Režie:
Dominique Othenin-GirardScénář:
Holger Karsten SchmidtKamera:
Gunnar FussHrají:
Aglaia Szyszkowitz, Ettore Bassi, Dominic Raacke, August Zirner, Flavio Insinna, Rosalinda Celentano, Lorenzo Caccialanza, Götz Otto, Gedeon Burkhard (více)Hrají
Aglaia Szyszkowitz
Rakousko
Nejlepší filmy:
Svatý Augustin (2010) (TV film)
Almanya - vítejte v Německu (2011)
Rommel (2012) (TV film)
Ettore Bassi
Itálie
Nejlepší filmy:
Giuseppe Moscati: L'amore che guarisce (2007) (TV film)
Bakhita (2009) (TV film)
Sotto il cielo di Roma (2010) (TV film)
Dominic Raacke
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Offroad (2012)
Eurotrip (2004)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
August Zirner
USA
Nejlepší filmy:
Das Wunder von Wörgl (2018) (TV film)
Homo Faber (1991)
Kolonie (2015)
Flavio Insinna
Itálie
Nejlepší filmy:
Padre Pio (2000) (TV film)
Don Bosco (2004) (TV film)
Okno naproti (2003)
Rosalinda Celentano
Itálie
Nejlepší filmy:
Dobrý papež (2003) (TV film)
Umučení Krista (2004)
Hříchy a svědomí (2010) (seriál)
Lorenzo Caccialanza
Itálie
Nejlepší filmy:
Smrtonosná past (1988)
Don Juan DeMarco (1994)
Příšerná tchyně (2005)
Götz Otto
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Schindlerův seznam (1993)
Pád Třetí říše (2004)
Atlas mraků (2012)
Gedeon Burkhard
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Hanebný pancharti (2009)
Chobotnice (1984) (seriál)
Zázračné děti (2011)
Alexander Lutz
Rakousko
Nejlepší filmy:
La freccia nera (2006) (seriál)
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Michael Reale
Nejlepší filmy:
Augustus, první císař římský (2003) (TV film)
Nikdy nezapomenu (2008) (TV film)
Vojáci: Příběh z Kosova (2001) (TV film)
Angelo Infanti
Itálie
Nejlepší filmy:
Kmotr (1977) (seriál)
Kmotr (1972)
Šarlatový a černý (1983) (TV film)
Karlheinz Hackl
Rakousko
Nejlepší filmy:
Sophiina volba (1982)
Gebirtig (2002)
Zeď (2012)
Jana Hubinská
Československo
Nejlepší filmy:
Příběhy obyčejného šílenství (2005)
Revival (2013)
Južná pošta (1987)
Serge Falck
Belgie
Nejlepší filmy:
Můj nejlepší nepřítel (2011)
Henry Dunant: Du rouge sur la croix (2006) (TV film)
Vídeňská krev (2019) (seriál)
Gunther Gillian
Rakousko
Nejlepší filmy:
Henry Dunant: Du rouge sur la croix (2006) (TV film)
Klimt (2006)
Tajemný poklad Tróje (2007) (TV film)
Roswitha Szyszkowitz
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Vídeňská špička (1994)
Místo činu (1970) (seriál)
Úžasná a milovaná (2007)
Marisa Leonie Bach
Nejlepší filmy:
Šifra (2003) (TV film)
Místo činu (1970) (seriál)
Unesená princezna (2020) (TV film)
Peter Faerber
Rakousko
Nejlepší filmy:
Vražedná stěna (2008)
Vzpoura (2001) (TV film)
Klan Wagnerů (2013) (TV film)
Olivia Silhavy
Rakousko
Nejlepší filmy:
Dáma ve zlatém (2015)
Meine fremde Freundin (2017) (TV film)
Zápas tygrů (1988) (TV film)