poster

Solární armagedon (TV film)

 • USA

  Meltdown

 • Slovensko

  Slnečné spustošenie

Akční / Thriller / Katastrofický

USA, 2006, 90 min

Režie:

J.P. Howell

Scénář:

Rick Drew

Kamera:

Adam Sliwinski

Producenti:

Harvey Kahn

Scénografie:

Michael Nemirsky

Kostýmy:

Angelina Kekich
(další profese)
 • baruss
  *

  réžia J.P. Howell.. nechápem prečo behali v tých kabátoch pri 57 stupňoch Celsia. Viac rodinné drama ako katastrofický film... Hláškami tento film nešetrí, pár krát sú aj trefné. ("Prečo si si ju vlastne nikdy nezobral?" - "To je na dlhé rozprávanie. A prečo sa ma to vždy pýtaš?" - "Mám rád ako mi odpovedáš.") Trochu ma zarážalo..., že chceli ísť na sever do Arktídy, lebo údajne len tam sa bude dať prežiť. Hm.. Veď Arktída je strašne nestabilná a počas leta rozmŕza : )) kto mi neverí nech si pozrie 118 dní v zajatí ľadu. Otrasný výkon Caspera Van Diena, ktorý hrá vychytralého policajta... Tá jedna hviezda je za hlášky...(16.2.2008)

 • Jamajdzan
  odpad!

  Přestřelky, asteroidy, oteplování planety, výbuchy aut, ulice plné mrtvol, vědecká zhodnocení, gangsteři a poldové… V tomhle filmu najdete snad všechno na co si vzpomenete, bohužel tak katastroficky zvládnuté, že bych ho zařadil spíše do kategorie katastrofických než katastrofálních a s výkony všech herců je to zrovna tak. Filmům, které jsem byl schopen alespoň dodívat celé dokonce obvykle dávám čestnou * a až objevim aspoň na jeden klad nebo důvod ji udělit solárnímu armagedonu milerád to udělám. Inu když se matička země začne nepříjemně oteplovat, pořiďte si auto z mrazákem, které nebouchne na sluníčku, postřílejte všechny sousedy oblečte si bundy a teplé oblečení a čekejte na déšť ;-)(11.5.2011)

 • Kámen
  **

  Těžko se hodnotí film, kterej je min. béčkovej už na první pohled, ale viděl jsem už daleko horší věci, např. Záhada Blair Witch, skoro všechny novodobý český seriály na komerčních i nekomerčních stanicích, Obsluhoval jsem anglického krále, Revival, Havlovy hry, Trhala fialky dynamitem aj. zhovadilosti. Jj, není to zrovna hostina ducha, ale jako milovník sci - fi dávám dvě hvězdy, jinak bych dal asi jen jednu. Ti herci jsou věsměs mizerní, ale taková Maggie Grace ve filmu 96 hodin, ta byla ještě horší ...(26.7.2013)

 • Viky.05
  odpad!

  Nemohl jsem spat, nechtělo se mi zvevad se s postele, nemohl jsem najit ovladač a ...a byl jsem rad, že sem se dodival. Smal jsem se u toho filmu, smal se moc...a pak, ja hlupak, na čsfd zjistil, že to je thriller a že jsem se smat neměl. Ach jo- Hlaška s filmu neni třeba, ten film je jedna velka hlaška(11.5.2011)

 • Campbell
  ***

  Já se u filmu bavil a to je umě hlavní. Nepotřebuju geniální scénář, ani nějaké super efekty. Tomuhle filmu chybý děsně moc. A hlavně nějaký hmatatelnější scénář, ale jak jsem řekl aspoň jsem se bavil. Dien je celkem fajer, a nikdy nezklame. Astatní herci tedy nic moc, ale dostal jsem to co jsem od béčka čekal, a já čekal upřímě větší srajdu.(10.9.2010)

 • - Koncom sedemdesiatych rokov sa rozprávalo o rovnomennom projekte so scenárom od Johna Carpentera, hlavnú úlohu mal stvárniť Dolph Lundgren a režírovať to mal John Dahl. Tieto filmy však okrem názvu nemajú nič spoločné. (beso74)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace