Andělé a panny

• Česko Decameron: Andělé a panny (více)
Trailer

VOD (1)

10 mladých Florenťanů si krátí dlouhou chvíli tím, že si vypráví dekadentní příběhy o lásce a pikantních milostných dobrodružstvích... (oficiální text distributora)

Trailer

Mrkvič

Taky nechápu, co se tu většině nelíbí. Mě to přišlo zábavný. Pěkný písničky, výborní herci a několik opravdu vtipných scén. Navíc se mi líbilo, že i v takové ptákovině se režisér Leland snaží většinu postav tak polidštit. K uvedenému obsahu. Nikdo nic nevypráví, není to žádný Dekameron. Ale jestli si mám představit příběh blížící se soft pornu s trochu košatější strukturou, tak jeto přesně takovýhle film. Navíc vtipný a docela roztomilý. ()

Eleasari

Osobně filmu dávám pět hvězd z prostého důvodu - viděla jsem ho už stokrát a vždycky si ho neskutečně užívám. Samozřejmě že z kvalitativního hlediska je to naprostý odpad - kamera žádná sláva, kostýmy a vůbec vzhled herců úplně mimo, soundtrack ani nemluvě.. Příběh o tom bych snad radši pomlčela. Ale jak si to tu tak čtu, lidi to z nějakýho důvodu uráží. Jakoby snad nebylo na první pohled úplně jasný, že se od začátku do konce jedná o absolutní recesi. Popravdě to že je film inspirovaný Dekameronem mi až doteď nedošlo, dřív jsem ještě nevěděla co to vůbec je a později jsem nad tím vůbec nepřemýšlela, ale to je jen další ze série stovek vtípků které celý film provázejí a zpětně mě to teď pobavilo. Nejsou zvlášť chytrý, ale pořád hrozně vtipný. Je jasný že všichni lidi takovej humor nesdílí, ale kdo by někdy měl chuť na opravdu velmi velmi odpočinkovou sračku (což ovšem říkám s láskou), u které se může smát od začátku do konce a navíc pořád sledovat fakt hezký herečky i herce, je tohle správná volba. ()

angloumene

Podle ostatních komentářů jsem se připravila na to nejhorší, ale nakonec to tak hrozné nebylo. Dějem dost připomíná klasickou pohádku, ale dětem bych to určitě nepouštěla, protože nejpropíranějším tématem celého filmu je sex. Přesto je to poměrně milá komedie, která má ke konci sice trošku pomalejší spád než na začátku, ale stejně bych se na ní klidně zase někdy podívala. ()

KatanaCZ

Proč se to nikomu nelíbí? Jen těžko hledám příčinu. Obvykle mě tyhle typy filmů také moc neberou, ale WOW, tohle se opravdu povedlo! Přesně takhle si představuji romantický příběh z oné romantické doby. Příjemný, nekomplikovaný a vtipně podaný příběh, zábavný děj, dobrý hudební doprovod. Hayden Christensen je jako stvořený pro tuhle postavu, excelentní herecký výkon. A ty jeptišky...hmmm....Není to prostě žádná Johanka z Arku (což je vlastně dobře), ale skvělý relaxační film, na který se podívám klidně vícekrát. ()

josieaddms odpad!

Už od prvního záběru s čůrajícími andělíčky jsem si říkala že tohle musí být buď povedená komedie, nebo naprostá fraška. Ovšem druhá varianta se potvrdila jako skutečnost. Příběh filmu se vyrovnal české televizní pohádce (je jedno jestli komunistické nebo moderní, točí stále stejné) křížené s pornofilmem. Celý film připomíná místo v Monty Pythonském filmu Holy Grail (Svatý Grál) když se Sir Galahad dostane na hrad Anthrax. Celé naprosto trapné a nevtipné, nevěřila jsem svým očím. Před závěrečný souboj s kordy byl groteskní a zamilovaný happyend tomu vážně nasadil korunu. Absolutně nechápu co tu dobří herci. jako Tim Roth vůbec pohledávají. Hayden Christensen je sice pohledný a docela dobrý herec, ale skutečně má na víc než na tohle. Odpad! je normálně slušný hodnocení pro tuhle pakárnu. Nevím jestli je svět filmu opravdu tak strašnej, nebo jestli je to mnou, že vždycky narazím na tak příšerné filmy. ()

• Všetky kostýmy boli navrhnuté slávnym talianskym módnym dizajnérom Robertom Cavallim. (Real Tom Hardy)
  • Bolo takmer nemožné, aby sa v 14. storočí dostal Rus do Talianska pre rozsiahle nepriateľské územia medzi dvoma krajinami. (Real Tom Hardy)