Bláznivá holka

My Sassy Girl

Moje bláznivé dievča

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2008, 92 min

Nemám moc v lásce porovnávání filmů, ale tady se tomu asi nevyhnu. Stejně jako u Lake House je podle mě americká Sassy prostě tím, co původnímu filmu chybělo k uvěřitelnosti. Absurdní scény chybí a to opravdové zůstalo, a co je hlavní, na rozdíl od staršího snímku mi na konci tohohle opravdu vběhly do očí slzy. Myslím, že odpadem může hodnotit jen opravdový pokrytec - tady není, co mít nerad. Možná byl původní film vtipnější, tenhle je romantičtější - for romantic souls only.(28.9.2008)

• katasta

Nic trapnějšího jsem NIKDY NIKDY NIKDY neviděla!! Příšerná imitace jihokorejského filmu My Sassy Girl z roku 2001. Pokud máte snad nějaké tendence se na tento film kouknout, tak to nedělejte!! a koukněte se radši na originál. O nic nepřijdete, spíš naopak. Tato imitace je totiž stejná co do děje, tak do charakterů postav, do prostředí, a to téměř na chlup, a DOKONCE i do hudby, což už je vážně vrchol!!! Je to až nechutný. Jediný rozdíl je v tom, že američani z tohoto nápadu vzali veškerou genialitu, kterou tomu jihokorejci dali, udělali z toho, jak jinak, klasický doják, kterému se ještě ke všemu nedá věřit ani nos mezi očima. Nevím jak kdo jinej, ale já rozhodně sladké usměvavé blondýnce nevěřím její furiantství, vypadá to spíš, jak kdyby byla schizofrenička a nevěděla jaká má vlastně být. Takže je mi líto, ale musím hodnotit nejhůř jak to jde. Holt kdo opisuje nedopadá nejlíp.(20.1.2009)

Pôvodnú juhokórejskú verziu tohto filmu som nevidel ale neverím, že to môže byť lepšie :) Elisha ako uletená priateľka chlapca, ktorý je rád, že je rád :) s primeraným množstvom humoru a romantiky - tak takéto filmy mám rád. Tí predvídavejší z vás záver možno už od začiatku filmu predvídali ale ja, pohltený príbehom som ani nerozmýšľal nad tým ako to celé skončí a preto som bol príjemne prekvapený a dojatý :) 95% Zaujímavé komentáre: novoten, HOODY a ďalší, ktorí nevideli pôvodnú verziu alebo dokážu bez predsudkov ohodnotiť film :)(1.6.2010)

• IvyH

Jesse Bradford nemá na to hrát hlavního hrdinu v něčem takovém a Elisha Cuthbert byla vážně dost protivná, nebo to aspoň skvěle hrála. Vadila mi ta hra "my jsme všichni strašně cool odproštění od reality", už od poloviny filmu mě absolutně nezajímalo, jak to teda dopadne. Zachránila to až ta hra na osud na konci, to já zase ráda...(9.6.2009)

Když jsem před pár lety viděl jako svou první asijskou romantiku My Sassy Girl, říkal jsem si, že z tak příjemného filmu by se při potlačení některých nepochopitelných motivů stal film nezapomenutelný. Přání splněno, dojetí umocněno, v hlavní roli má milovaná královna Elisha a soundtrack v melancholicky padnoucí náladě. Jako bych doteď neopustil strom a pořád četl oba dopisy. A je mi upřímně líto, že zdejší nápor adorace asijských klasik a automatického odstřelení jejich remaků zabrání Jordan a Charliemu získat zasloužená procenta navíc.(27.12.2008)