Populace 436

Andrew Deskin

Kostýmy:

Meg McMillan
  • Morholt

Tak tohle na mě dojem neudělalo. Podivná vesnice udržující po desetiletí stav populace na čísle 436 a sčítací komisař, který se tomu všemu snaží přijít na kloub sice nebyl nápad k zahození, ale forma byla značně uspávací a to i přes celkem sympatické obsazení. Hororových či napínavých scén jsem se také nedočkal, takže 20% je maximum, co jsem ochotný dát.(19.12.2013)

• Balu...

Typickej vejvar.P počínaje a šestkou konče. Všechno už jsme "někdy někde" viděli a i přesto je nám to znovu naservírováno s novým obalem, popřípadě zánovní příchutí. I zde je pseudonáboženství zdrojem anomálií proti "normalitě"; učebnicový příklad scénáře, který je do puntíku odhadnutelný po 25 minutách. Druhé zkouknutí bych považoval za ztrátu času.(27.7.2006)

Velmi příjemné kanadské překvapení. Obsah raději nečtěte, je to blbost, Kadyho povolání i jeho možnosti jak se rozhodnout jsou úplně jiné. Celé je to takový příjemný filmek. Žádný mega projekt za miliony dolarů s hvězdnou sestavou jako Shyamalanova Vesnice. Herci jsou u nás vesměs neznámí, až na Jeremyho Sista a Freda Dursta :). Příběh sice předvídatelný, no a co?! Dá se také pojmout jako ostrá kritika konservatismu jako takového, i když neamerický konec se spíš přiklání na stranu Boha. :)(14.1.2007)

Byl jsem docela mile překvapený. Čekal jsem průser ve stylu Vesnice, ale naštěstí to dopadlo mnohem lépe. I když pravda musím říct, že jsem očekával trošku jiný závěr a rozuzlení. Herecké výkony většiny představitelů byli uspokojující a až na pár výjimek bylo vidět, že je práce baví. Jen mi trochu vadilo, že režisér více neukojil divákovu zvědavost a tajemství městečka si nechal pro sebe.(7.7.2008)

Čistých 60%. Škoda, že na to nebylo více peněz a možná jiný režisér. Potenciál filmu je velký. Nicméně zpracování nebylo takové, jaké by mohlo být. Rozjezd filmu je docela pomalý a málo tajemný. Už od začátku se měla budovat atmosféta strachu a tajemna. Tady to nebylo moc OK. Jakmile začalo být jasné, o co jde, bylo to zajímavější, ale nemohu se zbavit pocitu, že to mělo být jinak a mnohem lepší. Poslední půlhodinka byla naprosto skvělá ovšem. Napětí a akce. Jen škoda, že první hodinka filmu byla trošku nešťastná. I přes všechny mé námitky to bylo celkem slušné. Ale dle mého promarněný potenciál. Howgh!(10.2.2011)

• - Pri večeri u rodiny Lovettovcov si Courtney (Charlotte Sullivan) predtým, ako vstane, s tanierom v ruke prehrabne vlasy, ktoré si upraví za ucho. Po strihu vstáva s tanierom v ruke a vlasy má opäť normálne spustené. (Lukoh)

• - Ve scéně, kdy šerif (Jeremy Sisto) přijede ke sčítacímu komisaři, zaparkuje auto přímo před jeho vozidlem. Když se však po chvíli vrací k autu, stojí o několik metrů dál. (Lumberjack)