Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lima
  ***

  „Od věčného dítěte pro své fanoušky, s láskou Roland.“ Mezi Emmerichovy příznivce se já určitě nepočítám, ale tohle obrázkové leporelo mu vyčítat nebudu. Jediný problém totiž vidím pouze v názvu, který by měl aspoň zdánlivě upomínat na historické reálie. Ale o historii tady absolutně vůbec nejde a Emmerich to ví. Celé je to průhledné a předvídatelné jako…..jako POHÁDKA, nic víc tahle emmerichovština není. Pseudohistorické reálie tu slouží jako prostředek, nikoliv jako cíl a kdyby se v závěrečných titulcích objevilo u scenáře jméno bratři Grimmové, skoro bych se ani nedivil :o) Berte to jako sterilní, neškodný večerníček na uspávanou, s pobíhajícími odredovanými rastamany a supermodelkami v kožešinách, s moc hezkými obrázky, které vyniknou na velkém plátně a nemůžete být zhnuseni :o)(21.5.2008)

 • petero
  ***

  Komu inému ako Emmerichovi by takáto šialená kombinácia prešla, pravda? A ruku na srdce, kto by si takéto niečo nepozrel? Kým sa zo začiatku hlavný hrdinovia pletú pod nohy obrovským zverom je to patrične hlúpe a to že tu narazíme na kombináciu mamutov, tigrov šabľozubých, prerastených moriek, klasických koní a sŕn musí každý očakávať ale keď dôjde na stret civilizácií už to je lepšie a človek si prestáva ťukať na čelo a príbeh ho celkom zaujme a i keď film ku koncu pripomenie Hviezdnu bránu a záver skoro vykradol 300, chýbajúcu charizmu hlavného hrdinu našťastie kompenzujú modré kontaktné šošovky Camille Belle.(1.5.2008)

 • BadoXXII
  **

  Poriadny zlepenec od mamutov a ich stavby pyramíd až po obrovské plachetnice a kovové mreže. To, že je tu použitých tak veľa rôznorodých prísad by až tak nevadilo, keby celý film mal napätie a nosný zaujímavý príbeh. Za zmienku stojí len prvá polhodina, kde je dianie aspoň ako tak zaujímavé. Lov mamutov, napadnutie skupinky ľudí hromovými vtákmi alebo krátky okamih šabľozubého tigra. Nepozeralo sa na to zle, ale potom sa to nejak zvrtlo. Už sa nič zaujímavého nedialo a hlavné postavy začali trúsiť príliš vážne slová. Dostavila sa nuda a znechutenie ale aj sarkastické úškrny nad trápnosťou a debilitou niektorých scén. Vážne sa tento zaujímavý námet nedal spracovať lepšie? Ešte aj 10 ročné decká nad tým budú krútiť hlavami. 40%(4.5.2008)

 • B!shop
  ***

  No zas tak spatny, jak by se podle hodnoceni mohlo zdat, to neni, ale tentokrat to Emmerich skutecne moc nezvlad. Kdyz pominu spoustu nelogicnosti (oholeny fousy, perfektni rec atd.) a splacanej predvidatelnej pribeh, kterej chvily pripomina Apocalypto, chvily Barbara Conana a je tam nahazeny bez jakykoliv logiky to, co Emmerich zrovna pro tu kterou scenu potreboval a prislo mu cool, nevyraznyho hlavniho hrdinu a naprosto zbytecne super happyend, nemuzu pominout, ze film nedokaze strhnout. Co na tom, ze triky a hudba jsou hodne dobry, kdyz na naky poradny bitvy moc nedojde a ani zaverecna bitva neni kdovijak bombasticka, jen se sleduje bezici hromada lidi a najednou je konec, vetsinu casu se jen mluvi a pribeh proste plyne a kdyz uz to vypada, ze se konecne rozjede, tak za chvily zase zatuhne. Aspon, ze to ma rozumnou delku 95 minut, takze to nestihne vylozene otravit.(3.5.2008)

 • Djkoma
  **

  Emmerich stárne a s ním i jeho kvality. Stejně přímočarý snímek jako jeho předešlé, který nechává nejen logiku a školní vědomosti daleko za sebou, ale také jakékoliv snahy o invenci. To nezmění ani krásné oči Camilly Belle(mimochodem ty čočky jí opravdu sluší:))), kterou bych se také snažil zachránit, ale asi bych nebyl tak statečný jako hlavní hrdina s hlavou plnou dredů. Ani sebehezčí klenoty v očích unesené hrdinky nedokážou zakrýt všechnu vatu okolo. Do nebe vynášející názory režiséra o jeho nejlepší akční podívané jsou jen poslední pokus o malé zasmání diváka. Přímočaré, hloupé, digitální a ne tak efektní jako předešlé Emmerichovy práce. Přesto je v několika okamžicích film zábavný a ne zbytečný jako se zdá na svém úplném konci. Pokud za nic dalšího, tak alespoň za odvahu autora jít do této "pochybné" látky plné mamutů a dostat z ní alespoň špetku koukatelné podívané.(4.5.2008)

 • - Strait, který kvůli své předchozí roli musel nabrat velký objem svalové hmoty, podstoupil přísnou dietu a náročnou fyzickou přípravu, čímž ztratil 15 kg, aby tak vznikl šlachovitý lovec D'Leh. (Rodriguez)

 • - S rozpočtem 105 milionů utržil celosvětově Emmerichův film vlažnějších 270 milionů dolarů. (Rodriguez)

 • - V Namibijských lokacích, se koně zdržovali v přísně hlídaném prostředí, kterým tvůrci chtěli zabránit případnému riziku nákazy od místních divokých koní. A kvůli extrémně suchému prostředí pouště musel White neustále dohlížet na pitný režim všech koní. (Amplifier)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace