Obyčejná matka 14ti letého syna Neda (Liam Aiken) Fay Grimová (Parkey Posey) je kontaktovaná CIA, aby našla svého již sedm let nezvěstného manžela Henryho (Thomas J. Ryan) a získala od něj jeho zašifrované zápisky, které můžou znamenat odkrytí velkého množství informací, nebo také vůbec nic. Při jeho hledání v různých světových velkoměstech (Paříž, New York, Istanbul) se setkává s celou řadou absurdních a zajimavých situací. (Rafik)

Orhalmi

Celkem slušná parodie na špionážní thrillery. Ke konci jsem trochu znejistěl, když se najednou začal film tvářit vážně. Netradiční film. ()

Blazis34

Netradiční krimi, drama komedie v jednom, která se točí kolem špionáže. Film, mě moc nebavil, zvláště druhá polovina ztrácela humor a takřka se nic nedělo až v poslední desetiminutovce. Líbili se mi nějaké scény teroristů, například na konci když terorista odpálil celou dodávku. To bylo hezky vystiženo, ale tak to bohužel v Turecku občas chodí. Za první polovinu filmu dávám tři až čtyři hvězdičky a za druhou slabé dvě. Celkově lepší dvě hvězdičky. ()

pasqviL odpad!

Proč chtěl režisér, nebo kameraman točit film nakřivo mi není jasné, každopádně se mi z toho dělalo blbě. Film sem vydržel 35 min potom jsem to byl nucen vypnout a navždy smazat z mé paměti. ()

watchtower

Nuda a ztráta času. Zmatečné, celé mi to připadalo jako natočené podle první verze scénáře, ktarý neprošel korekcemi a škrty. Henryho Foola jsem neviděl, ale téhle "dvojce" by to k lepšímu hodnocení nejspíš stejně nepomohlo. ()

cepeckar

zaujimava parodia, alebo ako to nazvat, vtipne, hudba velmi dobra, ale nehodila sa mi tam, posledna desatminutovka velmi prekvapujuca, ale otvorene zavery mam rad, ked je obsah filmu dostacujuci :) styri hviezdy za posobive zvraty a dynamiku filmu, bez zbytocnych akcnych scen a prekrasnu Saffron, prepacte, som z nej nesputal oci... ()

JoudaCZ

Bez znalosti minulých osudů hrdinů tohoto filmu jsem viděl hlavně vizuálně zajímavou parodii na kriminální a špionské filmy, se zajímavou Parker Posey a zábavným Jeffem Goldblumem. Po doplnění "vzdělání" filmem Henry Fool sice vím, kde se vzali, jak se potkali, ale pro tento film rozhodně ne nutná výbava. ()