Gabriel (R. Williams) moderuje oblíbený noční rozhlasový pořad. Jednou jej kontaktuje těžce nemocný chlapec Pete (R. Culkin) . Po mnoha rozhovorech se Gabriel rozhodne zjistit pravou Peteovu identitu. Jeho telefonní číslo ani adresa však nejsou pravé a obklopují ho samá znepokojivá tajemství.. (oficiální text distributora)

E lan

Průměrný film se zdánlivě zajímavým příběhem a trochu padlým koncem. Přesto se na to dobře dívá. ()

Solverino

Trochu zmatené, trochu nudné. Dá se to vydržet jako kulisa k jiné činnosti. Projde hlavou, ale nic nezůstane. :( (jediný vtip = a co jste udělal pro stewardy? :)) ()

cinema_cz

Snímek Stettnera je zvlášní směsicí thrilleru a psychologického dramatu, které se ovšem ani tak neumocňují, jako spíše popírají. Vítězí žánr na úkor psychologie a to je škoda. 60 % (Ci 03/2008) ()

Miloško

Nuda.Od cca30 minúty som vedel ako to skončí.Podobné príbehy boli už veľakrát sfilmované. Úplne zbytočný thriller.Jediným plus R.Williams. ()

gotham

Po zhlédnutí tohoto filmu jsem v podstatě ani nevěděl, co chtěl režisér natočit za film. Celkem zajímavý příběh, ale naprosto nudně natočený, bohužel i nudně zahraný. Zhruba v půlce filmu mi už v podstatě bylo jedno, jak to skončí, jen jsem si říkal, ať už je proboha konec. 30% ()

ali-n

Moje zatiaľ najdlhšie váhanie nad kúpou filmu. I preto, lebo som si dal poradiť priamo od csfd.cz, kde bolo slabých 54 percent. Zároveň však aj dvojznačné recenzie, kde väčšina tých slabých mala v sebe jedno slovo: "nuda". To vyzeralo ako výzva :-) Nuž, ja som sa o nudu ani neobtrel. Veľmi zaujímavý príbeh, ktorý je pre mňa o to zaujímavejším, že som sa o podobnom človeku, akou je i jedna z postáv, dozvedel aj v reále od svojej kamarátky. To, čo tu predvádzajú Robin a Toni je však jednoznačne MOJE NAJ .... Niektoré ich momentky sú lekciami herectva už len osve a nieto v celom konecepte. Za mnohé je to Robinovo ženské zareagovanie na rušiace klopanie tesne pred bozkom a Toni to famózne dala pri skúšaní svetra - a to je za jednou zo scén ešte viac, než sa dá opísať. ()

BlondJames

Jestli i takhle to bylo v knize, tak ostuda autorovi... Thriller, který skončí bez odpovědi na nejdůležitější otázku... To mě teda notně naštvalo.. ()

jopal

Chybal mi k tomu nejaky vyraznejsi zaver. Cely film graduje a predpokladate nejake vyraznejsie ukoncenie a nic! ()

Venceslao90

Po dlouhé době mysteriozní thriller, který mě dokázal zaujmout od začátku do konce. Zvlášť druhá polovina filmu byla hodně atmosférická. Hudební doprovod také dobře zvolený. Supr. ()

tahir

Robin Williams sa mi do tejto role nehodil, slabo spracovany pribeh z ktoreho sa dalo vytazit viac. Film som si len odsedel, nevyuzity potencial, skoda. ()

Mark1983 odpad!

Souhlasím s komentářem,který tvrdí,že dnes lidé chtějí obrovskou brutalitu,bezcitnost a přitom vysoce hodnotí kreslené pohádky,ale bohužel i já musím uznat,že tenhle film mě také zklamal,a navíc teplouši mi jsou odporní stejně jako když má někdo odpor například k hadům,takže tento film na mě neudělal vůbec žádný dojem,což je v něm opravdu nuda.Nedokoukal jsem to. ()

Arthas06 odpad!

Tak o tomto filme sa nedá povedať nič dobré. Je to skratka úplná strata času pozerať tento film. Neni tam ani jedna scéna čo by ma zaujala. Celkom zlý príbeh, ktorý sa točí len o jednom chlapcovi čo je chorý , a nič iné. Ale čo ma prekvapilo je hodnotenie. Určite si nezaslúži ani polovicu s toho hodnotenia ktoré má. Zhrnutie: Totálna nuda, žiadne rozuzlenie deja všetko sa točí o jednom. Môj názor na tento film je to odpad!! ()

JerryPilsen

Na půl cesty ustrnutý "thriller",kde bylo už po 20 minutách jasné o co jde.Pak ještě chvíli sliboval něco víc,to ale nepřišlo. ()

Pollini

Ale jo, bavilo mě to. Na důvěryhodnosti by ovšem dodalo, kdyby na problém s hlasem přišel sám hrdina Robin Willians. Jinak je to film o chorobné potřebě pozornosti. ()