Muzikál ze střední (TV film)

• Česko

Komedie / Drama / Rodinný / Muzikál

USA, 2006, 93 min

• Reiniš

Příběh jak z blbého seriálu navíc zabalený v odporném cukrkandlovém balení a okořeněný stupidními písněmi a absolutně trapnými hereckými výkony...Pokud je vám čtrnáct a vaší jedinou životní náplní je čtení bravíček, je to film pro vás. Já osobně děkuji a už nikdy víc, radši se budu dívat dvě hodiny do zdi než tohle.(22.3.2008)

• Jansen

Já se na to ani naštěstí nedíval. Bohužel ke mně ale doléhaly zvuky z místnosti, kde tento „skvost“ právě běžel v televizi. A naneštěstí jsem kolem musel i párkrát projít. „Ten Troy je ták krásnej.“ „Tyhle lidičky si teda uměj užívat.“Neskutečný výplach teenagerských mozků a, jakkoli je tento film možná nadsazený, vrchol nevkusu.(29.2.2008)

• Aleee89

Muzikály mám ráda spíše ty filmové, do divadla bych na ně asi nešla, ale nazývat muzikálem i toto? To ne! Pohádka pro malé puberťačky, tak by se to asi dalo shrnout pár slovy. Nejhorší je ten klišovitý příběh. "Herci" však taky stojí za starou belu. Písničky se se svými slavnými muzikálovými bratříčky nedají rovnat ani omylem. Celé je to přeslazené až hrůza, všechno je nádherné, ten šílený happy end se dá očekávat už od úvodní znělky. Připadá mi to jako trapná napodobenina Pomády, která si hraje na něco, na co nemá...(16.6.2013)

• Ev.D.

Ehm, ehm. Jestli je vhodné pro tuto kravinu vhodné použít slovo komedie, muzikál, drama či cokoliv jiného to vážně nevím. Alespoň mě vyhovuje jen jedno. HOROR! Je to šílený, Zac Efron, za co. Jak já ho nesnáším, vlasy ulízlé jak přiteplenec lvl 9999999999 , zpívat neumí, když se hýbe tak mi to připomíná sjetou žitafu se střevníma potížema, rozlámanejma kostma a nádorem v mozku. A to nechci urážet žádnou žirafu. Co se týče toho průseru který si někteří opovažují nazývat hudbou, tak mám v břichu takový pocit ,že budu rodit stokilové ježky. Už úplně vidím jak my tu trčíme a mezitím někde v Americe jsou úžasné školy kde jsou všichni vystajlovaní, a skáčou v jídelně po stolech jen proto aby mohli celé škole, samozdřejmě oblečené ve značkových hadrech, předvést své dechberoucí číslo ,které je ve skutečnosti hnusná s****a plná tácků a špaget. Vážně dramatický muzikál jak sviňa!(30.12.2012)

• dee-key

Whoa! Tak už jsem to viděl. (přes rameno od počítače, koukal na to brácha) A opravdu musím souhlasit s ostatníma, je to tak naivní!! Venku pořád svítí sluníčko, všichni jsou tak moc krásní, všichni jsou tak moc šťastní, mají se rádi a učení jim jde. Evidentně teda aktéři umí zpívat a choreografii s nučili na jedničku, ale koho to zajímá kdy příběh je o hovnu? Takže jedna hvězdička za tu kočku v hlavní roli (a jenom protože vim že Poky by to tak chtěl) a za chytlavost některých písní.(24.7.2008)

• - Slogan filmu: "This school rocks like no other". (Halloween9)

• - Corbin Bleu měl hrát Ryana Evanse, ale nakonec byl obsazen do role Chada. (Halloween9)

• - Zac Efron se tři hodiny denně učil hrát basketball. (Karlos80)