Pokud jsi jednou uvnitř, už se nikdy nedostaneš ven! Nejhorší noční můry se stávají skutečností... Mladá teenagerka Madison (Sarah Roemerová) se rozhodne, že nastoupí na univerzitu, kde skoncoval se životem její bratr. Se svými novými spolužáky začne pátrat po děsivém tajemství, které skrývá jejich kolej. Z té se postupně stává vězení, kde stále přetrvává duch vraždícího lékaře. Šance na přežití je téměř nulová... (oficiální text distributora)

Kratoc

Všechno už tady tisíckrát bylo, film nepřináší nic nového ani v hereckých výkonech, ani při filmovém zpracování. A navíc ani špetka humoru, kterou bych u takové tisíckrát přežvýkané slámy čekal. ()

waits odpad!

Od horroru tak nějak čekám, že se budu bát. No, nestalo se. Dlouhé nudné scény prokládají nechutné scény, tak jak si představují horrory tvůrci od dob prvního Saw. Nepříjemný film, ve kterém je všechno špatně. ()

Flopik

Bolo mi jasné, že to nebude žiadna pecka a maximálne dám tomu 3* ale aj tak som strašne sklamaný.Tak tupé a úplne nezaujímavé dialógy som už dlho nevidel.Naozaj jediné čo ma bavilo bol Tomy ktorý mal úlohu vtipkára.Akonáhle zabili jeho a Maiu pre mňa film skončil.Doktor nudný , postavy umrú presne podľa šablóny a ani to nestojí zato aj keď sa očividne režisér snažil o nejaké to gore.Hviezda za nahú Sarah a ďalšia len preto že som to nevypol v polke a to som mal naozaj namále. ()

Antaeus

Brutálny experiment to je maximálne pre narkoleptikov. Kto z nich to dotiahne až do konca pri plnom vedomí, je vyliečený. Na druhú stranu nedá sa povedať, že by film bol vyslovene nudný. On je "iba" nudný. Násilie je tu celkom OK, ale jedna gore scéna na 10 minút koncentrovanej nudy je zlý pomer aj pre filmového diabetika. ()

Yarwen

Film začíná s příjemně mrazivou atmosférou, aby se velmi rychle zvrhnul do prostuduché vyvražďovačky. Divák se namísto strachu jen útrpně usmívá, aby se dočkal naivního zakončení. Kromě Sarah Roemer nenabízí snímek nic zajímavého. A proč nese zrovna jméno Azyl, vůbec netuším. ()

Kolssteyn

Přes polovinu filmu to s přimhouřenýma očima vypadalo na slušné tři hvězdy, avšak čím víc se tam objevoval dementní, necharismatický doktor - divákovo utrpení celého filmu - celkový dojem z filmu už nemohl vydržet takto vysoce hodnocen. Skoro to vypadalo, jakoby se někdo snažil na osnově Freddyho Kruegera vytvořit vlastní film... Ale kde není nápad, je lepší nic nedělat... ()

Heroine odpad!

Takhle neuvěřitelně slabý, neoriginální, a nelogický horor, je větší ztráta času než koukat 93 minut do zdi. Ani jeden nový nápad, příšerná parta idiotů jako hlavní postavy, je to nudné, ani jedna scéna není strašidelná, dokonce ani na leknutí. K tomu hromada směšných blbostí, které straší jen tupé vypatlance (tlustá šídla na lobotomii, poblikávání světel, nebo doktor, který vypadá prostě jako doktor), a ještě k tomu nedůvěryhodná napucovanost všeho, kdy nevěřím nikomu že byli v minulosti feťáci, potenciální sebevrazi, nebo že je zneužívali rodiče. Všichni vypadají jako debilové z reklamy na prací prášek. A to finále v lese? Totální ostuda! ()

helraiser

Mělo to opravdu velkej potencionál, ale absolutně ho nevyužili i když pár okamžiku bylo dobrých, ale s celkovýho hlediska docela slabota a to je opravdu škoda. ()

Ondr@932

První polovina docela dobrý teenegrovský horor! Tajemný, zajímavý ... Ale od té doby kdy se začala mísit realita s představou už to ztrácelo na výkonu. Takže tentokrát docela zklamaní od Davida R. Ellisa! Ale na jedno zkouknutí v pohodě. 40% ()

AxelWers

Priemerný kvázi horor, kde "duch" nejakého pomäteného lekára masakruje študentov. Nič nové, nič prevratné, čakal som béčko jak vyšité, ale nakoniec to až také zlé nebolo a celkom sa to dalo. 3* je trochu nadhodnotené, ale 2* som tomu nechcel dať. ()

CharlieSs

Mám ráda horory v takovém prostředí jakým jsou nemocnice, blázince, nebo školy s hnusnou minulostí, ale tohle bylo tak nějak, SLABÉ. Efekty ještě slabší. Ale za to prostředí a pěkného herce v hlavní roli dám aspoň ty 2*. ()

Katcat

Už jsem viděla spoustu fakt debilních filmů, ale tohle bylo echt trapné. Úplně mi bylo stydno. Fakt shit. Normálně se těším zítra do práce. ()

Alexandre

Po vynikajícím druhém Nezvratném osudu a ucházejících Hadech v letadle přichází bídný Azyl. David R. Ellis má na mnohem víc. Jeho druhé pokračování Nezvratného osudu je mým nejoblíbenějším dílem a taky jedním z mých nejoblíbenějších hororů. Nechápu, proč nenatočí radši něco na ten způsob. Tohle byla prostě nuda, nic víc. Kdyby měl film alespoň tu atmosféru trochu lepší, ale tohle... 40% ()

Claude Speed

Parta studentů odhaluje děsivé události, které se odehrávaly na koleji, na které teď bydlí............. Zní to sice zajímavě, ale je to jen bezduchá tupárna bez kousku kvalitní atmosféry, se stupidními dialogy, potrhlým Frankensteinem a totálně nudnou výpravou. Za Sarah tu jednu hvězdu dám, ale jinak by to byl prostě odpad!! 10%. ()

Likan7 odpad!

Azyl je s přehledem nejhorší Elisův film. Bez nápadu, invence, špetky něčeho zajímavého. První polovinu jsem myslel, že sleduju nepovedenou parodii na nějakej horor. Jenže je problém, že to všichni myslí vážně. Finále v lese je už vyloženě wtf, tam jsme skoro v Mortal Kombat. Ztráta času...zem buď panu Elisovi lehká. ()