poster

Pravidla vášně

 • USA

  The Rules of Attraction

 • Německo

  Die Regeln des Spiels

 • Slovensko

  Pravidlá vášne

Komedie / Drama / Romantický / Thriller

USA / Německo, 2002, 102 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • bouncer
  ****

  Rogera Avaryho si vážím už od dob jeho spolupráce s Tarantinem a na tento jeho počin jsem se těšil a zklamaný jsem rozhodně nebyl! Velice originálně pojatý film, který přichází s netradičními postupy natáčení i sestavování příběhu. Prostředí vysokoškolských prostředí působí podmanivě, přestože je dosti jednotvárné. Problém nastává s příběhem, který je prakticky o ničem a je velice těžké říct, co jím autor chtěl říci - snad jen ukázat na ztroskotanost dnešní mládeže...Moc se mi líbily postavy, nádherně vykreslené a nedokonalé a všechny teenagerské hvězdičky v těchto netypických rolích. Celkově slušný snímek, který se jen tak nevidí a jistou skupinu lidí moc potěší :)(27.2.2004)

 • venus
  ***

  Bad trip! Vtip to nepostrádá, jen kdyby to nebyla taková magořina! Naturalisté si jistě budou libovat, pro mne to však znamenalo pouze ubohé volání o podtržení dramatičnosti. Zvířecí souložení a oddávání se psychedelii je najednou probodnuto šípem neskonalé zoufalosti a spíše touze než lásce, po něčem, co člověk nemůže mít... A takový pocit znamená záhubu a zoufalé omotání telefonního kabelu okolo krku? Řekla bych, že ne.(30.10.2011)

 • sokov
  **

  Co to bylo? Parodie na studentský život? I kdyby to byla pravda, tak takové otrlé podání reality podle mě postrádá smysl. 2 hvězdičky jen díky charismatickému Ianu Somerhalderovi, který dobře ztvárnil gaye a opět mu nechyběl jeho ironický sexy look. "Dawsona" Jamese Van Der Beeka nemusím, a tady byl ještě oplzlejší než obvykle. Fuj.. "a to jediné na co jsem celou dobu myslel, byl ... KONEC" Nápodobně.(5.11.2010)

 • Shit
  ****

  Čekal jsem že to bude drsný, ale tohle to ještě předčilo. Hlavním kladem tohohle filmu jsou dokonale vybraný herci, ať to byl James Van Der Beek, kterýmu bych i věřil, že je to dealer nebo ten teplouš, kterej fakt vypadal jako teplomet. Asi by to nebylo tak zajímavý kdyby to nebylo opravdu výborně natočený, hodně se mi líbil ten začátek kdy se odehrál příběh a pak se to vrátilo a odehrál se další příběh ve stejnou dobu jako ten první. Celý to je hodně syrově a přitom zábavně natočený, Roger Avary odvedl opravdu výbornou práci a může být na sebe patřičně pyšnej(6.6.2005)

 • mm13
  **

  Celkom slušná zábava, určite som sa nenudil. Ale už o pár dní si na tento film ledva spomeniete. Tvorcom sa nepodarilo vniesť do neho moment, ktorý by v divákovi rezonoval. Priehrštie scenáristických nápadov a hračičiek s kamerou ešte nestačí na plnohodnotný zážitok. Avary do filmu nedal srdce... Aspoň že ta Sossamon je taká peknučká, škoda že nemá po sľubnom Príbehu rytiera šťastnejšiu ruku a prepadá sa do totálneho jeB-čka :-((21.9.2005)

 • - Scéna s párty "Konec světa" byla natočena dne 11. září 2001. (Elwanelyn)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace