Populace 436

Andrew Deskin

Kostýmy:

Meg McMillan
  • flanker.27

Někdo přemýšlel o mixu Stepfordských paniček a Doktora Hollywooda. Tvůrci se místy pokouší o zrychlování scén a mystično, ale atmosféru to zoufale postrádá. Navíc je to plné kiksů. Copak tam lidé neumírají na nemoci, neodcházejí bojovat do války a tak? A proč vlastně přibírají nového člověka a nechtějí se ho spíš co nejrychleji zbavit? S počty mám stejný problém jako Cariada a klima777. Ale třeba přibrali řidiče toho kamionu... Obstálo by to možná jako epizoda Krajních mezí, na samostatnej film je to slabý.(9.2.2011)

,,Zločinnost nula v Rockwell Falls" --------- ano a proto tu mají šerifa a dva policisty. Asi by mi to bylo dost divné, ale hlavnímu hrdinovi to přišlo nejspíš normální. Pro začátek bych řekl, že tohle není horor. Určité prvky hororu tu jsou - festival (snížení počtu obyvatel) a možná ještě ,,děsivé" sny. Připočtěte k tomu prostřelenou hlavu a pár pomatenejch lidiček (jedna stará babka byla fakt děsivá) a horor vám to dohromady stále asi nedá. Ale musím říct, že thriller je to solidní. Idylická krásná vesnička, hudba přesně ladící k tématu, rostoucí tísnivá atmosféra. K záporům bych řekl toto: Děj se táhne tááákhle pomalu a na první pohled je vidět podobnost s Vesnicí nebo s 2001 maniaků. Avšak jak jsem řekl, jako thriller je to solidní.(3.1.2009)

Popravde, čakal som, že žánrové zaradenie bude asi v poradí mysteriózny/drama/thriller a miesto toho tu čítam horor a thriler... Horor to nie je ani omylom, i keď o desivú atmosféru je postarané. Malé mestečko, v ktorom vládne vyššia moc nad životom obyvateľov a návštevníkov je geniálna myšlienka na filmové spracovanie a pozorovať, ako sa vydesení mešťania snažia do bodky dodržiavať nemenný populačný limit, je veľmi zaujímavé. Niektoré postavy sú vynikajúco napísané a zahrané, najmä sympatický zástupca šerifa. Veľmi dobre. P.S.: Prvá polhodina bola pomerne zúfalá a niektoré zábery pôsobili až príliš lacne, ale našťastie takých bolo naozaj málo.(14.2.2013)

Kupodivu pěkný thriller, který mě zpočátku nijak nenatchnul a po první půhodině jsem ho vypnul. Když jsem si ho pustil asi po měsíci dál začal se mi líbit. Film pomalu ale jistě od té první půlhodinky gradoval. Příběhově je film hodně kvalitní, ale téměř od začátku vám je jasné, kdo Kadymu pomůže, a kdo bude proti němu. Největší překvapení čeká na konci, kdy se proroctví, které Populace tvrdí, vyplní, což mě dost překvapilo. Mít to trochu lepší zápletku a dodat tam pár detailů dal bych filmu určitě 4*. 7/10(26.12.2007)

Priznám sa že tento film som si zohnal najmä kôli obalu a Fredovi Durstovi (ktorého meno bolo samozrejme uvedené na onom obale).Zo začiatku to bola dosť nuda no akonáhle došlo ku absolútne nečakanej scénke na oslave s radosťou som to dopozeral až som ku koncu čakal že obyvatelia Rockwell Falls začnú vzívať Cthulhu a Yog Sogotha.Celkovo však priemer za ktorý čiastočne môže aj šablonovitý rutinér Jeremy Sisto.(13.1.2008)

• - Ve scéně, kdy šerif (Jeremy Sisto) přijede ke sčítacímu komisaři, zaparkuje auto přímo před jeho vozidlem. Když se však po chvíli vrací k autu, stojí o několik metrů dál. (Lumberjack)

• - Pri večeri u rodiny Lovettovcov si Courtney (Charlotte Sullivan) predtým, ako vstane, s tanierom v ruke prehrabne vlasy, ktoré si upraví za ucho. Po strihu vstáva s tanierom v ruke a vlasy má opäť normálne spustené. (Lukoh)