Kronika mutantů

• USA Mutant Chronicles (více)

V roce 2707, kdy mezi sebou válčí světové velmoci, je při jedné z bitev narušena pečeť ukrývající dávno ztracené hrůzné tajemství. V dávných dobách zde byla zapečetěna monstra, která dělají z lidí nemrtvá monstra. Major Mitch Hunter se jakožto zkušený voják a velitel hrstky statečných vydává na sebevražednou záchrannou misi planety Země. Způsob, jak zničit armádu nemrtvých, je však jen jeden. (TomikZlesa)

natalanka

fakt sci-fi. Herci, kteří hráli mutantíky se asi dost nasmáli...:-) A stroj na uhlí, když docházejí zásoby ....:-) :-). Marnost nad marnost. A hlavně mlčenlivá mníška, která pak promluví... jo a rakieta s použitím meče jako klíčem, na kterou naši přeci nepřišli ale dokázali stroj zahrabat asi 0,5km pod zem.... nóó. Pěkná kravina. :-) ()

Aeres

Pokud byl záměr natočit co nejlepší brak s kvalitními herci, -pak klobouk dolů. Zpětně ani moc nelituji, že jsem to po úvodní - vizuálně odpudivé scéně, nevypnul. ()

Neronius odpad!

Zkoušel jsem hledat něco pozitivního na tomhle filmu ale bohužel jsem nic nenašel.. našel jsem maximálně nudu a cancer. ()

baclajean

Toľko zbabraných scén, toľko amatérskych výkonov a nezmyselných vyústení daných situácií. Kamera jalová a celé to bolo poriadne pritiahnuté za vlasy, no napriek tomu sa to dalo pozerať. A nemôžem si pomôcť, ale Thomas Jane mi v tvári pripomína Christophera Lamberta. Veru, Highlander by sa im bol hodil. ()

Insomniac

Nuda, nuda, nekonečná nuda. A to podotýkam, že mám sci-fi rád. Toto si ale nezaslúži možno ani tú jednu hviezdu. Ešteže som videl už aj horšie veci. ()

gu-staff

Tenhle film má jenom tu smůlu, že vyšel v roce, kdy se objevily natolik zajímavé kousky, že jej odsoudili do role chudého příbuzného. Ale na druhou stranu to dovede slušně pobavit, tak proč tomu ty tři nedat? ()

redalert21

A pfff, slabé, slabé, slabé...Celym dejem vas provazi nuda, ktera vas nuti se kazdych 20 minut divat kolik jeste chybi do konce, akce nic moc, porad tma, "mutanti" jsou taky hodne nepovedeni a ten zaver...ach...cekal jsem mnohem vic...jo a ty digitalní efekty silene slabe, slo uplne videt jak do toho ti herci vubec, ale vubec nezapadají a stojí na uplne jinem miste... ()

RomaS

Stylizace je nejsilnější stránkou tohoto komiksu s postindustriální budoucnosti. Je šedá, depresivní a beznadějná až je v tom jedinečná. Je to ale asi tak vše kromě několika silných hereckých postav proč tenhle snímek stojí za to vidět. Děj je plitký a lehce předvídatelný. Zpracování, včetně triků taky nepatří mezi nejlepší. A až uvidíte první letající mašiny určitě si vpomenete na parní vlak :-) ()

wray

Ak sa nemýlim, tak toto je ďalší film vytvorený podľa čohosi (hra, komiks, kniha...) a ako to už obvykle býva, tak takéto filmy hodnotia lepšie tí hardcore fanúšikovia (hry, komiksu, knihy...) a pre mňa - obyčajného diváka je to väčšinou chaos, ktorému nerozumiem :) Možno len príliš nad tým premýšľam, ale - nepochopil som celkom čo tie postavy robia, prečo práve to zachráni svet, odkiaľ tam vznikli tí mutanti, a najmä - čo mal ten koniec znamenať. Ale - možno len príliš premýšľam. Ak si odmyslím tieto problémy tak je to fajn oddychové akčné scifi - netreba sa veľmi sústrediť na dej, stačí si vychutnávať pekné akčné scény, ľahké dialógy, všetko vo vizuálne zaujímavom steampunk prostredí. Je to v roku 27xx ale aj tak boje pripomínajú skôr prvú svetovú vojnu a - to je ďalšie plus. Aspoň čímsi je to odlišné. Podtrhnuté sčítané - ľahké akčné scifi, pár nových prvkov, napokon zachránia svet, a už za pár dní môžem kľudne zabudnúť že som to pozeral. Neurazí, ale ani nejak veľmi nezaujme. ()

sakalodlak

Trochu neznámý film podle známé hry. Bohužel asi autoři zvolili název jen kvůli reklamě a prezentaci snímku, protože film s hrou nemá příliš společného - jen názvy válčících stran. Film je natočen v (mně) sympatickém komiksovém stylu se sympatickými "hellboyovskými" herci Ronem Pearlmanem a Annou Walton. ()

Ajay

Určitě to není film, který jakkoliv překvapí, střídají se zde dobré a špatné efekty, na můj vkus až příliš dobarvená krev :) A co jsem však nežral je, že v roce 2707 používají parní stroje :) ()

brasek

Dobrý námet... stroj, ktorý berie duše mŕtvym a vyrába mutantov. Škoda nerozvinutého začiatku z doby stredovekej, výborné pokračovanie v súčasnosti - teda roku 2707 (škoda, že len pár minút) a ostatné je také aké je... slabý scenár, miestami nuda, naivita akčných scén a najviac ma rozčuľoval blue effect a krv dotvorená vo photoshope (niekedy však som mal pocit, že to dorobili v skicári win xp). Postavy si pobehovali sem a tam pred modrým plátnom a potom grafickí technici dorobili exteriéry. Škoda, že film nerozvinul väčší potenciál, na ktorý určite mal... ale pes bol asi zakopaný v rozpočte. ()

cici24

U tohoto filmu jsem se příšerně nudil. Aboslutně příšerný scénář a né moc dobré herecké výkony tento film úplně zazdil. Bohužel mi to nepřipadá jako béčko, ale céčko +...Jednu hvězdu dávám za pokus..... ()

OsuDNR

Doost slabá Mutantská vec.Snád 5 roznych filmov som našiel v tomto..a to neni žiadna výhra.V úvode to začínalo slubne no postupne velmi ubúdalo na obrátkach. Videl som kvalitnejšie filmy takéhoto žánru. Ale tak čo sa dalo čakať, dnes mi už neprídu filmy s mutantskou tematikou IN. A už vonkoncom nie skupinka ludí ktorí zachránia svet. Plus dost slabé až mizerné herecké vykony filmu tiez moc nepridali.Slabé ** ()

Arcisit odpad!

Další s rádoby retro Scifi typu Svět zítřka kde triky,malovánky a kulisy, vypadají jako kdyby to malovalo 5ti leté dítě. Zbraně mají takovou velikost, že by je ani Hellboy nemohl používat a celkový směr kam se film ubírá vůbec nikoho nezajímá. Postapokaliptické bláboly v hábitech, že by si je na sebe neoblékli ani členové Kelly Family…. Vypnul jsem to po prvních minutách. ()

gpx

Otázka: Co se stane když se budou evakuační moduly plnit podle zde propagované americké logiky "nejdřív ženy a děti"? Odpověď: Pedofilie následovaná zánikem lidstva. ()