Earth

(TV film)

V Arktidě se probouzí lední medvědi za svitu prvního jarního slunce. Podaří se jim nalézt jídlo předtím než led roztaje? O tisíce kilometrů daleko sdílí sloni vzácnou vodu se lvy, kdo vyjde ze souboje jako poražený? Ke konci příběhu sledujeme velrybí matku s mláďetem při jejich plavbě k ledům Antarktidy. Na konec se opět střetáváme s medvědy a dnešním ekologickým problémem číslo jedna. (gruvacek)

maratom

nádhera, záběry žraloka, který vyskakuje nad hladinu doslava hltajíc tuleně, honička geparda s antilopou nebo přelet nad vodopádem, to mi zůstane ještě dlouho v hlavě.5* ()

rusel

Krásné záběry. Omluvám se, ale já u vynikajícího filmu potřebuji ještě děj. Nic proti, on život sám taky "děj" je, ale pokud se budu chtít dívat na zvířátka, krajinky a lidi .... zapnu si radši Discovery Channel :-) Sorry. ()

Hanecek odpad!

Vzhledem k tomu, že se to pouze pěknými obrázky snaží diváka vydírat nepotvrzeným argumentem - je to odpad. ()

fire.wall

Zajímavé ukázky z života některých zvířat,které vám určitě vyrazí dech. Vadí mi pouze, že se o těch zvířatech nic moc nedozvím, ale ten, kdo se na to nekoukne, o hodně přichází. Nikdy vás to neomrzí. ()

Alhazred

Absolútna nevyhnutnosť každej Blu-ray videotéky. Fantastické.... až sa človeku slzy tisnú do očí, keď potom vidí čo sme s touto planétou urobili. ()

Black5

Nádherný dokument zaměřený hlavně na změnu naší planety a migraci druhů. Dokumenty rád nemám, ale tohle je krása!! ()

Usacek_

Úžasná podívaná. Značně předčí všechny dokumenty BBC které jsem doposud viděl. Jediné, co se může tomuto dokumentu trochu rovnat, je seriál Zázračná planeta s Davidem Attenboroughem.Ale i ta byla překonána. Za hudebního doprovodu George Fentona se dílo stává pomalu mistrovským. Nemám, co bych vytknul => 100% ()

Romivoe

Hezké...To je vše. Sice jsem to neviděl v HD a sledoval jsem to pouze na obrazovce velké 15´´, ale myslím si, že i kdyby jsem to viděl na kvaltiní obrazovce, uchvácen bych z toho nebyl. Přiznávám, že jsem se na to podíval jen kvůli tomu, jaké to má hodnocení a nic jsem od toho nečekal. Tedy vlastně čekal, ale ne tak málo, jak musím hodnotit. ()

gumimut

Pokud si tento dokument člověk dopřeje v HD kvalitě, dostane se mu neskutečného zážitku. Záběry nad kterými se tají dech, které hrají barvami. Jedním slovem ÚŽASNÉ ()

LuccaS27

Dokonalá podívaná a ve vysokém rozlišení dechberoucí přírodovědné drama a příběh? Docela mě to dojalo, 1 hvězdička navíc. ()

skonsam

Top mezi kamerou a zemí. Neskutečné záběry tý nejvyšší kvality. Kdo se o ně nechal připravit v kinoripu nebo nějaké další hrozné kvalitě, tak přišel v tomto dokumentu o většinu krásy. Poslední * nedávám kvůli nespravedlivosti vůči ostatním filmům co jsme dal 5*. ()

RyanMartin

Neskutečná nádhera, která v nejlepším světle odhaluje pravé krásy naší planety. Mluvený komentář v dokumentu není vůbec potřeba. Poprvé jsem ho viděl v cizím jazyce a absolutně jsem mu nerozuměl, po půl minutě jsem ho údivem nad tím vším přestal zkrátka poslouchat. Něco takového doporučuji vidět opravdu každému, aby se pozastavil, přestal na chvíli přemýšlet a vychutnal si pravou tvář přírody. ()

lolkaa

Neuvěřitelný :) od ledna do prosince, od severu na jih, od klimatu přes zvířata...myslím, že se stávám členem boje proti globálnímu oteplování a přidávám se do expedice pro záchranu ledních medvědů...pocit všechno zachránit musí mít po skončení snad každej, když vidí tu krásu a přitom ví jak jde pomalu do hajzlu........ ()