné. ("Prečo si si ju vlastne nikdy nezobral?" - "To je na dlhé rozprávanie. A prečo sa ma to vždy pýtaš?" - "Mám rád ako mi odpovedáš.") Trochu ma zarážalo..., že chceli ísť na sever do Arktídy, lebo údajne len tam sa bude dať prežiť. Hm.. Veď Arktída je strašne nestabilná a počas leta rozmŕza : )) kto mi neverí nech si pozrie 118 dní v zajatí ľadu. Otrasný výkon Caspera Van Diena, ktorý hrá vychytralého policajta... Tá jedna hviezda je za hlášky...(16.2.2008)

• Natabar

Všestranný odpad. Sešité ze všech možných klišé patrných v katastrofických filmech, naprosto pitomý scénář, levou zadní odhadnutelný děj (jakmile padla první zmínka o dešti, bylo jasné, čím že film bude končit), o hereckých výkonech nemluvě, a logických chyb kam se jen divák podívá (nejkouzelnější bylo samozřejmě, jak se v tom smrtícím vedru producírovali navlečeni do několika vrstev, mikin a bund. Takovéto snímky jsou hrubou urážkou inteligence diváka; ale zase, když se vás na to bude koukat několik ve skupině, myslím, že se alespoň skvěle pobavíte.(15.12.2008)

• Korbelka

Nikdo na světě se nevšiml, že těsně kolem země proletěl meteor, ta tlaková vlna o které se mluvilo nikoho nezabila a ani náhle nespálila těch tisíce hektarů. Teda to jsou mi věci, MRKEV V ZIMĚ! A to samovznícení motorů je taky moc pěkný, hlavně u toho letadla. Určitě je třeba si povšimnout že i při 50 stupňovém vedru se moc nepotí ( teď je tu 30 a rozhodně projevuji větší známky toho, že je mi horko než herci) a stále jsou herečky, hlavně dcera Kim, bezchybně nalíčená. Dál nemám sílu to komentovat. Dávám jednu hvězdičku, protože jsou i mnohem horší katastrofické filmy...(19.8.2012)

• Viky.05

Nemohl jsem spat, nechtělo se mi zvevad se s postele, nemohl jsem najit ovladač a ...a byl jsem rad, že sem se dodival. Smal jsem se u toho filmu, smal se moc...a pak, ja hlupak, na čsfd zjistil, že to je thriller a že jsem se smat neměl. Ach jo- Hlaška s filmu neni třeba, ten film je jedna velka hlaška(11.5.2011)

• Djkoma

Nazvat Solární armagedonem béčkem by byla pro tento film úspěch srovnatelný s Oscarem pro Caspera Van Diena za hlavní roli:)). Nízký rozpočet možná způsobený současným natáčením dalších tří filmů (Solární útok, Solární rodina a Solární Casper:)), scénář bez hlavy, paty, trupu i krku a v neposlední řadě nechápu, proč když už je snímek tak špatný, do něj nedal pan režisér pár nahých vnadných modelek-hereček... Celkové hodnocení by se zvedlo určitě minimálně o pár procent... Krásná 1* za ten nápad s chlazením auta.(5.12.2009)

• - Koncom sedemdesiatych rokov sa rozprávalo o rovnomennom projekte so scenárom od Johna Carpentera, hlavnú úlohu mal stvárniť Dolph Lundgren a režírovať to mal John Dahl. Tieto filmy však okrem názvu nemajú nič spoločné. (beso74)