Troy Bolton a Gabriella Montezová se potkali o zimních prázdninách na soutěži v karaoke. Uvědomují si, že se asi znovu neuvidí, protože každý žije v jiné části USA, přesto si vymění telefonní čísla. Krátce poté je Gabriellina matka vedením své firmy přeložena do Nového Mexika a Gabriela tam nastupuje do školy. Jaké je její překvapení, když zjistí, že do stejné třídy chodí Troy. Ten je její přítomností mile překvapen, a když na škole ohlásí konkurz na připravovaný muzikál, oba dva uvažují o tom, že se přihlásí. Jejich konkurenty jsou sourozenci Ryan a Sharpay Evansovi, populární muzikálová dvojice, která již od svých dětských let pravidelně obsazuje hlavní role ve všech hudebních školních projektech. Ryan a Sharpay ale nesnesou pomyšlení, že by mohli být někým překonáni, a plánují, jak se soků zbavit. (TV Nova)

kwoky

Viděl jsem jen útržky, ale některé i pětkrát :) To víte, mladší sestra. A líbí se mi to. Minimálně písničky jsou dobře poslouchatelné. A není to úplná pytlovina (no dobře, je, ale není to tak zlý), takže za 4*. Možná až to uvidím celý, změním názor. ()

jasiska

Vážne?? Film sa volá High School Musical a je to produkcia Disney Channel a ľudia sú prekvapení, že to má naivný dej plný klišé?? Samozrejme, sám o sebe je HSM dosť slabota, ale v rámci svojho žánru a s ohľadom na svoju cieľovú skupinu je to celkom milé a ničím nezávadné. ()

ThomasCrown

High School Musical 3 ma presvedčil, že táto séria nie je na odpis. Je pravda, že televízny film neprekoná ten určený pre kino, ale to som ani nečakal a nijako to nevadí. Na tú farebnosť sa príjemne pozerá, skladby a ich tanečné prevedenie síce nedosahujú úrovne trojky, ale neurazia a opäť musím vyzdvyhnúť odkaz, ktorý chce HMS odovzdať - nestáť v rade, ale ísť vlastnou cestou. Nepamätám sa, že by som rovnakú snahu videl v žánrovo podobnom filme. A to som si film pozrel len kvôli Vanesse:) ()

lucijelucije

Za co dvě hvězdy? Nevím, asi mě to tak neštvalo, jako jiné triviální rádoby komedie. Samozřejmě je to slabé, dětinské, ulítlé v tom negativním slova smyslu a nemá to žádnou úroveň. Přesto tenhle muzikál beru, jako školskou parádu pro osamělé. A ten zpěv, se dal taky přežít =) ()

katchi odpad!

Ashlee je přirozená jak ponožka v sandálích, Zac je jak starej teplouš, Vanesa je ňuňu holčička co by neudělal jedinej problém...je toto opravdu nutné? Je nutné dělat tak nepřirozené a hloupé filmy, kde se všichni nakrucujou a myslí si že umí zpívat??? Jako sorry, ae tak trapně jsem se už dlouho necítila...tento film je na urovni pětiletých holčiček..! Takže nechápu, proč všechny časáky v každým čísle maj aspoň 2stránky o HSM, Zacovi nebo Vanese....proč nás všichni oblbují těmito rádoby herci??? Kteří hrajou naprosto nemožně...a nic kromě krásných tváříček nemají.. Děkuji, už nikdy víc.... ()

Blazin

Taková píčovinka, příběh stejný jako vždy, ale to už se ani tak brát nedá, spíš to hodnotím z toho hlediska, že to byla prostě oddychovka s trochou srandy a taky i nějakýma písničkama (metal to sice nebyl :-), ale i tak). ()

Angie91

Krásný muzikál. Člověk si musí říkat, že je to stupidní a pro náctileté... ale opak je pravdou. Film je vhodný jak pro mladé tak i pro starší osazenstvo. Příběh je poutavý a písně vás chytnou u srdce, a i když si říkáte, žě je to strašné klišé, stojí za to podívat se na něj. ()

lareinna

Súhlasím s tým, že to netreba brať až tak vážne. Áno je to presladené, naivné a hlúpučké, ale na druhej strane veľmi veselé a neškodné. Pre deti a mládež určite menší brainwashing ako poniektoré tupé TV reality show, kde si priamo v TV môžete pozrieť ako vyzerá maximálna duševná NEvyspelosť a rozumová tuposť. Táto mládež má svoje kvality - skvele spievajú a tancujú a sú v tom neskutočne šikovní. To sa cení. ()

Lovely.Bones

Příjemný feel-good film, který započal kariéru mnoha herců a stal se průlomovým snímkem Disney Channelu. I přesto se nejedná o žádný klenot. Disney si vybíral z větší části herce, kteří měli maximálně televizní zkušenosti a tím pádem většina z nich působí velice toporně a jakoby nevěřily svím rolím. Jako muzikál to sice funguje, vtom smyslu, že písničky jsou dobře načasované a filmaři hezky vymysleli situace, ve kterých jsou, ale bohužel se jedná o nejprovařenější pop, který existuje. Bohužel, jsou hodně chytlavé a i po letech si je pamatuji. Výprava je překvapivě hezká a roztomilá. Nečekejte nic světoborného, ale jako velice předvídatelnou romantickou blbůstku to klidně zkoukněte. ()

lucinkapes

Klasicka romanticka teenegarska komedie, kde kazde slovo je predvidatelne a dopredu vite co se stane. NO A CO? Mne se takove filmy libi a na oddech jsou skvele. Je pravda ze tady hodne pomaha krasna hlavni hrdinka a moc povedene pisnicky. Osobne nejvic preferuji hned tu prvni, kde Zac a Vanessa zpivaji Start of Something You. ()

Disney představil svoji streamovací službu

Disney představil svoji streamovací službu

12.04.2019

Studio Disney konečně odhalilo detaily o své chystané streamovací službě Disney+. Ta se oficiálně spustí 12. listopadu a bude dostupná zatím pouze v Americe s tím, že se brzy rozšíří i do zbytku… (více)

Lekce života podle Orsona Wellese

Lekce života podle Orsona Wellese

26.01.2008

Jeden z nejoriginálnějších současných filmařů Richard Linklater vzdá poctu jednomu z nejlepších režisérů všech dob. Ne však prostřednictvím suchopárného životopisného filmu. Snímek Me and Orson… (více)