Rust_Francis

Will Ferrel hraje většinou pěkné paka. Tentokrát, všechna čest mu a pokrývka z hlavy sundaná, zahrál skvěle, Film ,který mě opravdu mile překvapil a ještě mileji pobavil. Jedná se jednoznačně o jednu z těch chytřejších a lépe provedených komedií, která pobaví a zaujme i náročnějšího diváka. ()

allegria

Skvělá myšlenka, originální nápad, bezvadné herecké výkony, napínavý děj. Jediné, co mi nesedí, je označení "komedie" - nezasmála jsem se ani jednou, zato mi šel chvílema mráz po zádech :-) ()

gpx

Originalita se tomu upřít nedá. Současně to ale není tak zábavné jako třeba Amélie z Montmartre. #NEZÁVADNÉ ()

Karbos

Jasně plný počet, za snad jedinou pořádnou a seriózní roli Ferrella. Každý film, který dnes dokáže vyvolat v člověku pozitivní feeling se musí docenit, protože filmů dělající přesný opak a nebo nevzbuzující pocity žádné, je dnes asi jako hitů Karla Gotta..... ()

mess

5* som už dávno nedal. Ale tento neobyčajný film si ich určite zaslúži. film ktorý je naozaj Zvláštnejší ako fikcia. Neobyčajne pôsobivé rozprávanie o nudnom živote muža posadnutého číslami ktorému zmení život žena, v ktrom je originálny každý záber. Dokonale nepredvídateľný film o úplne najpredvídatelnejšom mužovy. Bravo ()

PavHer

Teda že Will Ferrell bude hrát i v inteligentní komedii mě nikdy nenapadlo :-) a tahle mu výborně sedla. Škoda slabšího konce, ale nebudu prozrazovat, i přes něj je to dobrá komedie. 85% ()

Georgeo2

Film ktory mal koncit paradoxom, tak sice nekoncil, no paradoxom je, ze aj ked su 4/5 filmu viac menej smutnych, na konci filmu sa divak citi veselo(a rozhodne to nie je kvoli prepisanemu scenaru spisovatelky K.Eiffelovej:))) Je sice len april, no zatial rozhodne najlepsi film ktory som v tomto roku videl!!! ()

LordMalak

Není to žádná čínská báje, nic z antické literatury a rozhodně to není Hamlet. Co to tedy je? Komedie nebo tragédie? Asi něco mezi. Will Ferrell se "neksychtí" jako v jiných svých filmech, naopak se chová naprosto normálně a uvěřitelně. A další postavy: lehce vyšinutá spisovatelka Emma Thompson, hledající způsob, jak zabít hlavní postavu své nové knihy, pekařka Maggie Gyllenhaal, úmyslně okrádající stát na daních (jestli to náhodou není anarchistka;-) ) a Dustin Hoffman jako profesor literatury. Všichni jsou skvělí. Jen ten konec. Ale jinak nemám nad čím váhat, 5* úplně bez problémů. ()

kokesh

Patrně nejnápaditější film roku. Skvělý Will Ferell, jak jej moc často nevidíme - žádné xichtíky a natvrdlá postava. Film zaujme diváka chvíli po začátku a nepustí až do konce. Myslíte, že tušíte jak to dopadne? Konec Vás možná překvapí. ()

epsyn5

Ještě asi nejsem ve správném věku, aby se mi to líbilo. Celý film je strašně utahaný a v podstatě i nudný. Nijak mě to nenaplnilo.. ()

vlaczech

mno snad až na ten konec, který podle mého názoru mohl dopadnout, tak jak si to autorka naplánovala(i když by mi to určitě bylo líto), líbili e mi všichni snad až kromě willa ferrella, který mi přišel moc prkenný a suchý (ale takoví asi ouřadové jsou), maggie gyllenhall je fakt kočka a mé oko potěšil scéna v kině, kde je zvracející skeč ze smyslu života...85% ()

Špinič

Vraj inteligentý humor..... no bud som neinteligent, alebo som úplne imúnny voči tomuto humoru, pretože som sa zasmial možno 3 krát za celý film, herecké výkony aj réžia boli síce výborné, ale od komédie som čakal, že sa aj budem smiať... :(. ()

Kvico

skvostný film pri ktorom som sa zamiloval do Maggie...na začiatku filmu som nevedel čo mám čakať, lenže keď maa Forster dostatnočne ponapínal zrazu odhalil jeden z najodojímavejších príbehov ktorý bol v ostatných rokoch natočený...niečo na štýl Foresta predvádza Will Ferrel so svojou postavou ktorú si počas sledovania obľúbite práve preto aká možno jednoduchá, možno zložitá je vo svojej podste...stále rozmýšľam či mal Dustin pravdu čo vo filme tvrdil o knihe a jej závere a nemôžem sa vyhnúť porovnávaniu aké by to bolo ak by scenárista zvolil iný záver a či tento stál za to...možno s iným koncom jeden z najlepších filmov pre mňa osobne v histórii takto "len" plné hodnotenie ()

Chlo0opek

Žít ve světě, který vymyslela spisovatelka, která Vás chce zabít, je až trochu děsivé.. Perfektně zpracovány čísla a jednoduché matematické obrazce. Dobré herecké výkony. ()

Mangus

Willa Ferrella som nikdy extra nemusel, ale vďaka tomuto filmu ho začínam mať rád. Film o stereotypnom živote hlavného hrdinu a o jeho počtoch na každom kroku. Pekne natočené, výborne zahrané a milé. Zároveň je to film o maličkostiach, ktoré nie sú iba maličkosťami - pekná myšlienka.. 10/10 ()

lada32

Parádní Kaufmanovina s Ferrelem a pro mě nesmírně půvabnou Maggie Gyllenhaalovou.Kouzlo toho sladkého závěru je v tom ,že tvůrci chtějí aby si filmový divák zažil přesně ten druh zklamání jako zažívá profesor literatury v podání skvělého Hoffmana.Dívat se jak profesně trpí tímhle koncem,anebo jak Haroldovi sděluje krutou pravdu o jeho smrti na konci knihy z důvodu autorčiny brilantní a možná nejlepší knihy,to je zážitek. ()

Hoffman miluje Thompsonovou

Hoffman miluje Thompsonovou