Margot (Marie-Josée Croze) byla brutálně zavražděna sériovým vrahem. Její muž Alex (François Cluzet) se z této tragické události nemůže dlouho vzpamatovat a uzavírá se do svých vzpomínek. Po osmi letech dostane anonymní e-mail. Po jeho otevření uvidí tvář ženy stojící uprostřed davu. Záběr je natočený v reálném čase a trvá jen několik vteřin, Alex přesto její tvář okamžitě pozná. Je to Margot... Guillaume Canet ve svém druhém celovečerním filmu (debutoval snímkem Mon idole, 2002) vychází z literární předlohy Harlana Cobena (Tell no one). Zachycuje v něm pocity a vnitřní krizi člověka, jenž je vtažen do záhadného světa polopravd, který mu však neustále uniká. Alex se nedokáže vymanit z idylických vzpomínek na šťastnou minulost. Možná právě v nich je ale ukryt klíč k tajemství... To vše na pozadí napínavého kriminálního příběhu. (oficiální text distributora)

MUNRO

Vynikající francouzská kriminálka,napínavá od začátku do konce.Akční scény jsou skvěle natočené,dlouhá honička Alexe Becka(Francois Cluzet)s policií nemá chybu!Pouliční scény jsou tak krásně nasnímané,že má člověk pocit,jakoby právě sledoval nějaký reálný krimidokument .Délka filmu tentokrát není vůbec na škodu,protože na rozdíl od jiných dvouhodinových snímků děj nenudí a divák neustále napjatě očekává rozuzlení.A to je také velice zajímavé.. ()

BarVo

Možno je to nespravodlivo nízke hodnotenie, ale zodpovedá miere sklamania po celkom slušnom začiatku. Dej sa nám pomaličky hodinu a trištvrte zamotáva, aby sa raketovo za pár minút rozmotal. A to tak, že už vlastne ani nechcete vedieť, čo a prečo sa vôbec stalo. A k tomu pridáme kŕčovité zápletky - spam, čo to všetko začal, na smrť odhodlaný vďačný gangster - to bolo až príšerne k neuvereniu, atp. To si radšej dám Poirota, tam viem na čom som a necítim sa ako ten jeleň na konci. ()

yourhead

Asi první film u kterého bych rád remake. Trochu osobitější režii a ten francouzskej Dustin Hoffman se taky začne trochu zajídat. ()

lukas.barbuscak

Zmätený multižáner. Ono to nie je zlý film, ale napriek tomu, že som celý čas dával pozor, strácal som sa, a tak mi celá zápletka neprišla taká silná, ako by asi mala byť. Techicky však výborné. ()

Teachman

Námět a zápletka: 6/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 6/10 ... Didaktický potenciál: 2/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

moorks

Originální, zajímavý a napínavý thriller až do úplného závěru. A líbil se mi hlavně Marchal, tenhle záporák mu sedl. ()

David2309

Tak přesně kvůli komentářům,někdo dostane spam,ten mu nejde otevřít a je z toho film....,jsem se tohoto filmu bál.A poté jsem zjistil,že ti lidé nevědí,co je SPAM!!!!Dobrá podívaná. ()

chuckie

Výborná dráma,na rozdiel od hollywoodskej produkcie realistickejšie,aj keď na moj vkus trochu zamotanejšie,tie štyri hviezdičky si to podla mna zaslúži. ()

veronikajel

Film se mi moc líbil, přesně takové já mám nejraději. Když si myslíte, že už je konec a vše je vyřešeno, tak se vlastně stále mýlíte. ()