Andělé a panny

• Česko Decameron: Andělé a panny (více)

10 mladých Florenťanů si krátí dlouhou chvíli tím, že si vypráví dekadentní příběhy o lásce a pikantních milostných dobrodružstvích... (oficiální text distributora)

MaMitti

První hvězdička za hlášku: malí půjdou první a budou prorážet cestu :-), druhá hvězdička za hudbu a zejména za ten leitmotiv objevující se hlavně v závěru snímku (nevím, co to bylo za kapelu, ale bylo to úžasný), třetí hvězdička za kněze nekněze – pro mě osobně nejvíc sexy postavička z celého filmu (ale je fakt, že jsem to viděla asi od poloviny…). Celkově – nic moc, ale to něco málo, co tam bylo (viz hvězdičky) se mi fakt líbilo. ()

Seti

Tak tohle byla hrozná sračka (dokonce ani Tim Roth nebyl nic moc), ale...bože já chci dělat zahradníka v klášteře! ()

Lukoboss odpad!

Drama to nebylo, komický mně to nepřišlo, dobrodružný už vůbec ne a romantika s erotikou tam byly fakt jen poskrovnu. Chcete se podívat na nahý ženský? Pusťte si radši něco na netu. Chcete se zasmát? Podívejte se na pořádnou komedii. Chcete si ušetřit 95min. svýho života? Nedívejte se na tohle!!! ()

Fary

Presne takova volovina, jak od toho clovek ceka. :) Ale prijemne pobavi. Skoro na **** !!! :) Jak tu bylo jiz nekolikrat napsano - je tam dobre volena moderni hudba (trosku to plasi nez si na to clovek zvykne). ()

AngiS

Já v tom nenašla vubec žádnej smysl.. unikla mi asi i pointa.. proč mi to přišlo tak nicotně prázdný? Ani nevím co mě dělí od odpadu. ()

Sairina

Nadržené jeptišky, moderní hudba a dokonce i střelná zbraň. Tahle komedie je prostě šílená. Jako deset příběhů mi to nepřipadalo, spíše jen 3, ale některé prupovídky byly vtipné a výprava byla podařená, jen ta jedna herečka, která si to téměř rozdala v lese měla pěkně moderní botičky, to samé platí o střelné zbrani "prvorozeného syna, nebo spíše jediného", ruského knížete, asi filmaři neměli tolik financí kolik by potřebovali :) Bohužel mi to přišlo hodně vzdálené od předlohy, asi mají v hollywoodu jiné představy o klasice. Aspoň, že Anakin to s mečem stále umí. ()

angloumene

Podle ostatních komentářů jsem se připravila na to nejhorší, ale nakonec to tak hrozné nebylo. Dějem dost připomíná klasickou pohádku, ale dětem bych to určitě nepouštěla, protože nejpropíranějším tématem celého filmu je sex. Přesto je to poměrně milá komedie, která má ke konci sice trošku pomalejší spád než na začátku, ale stejně bych se na ní klidně zase někdy podívala. ()

Kroketa

Byla to ptákovina, děsná. Ale já se zasmála, takže dávám klidně 2*. Pointu v tom nehledám a na herce se dalo koukat. ()

šarka odpad!

fenomenální záležitost...spolubydla si ji pustila jako kulisu k učení s českým dabingem. Já zaslechla pár vět a spadla pod stůl v záchvatu smíchu...pak už jsme se smát nepřestaly a málem nás to zabilo ;)) ()

Yancl

Úchylné až se tomu člověk směje .. celý film je zahalen v erotickém rouše a nedává jinou možnost než sledovat přihlouplý děj až do konce. A poněvadž se autoři moc nezaobírali komickou stránkou, vznikl mix příběhů s jednoduchou pointou odehrávající se v historickém prostředí. Uštípnout kousek od každého žánru se ve výsledku jeví jako lehký odvar pomateného filmu. [43%] ()

Jeand´Boa

Ale tak jako proč ne...pustit si to, nijak zvlášť to nevnímat a mít to jako zvukové a obrazové pozadí...hejbá se to, mluví to - děláte si u toho, co potřebujete, občas vám na to padne zrak, což vám neublíží... ()

MELODY

Příliš barev, krkolomný příběh, nízká uvěřitelnost (také byste co mladistvá fešanda absolvovali několikadenní cestu na volském povozu bez náhradního roucha/natáček/obutí/leštěnky na mosaz -nehodící se škrtněte) a vysoká dávka stupidity- všechny zúčastněné krasavice celý film mektají o svém panenství a své hrdosti na něj, přičemž výstřih té nejcudnější z nich končí u pupíku. Ne, tohle neberu. ()

retrogirl2 odpad!

Nechápu. Nechci pochopit. Kde se vzalo tolik procent? Jen díky polonahým krasotinkám? Trošku málo, ne? Bez příběhu, bez myšlenky. Pro mě naprostá tupost všech tupostí. ()

josieaddms odpad!

Už od prvního záběru s čůrajícími andělíčky jsem si říkala že tohle musí být buď povedená komedie, nebo naprostá fraška. Ovšem druhá varianta se potvrdila jako skutečnost. Příběh filmu se vyrovnal české televizní pohádce (je jedno jestli komunistické nebo moderní, točí stále stejné) křížené s pornofilmem. Celý film připomíná místo v Monty Pythonském filmu Holy Grail (Svatý Grál) když se Sir Galahad dostane na hrad Anthrax. Celé naprosto trapné a nevtipné, nevěřila jsem svým očím. Před závěrečný souboj s kordy byl groteskní a zamilovaný happyend tomu vážně nasadil korunu. Absolutně nechápu co tu dobří herci. jako Tim Roth vůbec pohledávají. Hayden Christensen je sice pohledný a docela dobrý herec, ale skutečně má na víc než na tohle. Odpad! je normálně slušný hodnocení pro tuhle pakárnu. Nevím jestli je svět filmu opravdu tak strašnej, nebo jestli je to mnou, že vždycky narazím na tak příšerné filmy. ()