Billy The Kid a jeho banda dorazí do městečka Deliverance, kde právě finišuje stavba nové železnice. Drží obyvatele městečka v šachu, což vzhledem k tomu, že jsou to upíří, není velký problém. Šerifa změní na upíra a všechny místní děti unesou. Jejich plán je rozšírit pomocí nových přistěhovalců rozšířit své řady a ovládnout tak celý divoký západ. Na pomoc bezradným a bezmocným lidem však přichází dhampírka Rayne se skupinou svých věrných, aby nastolili v Deliverance pořádek. (oficiální text distributora)

Charlie.Harper odpad!

Ako ja fakt neviem. Je možné na toto povedať, že je to horšie ako jednotka? Uwe je umelec a ako to už medzi filmami chodí tak väčšinou ten prvý diel je najlepší a myslím si, že v tomto prípade to funguje podobne, ale v opačnom význame. Uweho vízia a myšlienka na zničenie ľudstva bola najsilnejšia v BloodRayne 1. Povedal by som, že jednotka bola jednoducho film ktorý by mali púšťať na filmových školách aby budúci režiséri vedeli ako vyzerá kompletne zlý film (spolu s Malým 3D Herkulesom). Druhý BloodRayne je už len slabší odvar toho čím nás pred tým Uwe vyfackal a tak napriek tomu, že je to naozaj odpadoidná záležitosť tak z toho nemáte taký šok ako pri pozeraní prvého dielu. (A klobúk dole pred ľuďmi čo si dokázali hneď po tom pustiť trojku). ()

Pythonator

O něco málo lepší než jednička. Slušné westernové béčko s příjemnou westernovou hudbou, hroznou kamerou a nic moc dějem. Každopádně nová Rayne je ještě větší kočanda než v jedničce, takže je se na co čučet. Škoda, že ten Boll neumí točit pořádně. Mohl to být skvělý velkofilm, kdyby se toho ujal třeba Rodriguez. "Život je jako penis." ()

VanStan odpad!

hra je oveľa lepšia jednotku som videl na riť nic moc nula bodov a dvoja škoda penazí bolo nan dať kokotina nadovšetko ani som to nemusel vidieť. keby aj ou nás sa tak dalo hazardovať s peniazmi ako v usa ale tu ked niečo nevíjde tak ich dávajú na súd režisérov akoby mohli dopredu vedieť že či ten film bude mať nejaký ohlas alebo nie bastardi a umenie... ()

Bloodrayne

ach bože! jednička ještě tak nějak prošla... ale měla hrozně mínusů... ale tohle je opravdu jen a jen kravina... proč z tak skvělé hry udělali naprosto brakový snímek??? tento film je naprosto o ničem... žádný příběh.... nic co by bylo společné s Bloodrayne... nejhorší je, že tady ty čepele vypadali opravdu už jen jako plastový... a taky že byly......... jestli fakt chce Uwe natáčet i trojku, tak to teda..... bože ochraňuj nás.... že pořád Uwemu nedošlo že točí samí kraviny a točit ještě trojku, když jednička i dvojka měli blbý ohlasy??? 1 hvězda za to že jsem to shlédla do konce a že se to jmenuje Bloodrayne....... nemám co víc dodat... ()

Booman

Další ukázkázkový filmový výkvět Uweho amatérismu. V první řadě stojí za zmínku, že sledování Uweho kinematografických dítek se stává s jeho rozrůstajícím se porfoliem čím dál menším utrpením. Ovšem v tomto případě je utrpení stále dostatečné. Ať už se jedná o roztřesenou kameru z Tesca, drženou v ruce 80ti letého staříka po mrtvici, bezduchý děj, neutuchající nudu přerývanou náznaky akce, která ovšem stále nepříchází, nebo absolutní zpitvoření herní předlohy, načemž je nejvíce zarážející, že Uwe ani není schopný udržet se v mezích své vlastní přetvořené mytologie. A tak milovníci hry mohou zapomenout na krvavá jatka ve stylu Bloodrayne a mohou se těšit na úmornou špínu ve stylu Bollrayne. ()

JARDAHONDA

Po slabé jedničce se natočila ještě slabší dvojka... V podstatě nudný příběh se slabým scénářem, kde dominuje pouze pár povedených akcí. Jinak opravdu amatérské béčko,. Tak bych definoval krvavou lázen k tomuto rádoby horůrku * ()

Sandai

Jednička byla celkem slušná, měla docela tempo. Dvojka je pomalejší a všechny chyby jsou tím pádem víc vidět. ()

LarisaDavid

Chcela som dať dve hviezdičky, pretože sa mi celkom páčil začiatok a aj Rayn bola lepšia než z jednotky (taká drsnejšia), ale posledný boj s tými dvoma (kazateľ a pištoľník) boli fakt, že trápne. ()

vrch07256732

Nevidel som 1-ku preto mám možno skreslený pohľad, ako horor tu nič nefunguje. Ako oddychová spagheti westernovka úplne v pohode s tým rozdielom že hlavní záporáci sú pre zmenu upíri. Ak by to boli vlkodlaci alebo gloemovia bolo by to v prípade tohto filmu aj tak úplne jedno. čakal som stupídny horor dočkal sa stupídnej westernovky - za toto prekvapenie hviezda navyše, westernovku som nepozeral ani nepamätám. ()

Uwe masakruje zombíky... opět

Uwe masakruje zombíky... opět