Kronika mutantů

• USA Mutant Chronicles (více)

V roce 2707, kdy mezi sebou válčí světové velmoci, je při jedné z bitev narušena pečeť ukrývající dávno ztracené hrůzné tajemství. V dávných dobách zde byla zapečetěna monstra, která dělají z lidí nemrtvá monstra. Major Mitch Hunter se jakožto zkušený voják a velitel hrstky statečných vydává na sebevražednou záchrannou misi planety Země. Způsob, jak zničit armádu nemrtvých, je však jen jeden. (TomikZlesa)

michalek.k

Film není příliš koukatelný. Slátanina se zoufalým scénářem a ještě zoufalejší režií. Co v tom dělají relativně dobří herci je záhadou. Co mne zaujalo byly kulisy - takto by mohlo vypadat zfilmování hry Fallout 3. ()

Fujin

Sci-fi mutantní krvavá do daleké budoucnosti vsazená a ve stylu první světové války stylizovaná béčkoidní řež ! ()

pornohavo

Priznám sa že mám slabosť pre sci-fi apokalyptické filmy a tak mi tento film celkom sadol na pondelkový televízny večer. Zopár žoldnierov bojuje s hroznými mutant-mi a snažia sa zachrániť svet, v ktorom zostali len ruiny a zopár zúfalých ľudí ktorý sa snažia dostať z hroznej planéty kde ich čaká istá smrť. Film má silné okamihy, pôsobivé prostredie a celkom dobré herecké obsadenie, nechýba zopár zaujímavých bitiek a tiež pár brutálnych záberov. Mohlo to byť však celé spracované oveľa lepšie. Moje hodnotenie: 65% ()

Utnapishtim

S Doomtrooperem, jak jsem ho znal z mládí, to nemá společného skoro nic (zcela chybí Černá legie, kterou nahrazuje jakýsi Stroj), jakožto akční film jde ale v zásadě o vcelku nadprůměrnou, atmosférickou záležitost. Do zlatého fondu se tenhle film sice nikdy nezapíše a že si na něj za pár let nikdo nevzpomene mě taky nepřekvapí, jako brutálně rychlá akční oddychová řežba ale rozhodně neurazí. ()

goodridge

Sci-fi béčko ako vyšité, čo sa týka aj trikov tak veru nič moc. Ale naozaj to ubehne veľmi rýchlo a dobre sa na to pozerá. Je isté, že je to podhodnotený film. Zaslúžené 3 hviezdy. ()

Sandai

Při úvodní scéně jsem si říkal proč má proboha ten film tak nízké hodnocení? Ale začalo mi to docházet docela rychle, hned jak úvodní a povedená bitva končila. Zese zombáci :-(. Nic proti nim, ale v naprosté většině případů je to znak béčkového a horšího filmu. Potom přišla náboženská agitka, nakreslená krev, nulová zápletka a nudní hlavní hrdinové. Je to celkem škoda, protože ve filmu je spousta akce a občas dost dobré nápady (parní letouny a vznášedla) a místy slušná atmosféra. Je to škoda, protože film měl rozhodně na víc. ()

waxtrax

Skvěle výtvarně a výpravně zvládnuté, bohužel však plné tupých dlouhých dialogů a tisíckrát omletých klišé. Škoda. ()

pretorij

Za 3* to stoji. Jsou tu momenty, ktere jsou hodne slibne, ale takove nejake Beckove vzezreni se bohuzel nepodarilo uplne ututlat. Navic mam alergii na Perlmana, ktery hraje snad ze zasady jen v odpadech a ti co ho obsazuji to take moc dobre vi. Nechci to ae zakriknout uplne, i prez misty silene zpracovani jsem se nenudil a o to preci jde. Pro nenarocny a mene kriticky vecer vrele doporucuji. ()

andy60

Tenhle film vyšumí z hlavy dřív, než řeknete prd. Už ten námět s mutantama z budoucnosti mně moc neoslovil, natož pak scénář a režie. Žádný moment překvapení - vybrat pár ostrých chlápků k záchraně lidstva, v honbě za pečetí jich pár zahyne, pak finální bitka a závěrečné titulky. Na druhou stranu - jednou se to shlédnout dalo. ()

D.Gilmour odpad!

Vůbec nevím proč jsem to dokoukal! Hnus. Není tam nic čeho by se dalo chytit jako alespoň béčkový film. Kvalita na úrovni téčkového filmu. ()

vrch07256732

Hoci väčšinou mi podobné filmy lezú na nervy, tento mal aspoň zaujímavý vizuál (1. svetová vojna, zákopy - ale v nejakom Fantasy looku) ponuré okolie kamenných monumentov, žoldácka hantýrka, to všetko sa tu tak nejak skĺbilo že film aspoň nenudil a odsýpal si to svojím tempom + mutanti sú celkom OK a mordy tiež s dostatkom krve (digitálnej). Po dejovej scenaristickej a režijnej línii však nečakajte nejaký skvost - 1.000.000 krát otrepaná téma o parte drsných žoldákov čo idú sebaobetavo zachrániť ludstvo. Naivný dej naivný koniec - ale viac som od filmu aj tak nečakal a za vizuálne spracovanie u mňa za 4 hvezdy ()

majakmp3

Hrůza a běs. Klišé, bez nápadu a navíc výprava a triky ve stylu nízko nákladového dokumentu. Musím však ocenit hudbu a některé neobvyklé drobnosti, jako například parní letadla. Celkově to však byla bída a shlédnutí filmu hodnotím jako naprostou ztrátu času - asi bych byl dost naštvaný, pokud bych za tuto věc platil, či na ní šel do kina. ()

Mikijvc99

No toto je film,na který se určitě podruhé nepodívám.je to celkem oničem.efekty jsou takové nezajímavé a celý fim je celkem nudný.Nikjak nenadchne a nepřekvapí,ale díval jsem se do konce a čekal jak to vlastně dopadne :) ()

Dalajlada

Když jsem s kamarády hrával Doomtrooper, vždycky jsem si přál, aby byl i nějaký film. Tohle mi jej splnilo. Steampunkové prostředí ponurého, nelítostného, válkou zničeného světa. Děj není nic moc, efekty taky nejsou úplně nej, ale k postavám si člověk najde rychle cestu (Valerie, Steiner) a celkově to působí docela dosti mrazivě a pro někoho, kdo žere steampunk naprostá nutnost. ()

TylerD.

Pěkný vizuál i když mi přišlo, že nebylo moc peněz na efekty. Jednoduchý ale zajímavý nápad a pak už jen scifi béčko. ()