Cestující

Děj filmu začíná leteckou katastrofou. Mladá doktorka psychologie Claire Summersová dostane od svého učitele za úkol psychoterapeutickou práci s cestujícími, kteří tuto katastrofu přežili. Pravidelně se schází s několika přeživšími, nicméně naráží na jejich rozporuplné vzpomínky a výpovědi. Nejvíce ji trápí uzavřený mladý muž Eric, kterému věnuje zvýšený zájem i péči. Jejich vzájemná náklonnost však postupně přeroste v lásku i intimní vztah. Vyšetřování komplikuje zástupce letecké společnosti, v jejím okolí se dějí stále velmi podivné a nevysvětlitelné věci, zjevují se neznámí lidé i zvířata, zbylí cestující začínají postupně jeden po druhém mizet, neznámo kam zmizí i její vlastní sestra. Claire je pečlivá a touží všechny tyto tajemné záhady objasnit a prošetřit. (TV Nova)

Lencha

Musím se přiznat, že jsem od začátku neměla tušení... Až ke konci jsem začala tušit, že nic nebude takové, jak se zdá. A na úplném konci mi i ukápla slza. Pro mě to byl film s nádechem tajemna, který odkryl svoje karty až na svém konci. Anne není nijak skvělá herečka, takže ani v tomhle filmu mě nijak neoslnila. Ale nevadila mi. Líbil se mi Patrick v roli Erica. Ten se své role zhostil o dost lépe. Dávám lepší tři hvězdy. ;-) ()

wooozie

Schválně jsem si nečetl žádný úvod k filmu, ani žádné komentáře, abych se pak nedozvěděl od nějakého inteligenta, jak to všechno vlastně dopadne. Prostě jsem čekal opravdu průměrný film a nic víc. Možná to bude tím, že nemám tolik zhlédnutých filmů, ale na konci mi opravdu trvalo, než jsem si dal všechno dohromady a než mi to došlo, ale pak jsem si řekl, že to byl vlastně parádní film, sice s pomalejším tempem, ale to mi vůbec nevadilo. Když si vezmu jedno s druhým, tak bych dal 3,5*, ale za Hathaway si klidně přidám na čisté 4*:) ()

bruceman7

Značné překvapení. Do poloviny filmu se to jevilo nijak záživně a spíš jako kulisa k nedělnímu večeru, avšak v zápětí to chytlo rozhodně nečekaný obrat. Má to při zpětném pohledu silnou myšlenku. Příjemný soundtrack. 7,5/10 ()

Hanys_

Na 85 minut se mi to až podezřele táhlo, naštěstí pro mě nečekaný konec, reputaci filmu trošku napravuje. Na jedno zkouknutí neškodné...6/10 ()

Holina

Tak to se nepovedlo. Nechal jsem se nalákat na Drama/Thriller/Horor a to jsem si dal. Kde je hlavní chba? Asi v obsazení. Anne Hathaway měla zůstat u princezen a čarodějek, do role prostě nesedí. To ale není jediné mínus. Na nějaké to mysteriózno si musíte počkat až do posledních minut, do té doby se na obrazovce prakticky nic neděje. Za zmínku nakonec stojí snad jen hudební podkres, který ovšem jaksi zavání také jistým kopírováním jednoho známého skladatele filmové hudby. Nuda, šeď, křeč ()

Balu... odpad!

Anne má u mě stigma, které si vytvořila už jen z tv ukázek na Deník princezny (ano, i z 30ti sekundového shotu si racionálně lze udělat obrázek, který se neliší od hodinuapůl trvajícího utrpení) a to ji u mne poznamenalo na její celo hereckou kariéru. Passengers je tak jen připomenutím si, že skutečně jen máloco, o čem si myslím, že je sračka, sračkou ve skutečnosti není.. ()

peetriss

Překvapivost závěru tomuto snímku nejde upřít, avšak přetrpět pro tuto pointu více než hodinu trvající nudu, tak tedy to opravdu ne. Nebýt líbezného kukuče Anne Hathaway, tak se možná závěru ani nedočkám, poněvadž bych tento film nedosledoval do konce. ()

filipvrbik

Vůbec to není takový průšvih, jak to tu někteří popisují... Můžete mně prosím vysvětlit, jaký je rozdíl mezi mysteriózním thrillerem a hororem? On to totiž vlastně je horor, i když až při pointě- která je mimochodem velmi zajímavá ( ale, že všechno bude jinak jsem pochopil už v první scéně s Ericem, kdy ji osloví Claire a přitom mu křestní jméno neřekla, ale představila se jako doktorka Summers). Jako jasně 80minut se to vleče, ale v docela zajímavé atmosféře a pak deset minut pointa, celkově lehký nadprůměr...60% ()

sona123

Špatné, čekala jsem víc. Idea stejná jako třeba v Uninvited. Kromě pěkných herců (a že tu těch hvězdiček bylo dost) filmu chybělo vše, co mohlo. ()

lareinna

Dosť nudné, Anne je dobrá herečka, ale v tomto filme bolo zrejme cieľom zmiasť diváka, resp. zmagoriť ho tak, že už ani netušil, kto je živý, kto je duch a podobne. Nezaujalo ma to. ()

kumite

Trochu toho romantična, trochu napětí, záhadna a pointa odhadnutelná po několika minutách. Tak to bylo zklamání, opravdu velmi slabý "Šestý smysl" v sukních". Tolik logických kopanců jsem už dlouho neviděl pohromadě. Když si jí nikdo z personálu nevšímal už v té nemocnici, tušil jsem, že je s pointou zle. Na závěr snad jen vcelku příjemná závěrečná melodie, pro klavíry mám určitou slabost. ()

Teardown odpad!

Ne a ne a ne. Tenhle film nemá absolutně nic. Žádné grády, žádné zajímavé momenty, žádnou šťávu, prostě nic. Doslova jako vyschlá studna. Ale možná se mýlím a od 60 minuty praská ve švech napětím, svižným tempem a začne to i z rychlíku připomínat horor. Jenže to se už stejně nikdy nedozvím, protože tato tragédie dostala doživotní zákaz vstupu do mého přehrávače. ()

goniss

možná oželené téma, mě se to v tomto podání s těmito heci líbilo a a líbilo se mi to od začátku do konce. A basta! ()

Silencia90

Tak já nevím jak vy, ale já jsem ten konec nečekala. Ani jsem nad tím v průběhu filmu nepřemýšlela, prostě jsem se nechala unášet atmosférou a snahou herců a všech okolo filmu o to zaujmout. Nespoileruji sama sobě. Nevím proč uprostřed filmu bych měla hádat konec. Ať už bych ho uhodla nebo ne, proč se zbytečně namáhat a kazit si tak překvapení, dojem z filmu a pak i náladu? Osobně bych čekala, že tenhle film bude mít větší hodnocení. Je to zajímavý film s, pro mě konečně věrně zobrazujícími událostmi před katastrofou. ()

Wargoo

V prvom rade treba povedať, že tento snímok má veľlmi ďaleko od thrilleru a hororu... Neviem, kto tu udáva žánrové "smernice" , ale trafil úplne mimo. Ja by som to zaradil skôr do Mistery-romance-drama. Film sám o sebe sa mi celkom páčil, dej bol priamočiary, držal sa štandardu, a bol mi odniekial veeeeľmi povedomý. Ale asi to bude len môj šiesty zmysel... :) Samozrejme rozuzlenie prišlo až na koniec filmu, a bol celkom prekvapivý. Anne Hathaway bola opäť roztomilá, asi ani nevie pokaziť svoju úlohu. Tiež som bol potešený obsadením D. Morsa, ten herec má vždy nejaké to jeho tajomno v zálohe (Disturbia). Passengers u mňa celkom pekné 4****. PS: Keď uvidíte svojho nebohého známeho, alebo hafana, tak už asi viete, prečo vás všetci ignorujú... :) ()