poster

Krásný čas (TV film)

Drama

Česko, 2006, 97 min

 • klukluka
  ****

  ...aneb jak to dopadá, když se film podobá skutečnému životu. Žádná velká bžunda. Nicméně o hodnověrnosti a uvěřitelnosti nemá smysl polemizovat - takhle to prostě může fungovat - ani černá, ani bílá - hodně odstínů šedé, jen sem tam nějaká pastelová - jde jen o to, jak rychle ztratí jas. Tenhle díl se mi líbil moc. Nebýt typických neduhů filmu točenýho pro televizi (mluvím zejména o kameře), hodnotil bych i lépe.(14.2.2018)

 • Deimos
  **

  TV/// Obsazení 6/10 Děj 2/10 Hudba 3/10 Prostředí 4/10/// +kvalitní herci -hodně mě to nudilo, přivádělo mě to do deprese/// Rozhodně to nebyl krásný čas strávený u tohoto filmu. Herecký ansábl se tu poskládal na výbornou, ale film je hrozný. Slabé dvě, nejraději bych dal ale jen jednu./// Celkem 33%///(2.1.2010)

 • dr.fish
  ***

  Takový podivně "rozházený" příběh o holce, která na pět let emigrovala v roce 1989 a teď se vrací domů. Vše je v Čechách jiné díky příchodu západních společností a nastalému kapitalismu. Důvod proč se vracet měla, ale důvod proč zůstat musí teprve najít. Vždycky ho hledala v chlapech a tak v tom pokračuje. Jsme svědky jejího tápání a kotrmelců, řešení vztahu s otcem-bolševikem, zjišťuje, že to vlastně nikdo nemá lehké. Vilhelmová svou roli naprosto nezvládá a jediné, co jí jde, je hysterie. Zde je naprosto viditelné, že je herečkou jedné role a komplikovanější osobnosti jí prostě nejdou. Díky tomu strhává pozornost svými "výstupy" a jinak zajímavý film se stává trochu otravným.60%(22.1.2014)

 • meave
  ****

  Táto čas rozhodne prevyšuje predošlý príbeh z roku 1989. Rovnako ako hrdinka dozrel aj scenár a napriek mnohým zjednodušeniam a určitej dávke naivity, ktorá robí z jednotlivých postáv príliš ploché osoby, ktorým chýba ľudský rozmer sa na to dívalo celkom dobre. Mohlo to však byť omnoho lepšie - toto je tak na tri +.(20.11.2006)

 • Psycho.R
  ***

  Asi jsem až moc hodnej, že dávám ještě tři. Hlavní zápor je podle mě to, že charaktery postav (kromě hlavní hrdinky, ta je blbá permanentně) se neustále mění. Klasický příklad je Trojan, který je ve druhém dílu násilnickym žárlivcem a tady se o Vilhelmovou stará skoro s otcovskou láskou. Proč však dávám ony 3* je fakt, že paní Sedláčková na sobě zapracovala a dialogy jsou o něco lepší.(14.7.2017)

 • - Filmovalo se mj. v klášteře Doksany. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace