Vykutálený zlodějíček Silas, čerstvě propuštěný na podmínku, si vezme za ženu neteř policisty, kterému slíbil, že bude sekat latinu. Policista však nemá ani nejmenší ponětí, že Silias chce svatební cesty na Niagarské vodopády využít k útěku do Kanady. Krásná a chytrá nevěsta Camille jeho plány odhalí a věří, že dokáže Siliase změnit. (oficiální text distributora)

lukano

Taková bláznivá, ale zároveň smutná romantická komedie. Dlouho mě v tomhle žánru nic nezaujalo, ale tohle bylo koukatelné. ()

pend

Přiznávám, že jsem ten film moc nepochopil. Rádoby kovboj s barevnými koňmi - budiž, ona chvílemi mrtvá, chvílemi živá, to jsem nepobral. Niagarské vodopády - paráda. ()

Gaia.M

Tak já teda úplně nevím. Líbilo se mi to? Nelíbilo se mi to? Chápu to? Kluci jsou kluci, a tenhle mladík udělal pár kravin, šel sedět, aby se z toho vysekal, namluvil si neteř šerifa? prostě někoho od policie.. s tím, že ze svatební cesty zdrhne, ale ejhle, mají nehodu, manželka umře a v tu chvíli ji začne mít rád? Proč? Je pořád stejná. Zvláštní. Ale dobře, člověk si většinou uvědomí, co měl, až když to ztratí. Každopádně modrý, žlutý a růžový kůň je na mě trošku moc. Na film se dá dívat, ale posledních dvacet minut bych vynechala. A posledních sedm minut? Z toho by se dal cukr ždímat.. ()

Olík

Jako nekonvenční romantika….no dejme tomu, ale celkově vzato….takový bizardně poetický výlet ke vzdušným zámkům. Možná držet lajnu úvodních minut, nechat modré koně ve stáji a nesnažit se za každou cenu o originalitu….takhle těžko uchopitelné. ()

Lucas87

Zajímavá romantika o cestě k vodopádům s mrtvolou. Měl jsem z toho takový průměrný pocit, ten konec se ovšem povedl. ()

dalziel

Kto má záujem o lobotomiu mozgu,vrele odporúčam.Pozretie tohoto filmu ma stálo veľa.94 minút života a miliony mozgových buniek,ktoré padli v boji.Film od odpadu! zachránilo len obsadenie. ()

tranquill

"Cestou ten výlet začal dostávat smysl..." Ano, také s postupujícími minutami rostla úroveň tohoto mysteriózně-romantického dramatu až k víceméně očekávané, avšak mistrné, pointě. Za ty emoce hvězda navrch. ()

kluzo

Víc než komedie, víc než romantický, víc než kriminální to je nudná slátanina na hranici hororu. Mohlo by se to jmenovat Mrtvá nevěsta na útěku. ()

MELODY

Dokud jsem v tom sveřepě hledala logiku, film mne ne a ne oslovit. Jakmile jsem se vybodla na realitu a její možnosti, začalo to být moc pěkný! ()

E lan

Dobrý film, zprvu to vypadá na nepovedenou burtonovskou parodii, pak se to výborně rozjede, že člověk čeká překvapivé rozuzlení a nakonec je tak trochu zklamán nedotaženou pointou spolu s divným koncem. Přesto se na to dobře dívá a tak trochu nadprůměrné hodnocení je rozhodně zasloužené. ()

Argondia

Tak tohle pro mě byla maximálně otravná nuda, kýč a nesmysl bez hlavy a paty. Pořád jsem čekala, co z toho vyleze a ten konec už mě jen dorazil a znechutil. Přesto, že mám ráda Franca a filmy na podobné téma, tak Camilla mě za srdce vážně nechytla. ()

MaxForValue

Áno, áno, je v tom kopec pátosu, presladenosti, ale vďaka sympatickej ústrednej dvojici Franco-Miller, skvele sekundujúcemu Davidovi Carradinovi a viacerými veľmi pekným scenáristickým a režisérskym vychytávkam celkom pekne zvládnutý film o (ne)tradičnej láske až za hrob. ()

PAVLIS

Film působí celkově trochu béčkovým dojmem, postavy se chovají jemně řečeno podivně a režisér jako by do finálního sestřihu zapomněl přidat několik dokreslujících scén. Výsledný pocit je přesto veskrze pozitivní. Největší zásluhu na tom má sympatický výkon ústřední dvojice a poměrně zajímavý námět. Fajnová pohádka na líné nedělní odpoledne. ()

warhammer

No musím říct, že ve finále jsem se docela dobře bavil. Sledoval jsem to vyloženě z nouze a nečekal jsem od toho vůbec nic. Nicméně zvláštní atmosféra a originalita snímku mě nakonec pohltila. ()

mikhail

Režisér zjavne nevedel, čo chce vytvoriť. Pretože vo finále vznikol snímok, ktorý nie je road movie, ani romantickou komédiou, mysterióznym filmom a už vôbec nie drámou. Vždy , keď už som si myslel, že sa dostane v mojom hodnotení aspoň na priemer, tak režisér urobil prestrih a začala séria ďalších nezmyselných scén. Herci občas prehrávali. Pri takom scenári a réžii samozrejme filmu nemohol pomôcť ani legendárny D.Carradine. ()

Miloško

Mám rád podobné filmy,plné fantázie a originality. S.Miller a skvelý J.Franco ako divny novomanzelia na svadobnej ceste. ()

Trishka

Mí milí filmoví maniaci, znáte ony filmové scény, které vás svou křehkostí a sílou dojmou tak, že když teď kdykoliv vidíte třeba modrou pláštěnku, se slzou v oku si řeknete: Jó, to sem tenkrát viděla film...? Pro mě jich v Camille byla fůra. Čert vem létající koně a chuť vykázat Davida Carrandina do jistých filmových končin. A to ani nemluvím o tom, že se v téhle bizarní podívané sešli mí dva nejoblíbenější herci! ()