Reklama

Reklama

Epizody(10)

Obsahy(1)

Kiritani Shuji je velmi populární mezi spolužáky všeho druhu, ať už mají zájmy a záliby jakékoliv. Nemůže vystát spolužáka jménem Kusano Akira. Pro Shujiho je Akira otravný, mluví divně, jedná směšně a navíc si myslí, že je Shujiho nejlepší přítel. Věci se změní, když přijde nová žačka - Kotani Nobuko, dívka bez sebevědomí, která je terčem šikany a posměchu. Shuji a Akira se rozhodnou nepromarnit mládí a udělat z Nobuko nejvíce populární dívku na škole. Samozřejmě nikdo se o jejich snaze a přátelství nesmí dozvědět. (Vavča)

(více)

Recenze (31)

Zíza 

všechny recenze uživatele

Viděla jsem to dvakrát. Po druhé se mi to líbilo ještě víc. Jen na začátek - všimli jste si/všimněte si ve 3. dílu České vlajky?! Nobuta wo produce je opravdu krásný příběh o přátelství. Sledovat rodit, vzkvétat a zrát ten vztah mezi třemi lidmi je opravdu něco krásného. Méďa Brumík (Kazuya Kamenashi - než bych ho tak žrala, jen mi tak připadala), Yamapi i Maki výborně ladí dohromady, jejich hra vydává zvuky lahodící mému uchu. Jsem moc ráda, že jsem to viděla. A takový "přednobutovský" speciál si také pusťte, je to legrace, když hlavní postavy mezi sebou soutěží :-) Přeloženo. ()

Dragoni 

všechny recenze uživatele

Nobuta wo Produce (野ブタ。をプロデュース, Nobuta. wo Purodyūsu, 8 * 47min, 1st & End episode 60 min) Hodně jsem přemýšlel mezi 4 a 5, ale nakonec dám za 5 * , i přes již několikrát viděný a ohraný snímek o "ošklivém kačátku" jak již napsal mi0, tak i přesto si seriál získal rychle mé sympatie a hodně často mě některé vtípky sestřelovaly z židle a Nobuta wo Produce je přesně tou ztřeštěnou školní komedií, kterou jsem hledal. "Akira Down . . Kon - Kon " NwP je nenáročnou příjemně lehkou praštěnou komedií bez většího zvratu, kde si zamilujete hlavní hrdiny, které postupem času spojí pevné přátelství. Hodně se mi také líbila kamera a i přes celkovou délku jsem se ani na okamžik nepřestal bavit. Konec mi přišel trošku střelenej, ale už jsem si za ty roky zvyknul. ♫ Friends ♫ 85 % ()

Reklama

Tsuki 

všechny recenze uživatele

Tak tohle j-dorama se skutečně povedlo. Myslím, že málokterý jiný japonský hraný seriál by tenhle předčil. I když se zpočátku může zdát, že Nobuta wo produce je spíše obyčejný a povrchní seriál o přetváření nespolečenské a stydlivé holky ve hvězdu školy, vůbec to tak není. Hlavním tématem je zde přátelství mezi třemi středoškoláky, které je zachyceno tak přirozeně a s citem, že se mi nakonec po zhlédnutí posledního dílu stalo to, co už tady psala Geminia. Po třech hlavních postavách se mi začalo stýskat. Ať už mají jakkoliv odlišné charaktery, člověk se s nimi v průběhu sledování seriálu musí chtě nechtě sžít a prožívat celý příběh s nimi. Opravdu mě to dostalo. Výsledek je jasný: Silných 5 hvězdiček: ~(4,8)~ ()

Jirka_Šč 

všechny recenze uživatele

Plný počet s vědomím, že člověk méně zvyklý na asijskou kinematografii nebude chápat. Příběh o přátelství. Dívka totálně bez sebevědomí a dva kluci, kteří se rozhodnou, že ji pomohou být populární. Zajímavý příběh. Okamžiky, které jsem neočekával, některé vážné (jeden, evokující Love Exposure, byl doslova "šílený"). Vedlejší postavičky obarvující děj. V rámci žánru dokonalé. A některých postav mi bylo upřímně líto. ()

Vavča 

všechny recenze uživatele

Po prvních třech epizodách jsem to chtěl dropnout, ale pak se to začalo vyvíjet vskutku zajímavým směrem, bylo to skutečně bez patosu a působilo to hodně opravdově, ne že bych potřeboval kapesník, ale dojalo mě to někdy. Obsazení(Horikita Maki, Yamashita Tomohisa, Kamenashi Kazuya) a některé hlášky byly výborné. Nikdy by mě nenapadlo, že lze ohranou zápletku tak civilně a citlivě zpracovat, aniž by byla snaha od tvůrců citově vydírat diváka, už chápu proč se to považuje ze jedno z nejlepších doramat. Něco takového prostě není časté. ()

Galerie (33)

Reklama

Reklama