Kronika mutantů

• USA Mutant Chronicles (více)

V roce 2707, kdy mezi sebou válčí světové velmoci, je při jedné z bitev narušena pečeť ukrývající dávno ztracené hrůzné tajemství. V dávných dobách zde byla zapečetěna monstra, která dělají z lidí nemrtvá monstra. Major Mitch Hunter se jakožto zkušený voják a velitel hrstky statečných vydává na sebevražednou záchrannou misi planety Země. Způsob, jak zničit armádu nemrtvých, je však jen jeden. (TomikZlesa)

Cesarea

Už jsem se dlouho tolik nenasmála, jako při téhle stupidní podívané. A ježto smích údajně prodlužuje život, dávám tři hvězdičky, přičemž si nejsem jistá jestli bych toto dílko "unesla" vidět ještě jednou a přitom je to, tak pěkný námět... Ale ještě když nad tím tak přemýšlím, proč jsem se docela dobře bavila? Byl to vlastně takový Serious Sam ve filmové podobě, prostě naštve tě šéf, tak si pustíš na PC střílečku a co se hne sejmeš :-)a konkrétně v tomto případě ani nemusíš klikat myší :-) ()

psycho.ta

Vizuálně něco mezi Sin city a 300 bitva u Thermopyl. Děj a triky strašné. 2** za D. Aoki. Nechápu co tam dělal John Malkovich.. ()

JimWalker007

Panebože! Takto premrhať zaujímavých hercov, pomerne kvalitné triky a vizuál na tak stupídny, nelogický scenár... Nasilu pozliepané nápady asi z desiatky podobných filmov - a to veľmi zlým spôsobom.. Tri hviezdy za pochmúrnu sci-fi atmosféru... odporúčam Smrtihlava - Dark City ()

míšapes odpad!

ztráta času. výprava vypadá jako z televizní inscenace v neděli večer na čété a herecké výkony jakbysmet. pro případný remake vidím obsazení jasně: místo pearlmana táborský, místo malkoviche preis a v roli jesuse by zazářil töpfer, to je jistý. ()

Nobunaga

Jako někdejší hráč Doomtroopera jsem se na film hodně těšil. A musím říct, že film má očekávání víceméně splnil, i když mohlo to být lepší. Setkáváme se se známými korporacemi- Bauhausem, Kapitolem, Imperialem, Mishimou a s Bratrstvem. Stejně tak se setkáváme s některými známými postavami- mj. Mitchem Hunterem a Maxem Steinerem. Vizuál postapo světa- ano vážení, proto ten steampunk!!!- se povedl na jedničku, stejně tak výběr herců, v čele s Ronem Pearlmanem. Kde film ale ztrácí, jsou některé logické lapsy, které mě až vytrhávaly z děje, když jsem si vždy uvědomil, že tady něco nehraje. A tady prostě musím sebrat hvězdu (např.na začátku byl mutanto-stroj umístěn v pustině bojového pole, ale v závěru filmu pod městem). A ten pařát mutantů, resp. jeho proměna, taky byla už hodně moc béčková. Jinak se ale jedná o výbornou steampunk oddychovku, s přímočarým RPG dějem. Pro fanoušky Doomtroopera, Warzone a Mutant Chronicles povinnost. Zajímavý komentář: Djkoma. ()

Pythonator

Hodně povedené a hodně podceňované sci-fi béčko. Sympatické originální steampunkové prostředí 28. století. Herci na jedničku. Efekty sice nic moc, ale to se dá vzhledem k rozpočtu snadno odpustit. Do pěti hvězdiček mi chybělo opravdu jen malinko. Snad kdyby ubrali trochu keců a přidali více napětí a akce... a nějakou sexy babu... No i tak to byl nářez. ()

draxxi

Tak tohle me nepotesilo. Cekal jsem vic. Triky jak z videohry, logika sla spat, neustaly radobyfilosoficky kecy o bohovi a vire... Zkratka takovy sedohnedy becko.... Aspon ten stroj me trochu pobavil. Neco jako pevnost Boyard... 15/2/2020 46% ()

Bragi66

Steampunk jak noha: letadla na páru, stroj na zombie. Něco bodů za začátek, za atmošku a kulisy, jinak pustina bez napětí a s trapnými akcemi, o konci ani nemluvit. ()

Seifgard

Herci přehrávají a trousí rádoby drsné hlášky. Efekty jsou průměrné nebo vyloženě špatné a se světem mutant chronicles to má vážně společné jen jméno. ()

Calibos!

Velice rozporuplný film. Začátek je docela dobrý, ale čím dál se film dostává do finále tím víc jsem trpěl. Kamera je slušná, vizuální stránka také není hrozná. Bohužel co se do toho vložil Ron Perlman, tak jsem jen čuměl. Tak špatně snad ještě nehrál. Nevěřil jsem mu jedinou větu a gesto. Špatný herec to není (City of Lost Children, The), ale tady působí jako kyselé okurky bez láku. Úvodní bitva je pěkná, ale to nezachrání ten místy hodně nudný zbytek. Mutanti působí v celku pěkně, ale zas tak cool to není. V závěru je celkem pěkný půlmutant (ta ozářená strana obličeje a ty kovové svorky v krku jsou fakt coool), ale to nic nemění na tom, že jsem se docela nudil. ()

square

Naprosto dokonale natočená pitomost. Hloupý děj, svkělé nápady na ztvárnění. Človeka jenom napadá, jaká škoda talentu tvůrců na takovou zbytečnost. Vizuální stránka je nesmírně zajímavá, herci jsou výborní (hlavně Tom Jane), ale pokud byste zápletku shrnuli do tří vět, vypadla by z toho do nebe volající kravina. Snad příště... ()

Marčus

Představte si parní mašinu, která má čtyři kotle na uhlí se dvěma topiči, ale místo trapného pojíždění po kolejích létá jako tryskomyš s kolmým startem. Jestli se domníváte, že v ní mají alespoň zajištěné uhlí, tak jste na omylu. V zásadě mi z této béčkové produkce zůstávají v paměti jenom dlouhé řady technicky naprosto nesmyslných záležitostí. Bože, proč já na to vlastně koukal. 40 % ()

obyč.divák

Nic lepšího doma nebylo tak jsem si to pustil -Co to k...a je??? Děj žádnej,herci tragedie,....nechápu co tím chtěl básník (myšleno režiser) říct.. ()

Cool.Mila

Aj, tak tohle je vazne zklamani. Upoutavkou pro me bylo obsazeni Devon Aoki, protoze je proste k sezrani, ale film jako takovy byl nic moc. Par scen bylo sice ok, ale jinak nevim, misty jsem vahal, jestli to nevypnu, ale prekonal jsem se. Nektere filmove triky byly az moc okate, hlavne efekty krve pusobily dost amatersky a jasny- ne kazdy film ma rozpocet 200 mil. dolaru, ale tady zaostaval i dej. ()

Matrix44

podla tunajsich hodnoteni som sa velmi tesil na tento film, ale bol som velmi sklamany ! Katastrofalne spracovanie aj na TV Hallmark. C-kovy film na urovni roku 2000 :( (Parne kozmicke lode ma zabily!) ()

Deacon59

Ne tak špatné jak by se mohlo zdát. Velmi příjemné herecké obsazení. Občas to zaskřípe, ale ty necelé dvě hodiny utečou jak voda. ()