Benjamin, Hannah a šestnáctiletá dcera Samantha tvoří šťastnou rodinu. Hannah ale cítí, že její dcera prochází krizí a rozhodne se s ní na pár dní odjet. Během cesty dojde k nehodě a Benjamin musí náhle čelit velké tragédii: jeho žena i dcera upadly do těžkého kómatu. Hannah nabývá vědomí jen na okamžik, kdy naposledy stiskne ruku své dcery, která právě otevírá oči. Poté Hannah umírá. Benjamin, zdrcený ztrátou své ženy a šťastný, že jeho dcera je naživu, postupně nabývá dojmu, že duch Hannah vstoupil do Samantina těla. (oficiální text distributora)

FilmWave

Incestní drama střídá incestní komedie a zase naopak. Ale není to hloupé. Navíc Duchovny a Olivia Thirlby jsou výborní. Škoda, že nepřibylo více nápadů v té komediální části, filmu tak dochází dech po cca hodině. ()

Lyžař

Ač někdo může říct, že převtělení není možné, tenhle snímek si mě získal skvělými výkony hlavních herců v čele s D. Duchovnym, který přijde při dopravní nehodě o svou ženu. Ztratí ji však jen na chvilku - než se probere v nemocnici v těle své dcery. Tím začíná velmi zajímavá podívaná plná citově pro mě dosti "plných" scén. No a hodně dlouho nezapomenu na větu, kterou manželka Davida v těle šestnáctileté dcerky pronese: "No co, Tvoje šestatřicetiletá žena před Tebou stojí v dokonalém těle šestnáctileté holky - sen každýho chlapa." Po dlouhé době jsem během filmu několikrát utíral slzy z tváře. ()

Rami

Plně souhlasím s uživatelem Praxis. Zajímavé táma, výborná Lili Taylor, mdlý a pasivní Duchovny, useknutý konec. Mohlo z toho být mnohem víc, kdyby se propracovaly pocity a strasti hlavních hrdinů. To se však nestalo. The Secrat je dle mého skromného názoru remake japonského dramatu Himitsu, který se opravdu povedl (žádná polovičatost). Himitsu můžu jen doporučit. Převtělené pak dávám lepší 2 hvězdičky (55 %). ()

alambert

Hodně dlouho jsem to zvládal a docela se mi to líbilo, asi hlavně zásluhou Olivie Thirlby, která je nejen sexy, ale i pěkně hrála; přesto, že se mi neustále vkrádala do hlavy myšlenka, že je to předělávka filmu MEZI NÁMI DĚVČATY, hozená do trochu pochmurnější nálady. Homevideo a vůbec závěr to ovšem totálně zadupaly do země... ()

Eventyrer

Okrem Olivie Thirlby, ktorá sa mi naozaj páčila, sa nepodarilo snád vôbec nič. Hudba tam vôbec bola? A David Duchovny sa po celý film tváril neutrálne napriek tomu, že mal zažívať duševné peklo. ()

KdG

Po většinu času to byla nuda. Čekal jsem jestli svou maželku v těle dcery řízne, ale nedopadlo to takže pouze jedna hvězda za celkem pěknou Olivii Thirlby. ()

dogma97

Chatrný scénář i rutinéra Duchovnyho zachraňuje skvělá Olivia Thirlby, která až neuvěřitelně zvládá sebe i matku ve svém šestnáctiletém (ve skutečnosti dvacetiletém) těle. ()

Grunt

Čekal jsem něco jiného, ale i tak se mi to docela líbilo.Celkem fajn příběh, celkově slušný filmeček s nevýrazným Duchovnym, ale ta Olivia Thirlby valí, tak nějak se mi zdá, že to táhne právě ona. ()

Ehax

Chtělo to více napětí a kdyby to bylo natočeno v podobném duchu, jako film Předtucha zvýšil bych hodnocení. Prostě zkrátka řečeno chtělo to více tajemna a zápalu měl jsem pocit jako by mi film protekl mezi prsty. Myslím, že z tohoto tématu šlo vytřískat něco víc. ()

Nessos

Kdyby se peníze, které byly utraceny za tento film, raději poslaly do Afriky, tak by z toho možná něco bylo. Takhle to byla jenom jedna velká nuda. ()

kubasimo

nápad téměř nijaký, nezajímavý......jediné, co mě zaujalo, je, že matka měla možnost poznat do detailů život své dcery, toto je realita i nejvzornější dítě projde pubertou, udělá některé věci, o kterých rodiče nemají tušení a co si budeme nalhávat, jedině dobře ()

Brano

Priemerná mysteriózna dráma, ktorá ma svojím spracovaním nedokázala presvedčiť. Dej je miestami dosť nudný a bez výrazných zvratov. Herecké obsadenie ma tiež veľmi nezaujalo. Záver bol už beznádejný. Je to škoda, pretože téma bola zaujímavá, len to bolo celé také suché. Film na mňa zapôsobil chladné, bez akýchkoľvek emócii. ()

Lewaso

Nápad převtělení umírající matky do dcery (ač lehce šroubovaný) poskytl plácek pro zajímavý příběh. Myslím, že jsem čekal víc od „souboje duší“ obou žen a reakce Davida Duchovneho na rozpolcenost dcery/manželky byly občas příliš ploché a nedůvěryhodné. Víc než horor je snímek psychologickou sondou do rodinných vztahů se špetkou mysteriózna. ()

Adrii

Podobných filmů na toto téma tady bylo už hodně, ale jen tenhle mě uchvátil. Je to jeden z mála filmů, kde se stalo něco, na úkor někoho jiného. Film mi nudný nepřišel. Dokázala jsem se vžít do situace hrdinů a prožívat spolu s nimi jejich trápení a každodenní situace, které pro ně byly více než těžké... ()

Pete24

Námět, se kterým se pracovalo překvapivě dobře, tím pádem jsem se o to víc bál o konec a oprávněně. Klasický happyend přišel a navíc s nepřímým poselstvím, ať si dcerunka teda ty drogy s kamarádama bere, hlavně ať je šťasná. Dějově i herecky nadprůměrný film s totálně podprůměrným, americkým koncem. Takhle zklamaný po finálních deseti minutách už jsem dlouho nebyl. Ve dvou třetinách filmu jsem byl na 80%, ale konec to absolutně degradoval až parodoval na 40%. ()