Margot (Marie-Josée Croze) byla brutálně zavražděna sériovým vrahem. Její muž Alex (François Cluzet) se z této tragické události nemůže dlouho vzpamatovat a uzavírá se do svých vzpomínek. Po osmi letech dostane anonymní e-mail. Po jeho otevření uvidí tvář ženy stojící uprostřed davu. Záběr je natočený v reálném čase a trvá jen několik vteřin, Alex přesto její tvář okamžitě pozná. Je to Margot... Guillaume Canet ve svém druhém celovečerním filmu (debutoval snímkem Mon idole, 2002) vychází z literární předlohy Harlana Cobena (Tell no one). Zachycuje v něm pocity a vnitřní krizi člověka, jenž je vtažen do záhadného světa polopravd, který mu však neustále uniká. Alex se nedokáže vymanit z idylických vzpomínek na šťastnou minulost. Možná právě v nich je ale ukryt klíč k tajemství... To vše na pozadí napínavého kriminálního příběhu. (oficiální text distributora)

-dRaGoN-

Řeknu to všem a velmi rád, tenhle film mi vyrazil dech. Krásný začátek, který se hned mění v odrazový můstek pro celou zápletku. Skokem se přesouváme o 8 let dopředu a nyní začíná být vše teprve zajímavé. Tajemné emaily, několik hádanek nechávájí nejen Alexe, ale především diváka pátrat a nutit přemýšlet a to v té nejlepší představitelné rovině. Zajimavé je, že scénář je adaptací americké předlohy, a ve francouzských rukou se má líp jak v bavlnce. Skvělý soundtrack, několik velmi napínavých scén, výborné herecké výkony, vynikající příběh s postupným rozuzlováním a ten konec... Opravdová filmová lahůdka. 95% ()

klima777

Dá se z jisté materie uplést bič nebo nedá? Po shlédnutí tohoto filmu vážně nevím. Nebylo to špatné... A o co vlastně šlo? P.S. Po určitém váhání jsem se rozhodla, že se balamutit nenechám, tudíž snižuji hodnocení. 2,4* ()

Forsberg11

Typicky francúzske, klasicky elegantné, nad očakávanie dobré!! No, niekedy to tak jednoducho býva, že si pustím film, od ktorého nič neočakávam a on ma prekvapí natoľko, že musím hodnotiť veľmi vysoko. Ne le dis à personne je podľa mňa výstavná skriňa modernej francúzskej krimi so všetkým čo k tomu patrí. Násilie, láska, sex, priateľstvo, korupcia, akcia, zápletka, rozuzlenie... Vypnúť sa pri tom príliš nedá, keďže dej je "narvaný" informáciami a poriadne zapletený až do konca, ale relaxovať pri tom určite ide. ()

ElizabethB

“Tell No One” , alebo všetkým, o tom, ako dobre alebo ešte oveľa lepšie sa to pozeralo.. :o). Veľmi zaujímavá, francúzska dráma, plná nepredvídateľných zvratov a nezodpovedaných otázok, ktoré však samotný príbeh postupne objasní. Hodnotenie na IMDB ďaleko viac zodpovedá kvalite daného snímku – pre mňa určite. 7/10 ()

neneka

Tak nejdřív jsem před časem četla knížku, kterou jsem zhltla jedním dechem, jenže jak to tak mívám s těmi filmy potom... že raději knížní příběh než z něho vyrobit ten filmový. Byly a jsou výjimky, ale tady se znovu navracím ke svému vnitřnímu klišé :-) ()

E lan

Vynikající evropský thriller s civilní atmosférou přesně vhodnou pro takovýto typ filmu. Hlavní představitel doktora je velmi důvěryhodný a příběh je tak zamotaný, že do samého konce divák neví co se stalo. Bravo! ()

bono22vox

Film se sice často svižně rozjede a vtáhne vás do složitého děje, jenže vzápětí změní tempo a vyruší vás topornou scénou, jež by se spíš než ve francouzské krimi dobře vyjímala v německém tv seriálu... ()

crjules

Trpelivost a pozornost - dve veci bez kterych si film neuzijete. Caneta zacinam obdivovat. I pres odsouzeni filmu nekolika mymi zdejsimi oblibenci, smekam klobouk a povazuju film za "majstrstik"! ()

Sharleen

Začiatok je trošku pomalší, ale neskôr sa to slušne rozbehlo a bol z toho thriler ako sa patrí. Príbeh sa čím ďalej tým viac zamotáva a núti vás premýšlať spolu s hlavným hrdinom, aj keď viete asi toľko ako on, čiže skoro nič a len tápate. Nevadila mi ani dĺžka filmu, dej ma držal v napätí až do konca. Francois Cluzet je v úlohe Alexandra skvelý, potešila ma Kristin Scott Thomas v úlohe priateľky Alexandrovej sestry. Príjemná hudba, jediné čo mi zo soundtracku moc nesadlo, bolo U2 v jednej zo scén..nie žeby to nemalo logiku, keďže U2 zapadalo do deja, ale With or Without You sa mi tam nejak proste nehodilo. Celkový výsledok hodnotím ako slušný mysteriózny thriler. ()

mirkath1

Francouzi jsou mistři fabulace a mám ráda hlavně jejich kriminálky. Tady se trochu přefabulovali :) Snad mohli z tohoto filmu udělat nějakou minisérii a bylo by to přehlednější. Sice jsem pochopila oč šlo, ale chvílemi mě to těžce nebavilo. Viděla bych to na 6ti dílnou sérii.Lepší vykreslení postav a jednání. Nebýt Cluzeta, tak bych po hodině film nechala plavat. ()

theo_phil

Pro mne naopak velmi milé překvapení. Je to výtečně zahrané i nasnímané, konec navíc vůbec není patetický. Možná je to zamotané až moc, každopádně je to zábavné. ()

Lewaso

Docela fajn - trošku víc na bednu, ale když jsem se orientoval já, tak to nebylo překombinovaný. Ale proč mysteriózní...? ()

bobin

Vypil jsem během filmu dvě silné kávy ,abych zbystřil smysly a dovedl sledovat extremně komplikovaý děj . Ale ani kofein nepomohl , navíc další zápletky v závěru filmu dovršily dějový zmatek . O čem to je se jen těžce dá vyprávět. ()

MT_Y

Ve zkratce, film na mě hodně zapůsobil, skvělá atmoška, skvělé prostředí, dle mě dobří herci samozřejmě Nejlepší hlavní Herec... Mě třeba osobně vůbec nevadilo že to bylo předvídatelné, mě bavilo vše okolo například "Jak je skvělí mít za přítele Bruna" 😄 Atp. Nebudu to zdržovat, skvělý film a vše co k tomu patří 🤗 Jasně negativa se dají najít ale v tomto snímku si osobně myslím že jich zas tolik není... Co si opravdu myslím že se mi nelíbil ten závěr u stromů... Ale jinak prostě 5⭐ a 98 procent ✔️ ()