Solární armagedon (TV film)

Meltdown

Michael Nemirsky

Kostýmy:

Angelina Kekich
  • baruss

réžia J.P. Howell.. nechápem prečo behali v tých kabátoch pri 57 stupňoch Celsia. Viac rodinné drama ako katastrofický film... Hláškami tento film nešetrí, pár krát sú aj trefné. ("Prečo si si ju vlastne nikdy nezobral?" - "To je na dlhé rozprávanie. A prečo sa ma to vždy pýtaš?" - "Mám rád ako mi odpovedáš.") Trochu ma zarážalo..., že chceli ísť na sever do Arktídy, lebo údajne len tam sa bude dať prežiť. Hm.. Veď Arktída je strašne nestabilná a počas leta rozmŕza : )) kto mi neverí nech si pozrie 118 dní v zajatí ľadu. Otrasný výkon Caspera Van Diena, ktorý hrá vychytralého policajta... Tá jedna hviezda je za hlášky...(16.2.2008)

• Djkoma

Nazvat Solární armagedonem béčkem by byla pro tento film úspěch srovnatelný s Oscarem pro Caspera Van Diena za hlavní roli:)). Nízký rozpočet možná způsobený současným natáčením dalších tří filmů (Solární útok, Solární rodina a Solární Casper:)), scénář bez hlavy, paty, trupu i krku a v neposlední řadě nechápu, proč když už je snímek tak špatný, do něj nedal pan režisér pár nahých vnadných modelek-hereček... Celkové hodnocení by se zvedlo určitě minimálně o pár procent... Krásná 1* za ten nápad s chlazením auta.(5.12.2009)

• Jamajdzan

Přestřelky, asteroidy, oteplování planety, výbuchy aut, ulice plné mrtvol, vědecká zhodnocení, gangsteři a poldové… V tomhle filmu najdete snad všechno na co si vzpomenete, bohužel tak katastroficky zvládnuté, že bych ho zařadil spíše do kategorie katastrofických než katastrofálních a s výkony všech herců je to zrovna tak. Filmům, které jsem byl schopen alespoň dodívat celé dokonce obvykle dávám čestnou * a až objevim aspoň na jeden klad nebo důvod ji udělit solárnímu armagedonu milerád to udělám. Inu když se matička země začne nepříjemně oteplovat, pořiďte si auto z mrazákem, které nebouchne na sluníčku, postřílejte všechny sousedy oblečte si bundy a teplé oblečení a čekejte na déšť ;-)(11.5.2011)

Já se u filmu bavil a to je umě hlavní. Nepotřebuju geniální scénář, ani nějaké super efekty. Tomuhle filmu chybý děsně moc. A hlavně nějaký hmatatelnější scénář, ale jak jsem řekl aspoň jsem se bavil. Dien je celkem fajer, a nikdy nezklame. Astatní herci tedy nic moc, ale dostal jsem to co jsem od béčka čekal, a já čekal upřímě větší srajdu.(10.9.2010)

• Martyna

Typickej brak vysílanej kolem půlnoci na zaplácnutí vysílacího času. Pokud si tvůrci neohlídaj ani to, že z někoho leje v tílku a někdo vedle něj de v mikině a bundě, tak je někde chyba. Ty zpomalený záběry podzemníma chodbama kráčejících „hrdinů“, ach. Točí se i horší věci, tohle mělo aspoň začátek, zápletku (tupou no) a konec (předvídatelnej je slabý slovo), ale opad to je.(15.12.2008)

• - Koncom sedemdesiatych rokov sa rozprávalo o rovnomennom projekte so scenárom od Johna Carpentera, hlavnú úlohu mal stvárniť Dolph Lundgren a režírovať to mal John Dahl. Tieto filmy však okrem názvu nemajú nič spoločné. (beso74)