poster

Muzikál ze střední (TV film)

 • Česko

  High School Musical

 • USA

  High School Musical

 • Slovensko

  High School Musical

Komedie / Drama / Rodinný / Muzikál

USA, 2006, 93 min

 • Rosaviva
  ***

  Nesmíte to brát vážně, je to Disney, je pravda, že když jsem to viděla poprvé, byla jsem totálně zhnusená, a nic horšího než HSM nemohlo být, ale pak jsem viděla pár dalších Disney filmů a uznala jsem, že HSM je vlastně ze všech nejlepší. Když máte špatnou náladu, potřebujete vypnout mozek, prostě se jen pobavit nad něčím debilním. Nemůžu to nedoporučit. Písničky nejsou špatné, jsou docela chytlavé, ale většina z nich je lepší samostatně, ty scény k nim jsou většinou dost příšerné. 3* A nechápu proč se vždycky můžou "diváci" zblázdnit z odrhovaček co zpívá Troy a Gabriella, nuda, nuda, nuda. Sharpay a Ryan jsou mnohem lepší.(8.11.2009)

 • zdepapepa
  odpad!

  Nevěřil bych, že film, kde začátek je jako vystřižený ze začátku Pomády a hlavní dějová linka je v podstatě Oz a Heather z prvních "Prciček", bude taková píčovina. Snažil jsem se to brát s humorem (za to dávám 0,25 hvězdy, čili žádná, v podstatě scénáristi vybrali všechny žánrový klišé a sešili je horkou jehlou a tohle pak vzniklo), ale ke konci filmu už se to prostě nedalo vydržet. Chci tu hodinu a půl svýho života zpět.(25.11.2008)

 • Djkoma
  ***

  Asi jsem filmový ignorant, ale Vanessa Anne Hudges mi stačí ke spokojenosti. Její hlas a vzhled bohatě nahrazuje zbytek. Zac Efron na počátku své stále krátké, ale stoupající kariéry potěší stejně jako některé písničky, choreografie a další drobnosti. Přeslazené to rozhodně je, ale po ránu mě to neurazilo a to i díky očekávání velkého nic, které se nepotvrdilo.(29.3.2008)

 • Jansen
  odpad!

  Já se na to ani naštěstí nedíval. Bohužel ke mně ale doléhaly zvuky z místnosti, kde tento „skvost“ právě běžel v televizi. A naneštěstí jsem kolem musel i párkrát projít. „Ten Troy je ták krásnej.“ „Tyhle lidičky si teda uměj užívat.“Neskutečný výplach teenagerských mozků a, jakkoli je tento film možná nadsazený, vrchol nevkusu.(29.2.2008)

 • xerno
  odpad!

  Toto není muzikál, jen prachobyčejný, špatný film ze školního prostředí. Proč z toho vlastně neudělali telenovelu ? Dyť tam jsou hrabivé, hodné, zlé, poctivé, hloupé a podivné postavy. A taky bych řek, že ten jeden ůchylák nezpíval moc dobře, spíš lehce hodně blbě - kdyby bylo na mě, já bych změnil scénář, režii, herce, kostýmy, hudbu, a nejvíc děj !!!(3.9.2007)

 • - Charles Klapow, jeden z choreografů, si zahrál ve filmu jednoho tanečníka. (Halloween9)

 • - Soundtrack byl nahrán za 5 dní. (Halloween9)

 • - Corbin Bleu měl hrát Ryana Evanse, ale nakonec byl obsazen do role Chada. (Halloween9)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace