Solární armagedon (TV film)

Meltdown

Michael Nemirsky

Kostýmy:

Angelina Kekich
  • ivishka

Co mi dokáže skvěle zničit náladu je de**lní film s přímo do nebe volající a očí-rvoucí snahou scénáristů a vůbec tvůrců jako takových zaplácat děj s***ncema. Mluvit ve scénáři o p***eli nebo se už jako "herec" očividně tlemit svým replikám při natáčení, které se rejža nebo kdo ani neobtěžoval vystřihnout??????Takhle se jako točí filmy?Kde to jsme?Vážně bych se ráda dožila dne, kdy tyhle nehorázný kraviny zmizí z televizních obrazovek a vůbec z podvědomí nás - diváků. To půjde bohužel velmi těžko díky naší "skvělé" komerční Novičce, která nám servíruje i kydy jako třeba JAK REAGUJE VODA NA MRÁZ( http://www.youtube.com/watch?v=LK87xOODkYU )? Rve mi srdce když vidím tady ty hvězdičky..LIDI VZPAMATUJTE SE!(8.5.2012)

• Djkoma

Nazvat Solární armagedonem béčkem by byla pro tento film úspěch srovnatelný s Oscarem pro Caspera Van Diena za hlavní roli:)). Nízký rozpočet možná způsobený současným natáčením dalších tří filmů (Solární útok, Solární rodina a Solární Casper:)), scénář bez hlavy, paty, trupu i krku a v neposlední řadě nechápu, proč když už je snímek tak špatný, do něj nedal pan režisér pár nahých vnadných modelek-hereček... Celkové hodnocení by se zvedlo určitě minimálně o pár procent... Krásná 1* za ten nápad s chlazením auta.(5.12.2009)

• Korbelka

Nikdo na světě se nevšiml, že těsně kolem země proletěl meteor, ta tlaková vlna o které se mluvilo nikoho nezabila a ani náhle nespálila těch tisíce hektarů. Teda to jsou mi věci, MRKEV V ZIMĚ! A to samovznícení motorů je taky moc pěkný, hlavně u toho letadla. Určitě je třeba si povšimnout že i při 50 stupňovém vedru se moc nepotí ( teď je tu 30 a rozhodně projevuji větší známky toho, že je mi horko než herci) a stále jsou herečky, hlavně dcera Kim, bezchybně nalíčená. Dál nemám sílu to komentovat. Dávám jednu hvězdičku, protože jsou i mnohem horší katastrofické filmy...(19.8.2012)

• Jamajdzan

Přestřelky, asteroidy, oteplování planety, výbuchy aut, ulice plné mrtvol, vědecká zhodnocení, gangsteři a poldové… V tomhle filmu najdete snad všechno na co si vzpomenete, bohužel tak katastroficky zvládnuté, že bych ho zařadil spíše do kategorie katastrofických než katastrofálních a s výkony všech herců je to zrovna tak. Filmům, které jsem byl schopen alespoň dodívat celé dokonce obvykle dávám čestnou * a až objevim aspoň na jeden klad nebo důvod ji udělit solárnímu armagedonu milerád to udělám. Inu když se matička země začne nepříjemně oteplovat, pořiďte si auto z mrazákem, které nebouchne na sluníčku, postřílejte všechny sousedy oblečte si bundy a teplé oblečení a čekejte na déšť ;-)(11.5.2011)

• Natabar

Všestranný odpad. Sešité ze všech možných klišé patrných v katastrofických filmech, naprosto pitomý scénář, levou zadní odhadnutelný děj (jakmile padla první zmínka o dešti, bylo jasné, čím že film bude končit), o hereckých výkonech nemluvě, a logických chyb kam se jen divák podívá (nejkouzelnější bylo samozřejmě, jak se v tom smrtícím vedru producírovali navlečeni do několika vrstev, mikin a bund. Takovéto snímky jsou hrubou urážkou inteligence diváka; ale zase, když se vás na to bude koukat několik ve skupině, myslím, že se alespoň skvěle pobavíte.(15.12.2008)

• - Koncom sedemdesiatych rokov sa rozprávalo o rovnomennom projekte so scenárom od Johna Carpentera, hlavnú úlohu mal stvárniť Dolph Lundgren a režírovať to mal John Dahl. Tieto filmy však okrem názvu nemajú nič spoločné. (beso74)