Margot (Marie-Josée Croze) byla brutálně zavražděna sériovým vrahem. Její muž Alex (François Cluzet) se z této tragické události nemůže dlouho vzpamatovat a uzavírá se do svých vzpomínek. Po osmi letech dostane anonymní e-mail. Po jeho otevření uvidí tvář ženy stojící uprostřed davu. Záběr je natočený v reálném čase a trvá jen několik vteřin, Alex přesto její tvář okamžitě pozná. Je to Margot... Guillaume Canet ve svém druhém celovečerním filmu (debutoval snímkem Mon idole, 2002) vychází z literární předlohy Harlana Cobena (Tell no one). Zachycuje v něm pocity a vnitřní krizi člověka, jenž je vtažen do záhadného světa polopravd, který mu však neustále uniká. Alex se nedokáže vymanit z idylických vzpomínek na šťastnou minulost. Možná právě v nich je ale ukryt klíč k tajemství... To vše na pozadí napínavého kriminálního příběhu. (oficiální text distributora)

Chrustyn

V mnoha ohledech dost překombinovaný a hlavně neskutečně utahaný thriller, který je ale ve výsledku slušně propracovaný a napínavý. ()

SOLOM.

Vcelku slušný francouzský filmeček. Se samotným příběhem nějak problém nemám, jen ta délka byla zbytečně moc velká – některé pasáže byly opravdu nudné. Naivita tvůrčí myšlenky (respektive samotného „spouštěče“) nelze vskutku přehlédnout, ale s postupným rozplétáním skutečné pravdy ani samotným závěrem jsem problém s pochopením neměl. Navíc tu nechyběly povedené akční scény, trocha té brutality, slušné herecké výkony – no já to vidím na průměrnou záležitost. Té ženské mlátičce bych se pod ruky dostat ale vážně nechtěl… ()

claudel

Dlouho jsem tenhle film sháněl a byl na něj nesmírně zvědavý, ve Francii měl poměrně slušnou návštěvnost a Guillaume Canet je opěvovaný jako jeden z nejslibnějších talentů. Jedná se však o běžný thriller, s náznaky akce a velmi slabým překvapením. A já překvapení a zvraty miluji. Alespoň, že se vrátil na výsluní Francois Cluzet. ()

Morholt

Na začátku se stane něco, co vlastně není ani pořádně vidět, ale po chvilce resp. po osmi letech se dozvídáme, že to byla vražda. No a pak se začne dít něco, co zdánlivě nemá hlavu a už vůbec ne patu a i když se na to občas hezky dívalo, a to třeba i díky výborné nájemné vražedkyni či co to bylo, místy mě film fakt sral. Pak přišel závěr a během desti minut se všechno vysvětlilo a to tak, že to, co v uplynulé hodině a půl nedávalo smysl, najednou smysl dávalo. Ale já bych dal přednost tomu, kdyby mi režie či scénář nějaké orientační vodítko nabídli mnohem dřív. Škoda. Mělo to na víc. 55% ()

Seabeast

Překombinovaný scénář? Ale jděte, vždyť se ve finále všechny rozdané karty řádně odkryjí a celý zamotanec se vysvětlí! Obdivuji, že rejžánek Guillaume Canet dokáže po celé dvě hodiny udržet pozornost, která je prošpikovaná notnou dávkou napětí. V hlavní roli tu skotačí jeden z pánů Nedotknutelných na vozíčku, pardon, vlastně François Cluzet a musím konstatovat, že hodně pěkně na pána. Rozjezd mi ani zas tak pomalý nepřišel, protože první zápletka je naservírovaná v počátečních minutách stopáže. A co vlastně od filmu čekat? Solidní thriller s detektivními prvky proložený tajemnou atmosférou při rozplétání nejasností hlavního hrdiny. Me gusta! ()

Nick Tow

Tvorcovia tohto diela na mňa síce sprisahanecky žmurkli: "nikomu to neříkej", ale ja vám to povedať musím... Ak nechcete zabiť viac ako dve hodiny života lúštením nezmyselnej krížovky, kašlite na to. Ja som si za vás tú prácu dal a tak vám hneď prezradím tajničku. Znie takto: "Nikomu to neříkej, jakou blbost sme to natočili". ()

Una111

Thriller? Drama ? Krimi? Mysteriózní? - - - No, jako thriller bych to neviděla, drama snad, kriminálka bídná a v čem spočívá ta mysterióznost, to fakt nevím. Přehnaně dlouhá stopáž, zmatenost situací a nepřehlednost postav a na závěr se nám rozuzlení vysvětlí a převypráví jako ve večerníčku. Hotová bída s nouzí! Ty dvě * za ten úprk hlavního hrdiny, ale to je tak asi všechno... (A to bych nejraději ještě jednu ubrala za tu lesbu a ty nevkusnosti v ateliéru - mimochodem zcela nepotřebné a bezúčelné! - takový ten úplatek naší pokleslé době, že!?) ()

sta

žánrově dost nevyhraněné, trochu šroubované scény a příšerně kýčovitý závěr...ale především herci a použitá hudba jsou skvělí, takže suma sumárum 3* ()

blackrain

Krásně zamotané a správně dávkované až do samotného závěru. Miluju, když je všechno vysvětleno na konci a já si můžu střípky skládačky konečně poskládat do mozaiky, která tak nabere definitivního smyslu. Moje mysl nepotřebovala poletovat po všech čertech, ale byla při vědomí a udržovaná v neustálém napětí. ()

PAGE

Dobrý film s dobrou zápletkou, u mnoha filmů divák předvídá co se stane, u tohoto filmu jsem do posledních minut netušil. ()

Trevor

Nudná, zbytočne dlhá francúzska kriminálka, ktorá priniesla so sebou veľmi biedne herecké výkony, stereotypnú zápletku a záver tak trápny, že som uvažoval nad hodnotením odpad. Nakoniec ma od toho odradilo zopár akčných scén, inak neprekvapilo by ma ak by tento režisér dokázal z tohto filmu vytvoriť seriál rozmerov Dallasu či Cestou slávy. Nie kažá franúzska kriminálka sa vydarí a Nikomu to nepovedz je toho názorným príkladom. ()

Hennes

Francouzská kriminálka patří určitě mezi ty nejkvalitnější a ani tento snímek nijak moc nevybočuje z řady. Po pomalejším rozjezdu se rozplétá celkem zajímavý příběh s překvapivou pointou na konec. Možná je to místy až moc roztahané, ale určitě je to film, který stojí za shlédnutí. ()

kaposlav

Úvod som nepozeral pozorne, lebo som nič od filmu nečakal, ale asi od 30 minúty som sa začal vžívať s dejom a zaujímalo ma rozuzlenie. V pohode film na večer pred spaním.. ()

Crawler-D

Kupodivu dost příjemná, francouzská mysterická kriminálka. Akční scény i poetické jsou tu v příjemné rovnováze a děj, ač trochu spletitější, stojí za odhalování. ()

Juto

Guillaume Canet je skvelý herec ale aj režisér a tento film to potvrdil. Film má slabší rozjazd ale potom dostávame výbornú kriminálku. Koniec filmu sa mi nepáčil ako z rozprávky. Ináč by to bolo dokonalé. Škoda. 7/10 ()

mortak

Průměrný převod průměrného knižního thrilleru "Tell no one" od amerického řemeslníka v oboru krimi příběhy Harlana Cobena (píše hlavně "polars" s detektivem Myronem Bolitarem). Snaha nacpat do filmu vše podstatné z knihy ústí ve zkratkovitost a nepřehlednost. A přes všechnu komplikovanost je celý příběh vystřižen podle té nejprovařenější šablony současných krimi, takže každý, kdo prošel nějakým kursem tvůrčího psaní, si jen může odškrtávat povinné twisty a překážky lemující cestu hlavního hrdiny.Typický příklad spotřebního zboží jménem krimi thriller. ()

Courtemanche

François Cluzet v hlavní roli výborný. Výkon jak se od herce patří. Místy také vynikající atmosféra, drsný až realistický (až příliš), k tomu parádně zamotaný příběh. Jinak ale byl jsem z toho jelen. Zbytečně moc lidí, překomplikovaný, vyjma herců zbytek tento film nezvládl. ()

TO

Film mě držel v napětí téměř po celou dobu, nasnímaný byl taky pěkně. Co mi zkazilo celkový dojem, bylo závěrečné objasňování záhady, jak z obyčejné televizní kriminálky. 2,5* ()