Rachel je divoká sedmnáctiletá dívka a matka to s ní nemá lehké. Pošle ji proto k babičce, kde platí přísná pravidla. V malé vesničce však vyjde najevo jedno velké tajemství, které je možná důvodem jejího chování... Sedmnáctiletá Rachel je dáreček k nezaplacení. Pije, zkouší drogy a je promiskuitní. Její matka Lily si s ní neví rady, a tak ji pošle do domu své matky Georgii, kam přísahala, že se sama nikdy nevrátí. Ta žije životem s jasně danými pravidly – Bůh je na prvním místě a těsně za ním je tvrdá práce. To samé vyžaduje od všech, kteří žijí u ní doma. Pro svou vnučku tedy zařídí práci sekretářky u doktora Simona Warda, místního veterináře, který neoficiálně léčí i lidi. Rachel s ním nejprve flirtuje, ale Simon ji odmítne. Stále chová nějaké city k její matce, se kterou kdysi chodil. Mezitím se Rachel skamarádí s Harlanem. Mladým chlapcem, který je mormon. Ten se Rachel svěří, že je stále panic a že si vezme dívku June, s kterou má domluvený sňatek. Rachel je rebelka, a když tohle slyší, začne jí Harlan lákat. Svede ho a poskytne mu orální sex. Harlan má takové výčitky svědomí, že spolu s Rachel jede za June a všechno jí řekne. Ta mu zakáže se s ní dále vídat a pověří své kamarádky z města, aby Rachel sledovaly. Rachel to štve, a tak jim jednoho dne řekne, že pokud jí budou nadále sledovat, zprzní všechny jejich kluky. Od té doby jí dají pokoj. Jednoho dne Rachel jen tak mezi řečí řekne Simonovi, že ji její nevlastní otec, Arnold, sexuálně zneužíval od jejích dvanácti let. Simon neváhá a prozradí to Georgii. To Rachel nečeká a tvrdí, že si vše vymyslela. Georgia zprávu i tak řekne své dceři, která je nejprve přesvědčená, že si Rachel vymýšlí. Přijede tedy za ní a snaží se zjistit pravdu. Později jí uvěří, začne pít a požádá o rozvod. To Arnold nechce nechat jen tak a za Lily přijede. Georgia ho okamžitě vyhání ze svého pozemku, ale Arnold odejde až pod hrozbou, že mu rozbije jeho nové, vysněné a milované ferrari. Rachel vidí, že její matka nedokáže unést pravdu, a proto řekne, že si celou věc vymyslela, aby zjistila, zda jí uvěří... (TV Prima)

otík odpad!

Přiznám se - viděl jsem to pouze do první reklamy, pak jsem znechuceně odešel. Příšerné ženské (v čele naprosto nefotogenicku Lindsay Lohan), příšerné jednání všech zúčastněných, naivní prosťáček a jedna hloupá věta vedle druhé. Navíc do toho pár nechutných poznámek ("Mu se postavil", ....), no prostě pokažený sobotní večer. A toto dělal Marshall??? To snad není možné. Hudba: John Debney ()

vesper001 odpad!

Tak nevím, jestli tvůrci vyměnili jídlo za pervitin nebo jim naopak náhle došel, ale člověk musí mít v hlavě exkrement, aby tohle dokázal dokoukat s neporušeným zažíváním. Vypadá to, že veleduch Garry Marshall spáchal zločin proti lidskosti, ale ve skutečnosti se k tomuto „filmu“ přihlásil Islámský stát. ()

st.verka

Tři ženy, tři generace v jednom domě. Babička, volnomyšlenkářka, vždy nad věcí. Frustrovaná dcera, která má z minula nevyřešený vztah k matce, dceru, která se jí vymkla z rukou a druhý manžel ji s ní podvedl. A pak vnučka, nevycválaný spratek, který si nikoho a ničeho, včetně sebe, neváží, všechny kolem sebe uráží a se vším je hned hotová. No, tak to je příběh... ()

Mrkvič

Včera jsem tu psal k jednomu filmu, že jsou vztahy dost složitý a natočit o nich dobrý film ještě těžší. Tady se to ale povedlo. Tři generace žen, všechny mají svoje názory, představy a problémy. Lindsay Lohan jich má rozhodně nejvíc a taky díky tomu tu předvádí asi nejvíc. Jane Fonda i Felicity Huffman jsou výborný, ale LIndsay mě hodně mile překvapila. Vztahů je tam nakonec trochu moc a některé ustupují ke konci do pozadí, nebo uplně zmizí, ale rozhodně film stojí za ty dvě hodiny stráveného čau a na konci budete netrpěliví a trochu nejistí, jak to vlastně všechno skončí. ()

RonaMidu

myšlenka možná dobrá,ale... na většině emerických filmů mi nesedí ta pohádkovost ................a hvězdičky dávám za to,že na konci nikdo netleskal,přestože důvod byl,že?!.. a taky že si Lilly nepadla okolo krku s doktorem a Georgie třeba s Hectorem.... ()

Tyny

Příjemná, nenáročná komedie, na kterou se dá v klidu dívat, bez jakéhokoliv přemýšlení. Ale stále je to průměr, nic překvapivého. ()

Triny

Komedie? Romantická?? 113 minut neskutečně příšerného filmu.. doslova - PŘÍŠERNÉHO!!!! ovšem vcelku lákavě obsazen.. hmm, jenže to k dobrému filmu nestačí.. ()

anli

Garry Marshal romanticé komedie umí(nejen"Pretty woman")a zvládá ukočírovat i tři ženy najednou.Film je dobře napsaný,jsou v něm vtipné nápady a dialogy(některé jsou opravdu vynikající)a skvělé herečky..Jane Fonda je stále šaramantní a skvěle hraje,Felicity Huffman také(i když není zoufalá manželka,ale zoufalá je...) a Lindsay Lohan vlastně hraje sama sebe a proto je tak přesvědčivá.Film hezky plyne,chvílemi je z komedie drama,a najdeme v něm pár skvělých životních postřehů a detailů.Příběh je celkem jednoduchý,patřičně okořeněný a snad jen je tam na můj vkus příliš zvratů..Pro mě to ale bylo příjemné překvapení.Normálně bych dal vlastních 65%,ale za ženské trio musím prostě něco přikápnout a tak mii to vychází na krásně ženských 75%. ()

Monoxid

Taková romantická komedie pro odrůstající puberťáky, které už nebaví pořád koukat na happyendy a občas chtějí vypadat, jako že přemýšlí... ()

Pavlínka9

Jak už tady bylo řečeno - ano, Felicity Huffman je tu nejslabším článkem, i když je tu jednou z hlavních postav. Lindsay Lohan tu skvěle dokázala, že umí hrát a to nejspíše hlavně v pozici, která jí je nejvíce vlastní - mladá dívka, která si dělá co chce a ani její "vlastní pravidla" ji podle mě moc nedrží nad vodou. Film je dost nemastný neslaný, ale je tam pár krásných momentů, kdy se mi zatajil dech - ale jsou doopravdy asi tři. Vrcholem všeho je pořádně vyhrocený závěr, při kterém jsem si konečně řekla, že aspoň něco v tom filmu je skvěle udělané :) Téma a pointa jsou dost zvláštní, jelikož sice to možná takhle někde v horní dolní v americe chodí, ale to bych asi nezvládala a řekla bych jim k tomu taky svoje. Bílá barva, kterou postava Rachel ve filmu téměř pořád nosí jen podtrhuje její "nevinnost" a to je jeden z těch malých detailů, který se mi taky líbil. Film ke konci skvěle rozehrává pokračování jak co bude dál, jelikož je tam nástin všeho "dobrého", co se může od všeho "zlého" rozvinout a šťastný život je za rohem ;) ()

zdenny

Myslel jsem si, že to bude trochu komedie o tom, kterak zásadová babička převychová nehodnou vnučku, s jejíž výchovou je její matka v koncích. Bylo to úplně o něčem jiném a musím říct, že má verze by se mi líbila víc. Bylo to drama, které ale postrádalo tu chmurnou atmosféru - tedy vzhledem k tomu, o jak velký problém zde šlo. Spíš to byl film pro ženy, neboť pouze tyto mohou nejlépe pochopit velikost sexuálního zneužívání. A to ze tří generačních pohledů. Vlastně jsem si celý film říkal, že aby se z dítěte stal takový parchant, musí mít fakt zásadní důvod. A ten teda byl skutečně zásadní. Na tento film jsem se podíval hlavně kvůli kvalitnímu hereckému obsazení. Herecké výkony mne nikterak nezklamaly. PS: "Takže vám to řeknu jinak. Pochytám vaše kluky a všechny je zprzním". To bylo dost cool. ()

Unnamed

Prvních 45 minut jsem se moc dobře bavil (to byla ta komediální část filmu, mimochodem zvládnuta na jedničku!), poté se z toho ale stalo velmi pomalé a nezáživné drama - drama já sice obvykle rád, toto bylo ale svým tempem neúprosně ubíjející. 3* ()

Guzo

Nové Známosti s Lindsay Lohan? Proč ne? Jeden z filmů, kde pořád netušíte, zda to je pravda, či ne a jen čekáte na závěr.. Herecké výkony všech tří představitelek ženských generací mě velmi mile překvapily, zrovna od Lindsay jsem opravdu nečekal, že dokáže zahrát i něco jiného, než jen přitroublou komedii, ale povedlo se. Přirovnání k Velmi nebezpečným známostem ale nesouvisí jen se lží, jsou zde i různé sexuální narážky, kdy si chce sedmnáctiletá holka svým tělem vydobýt vše, co potřebuje. Jen úplný závěr mě až tak nezaujal, čekal jsem, že film ještě bude nějak pokračovat, No, třeba se ale dočkáme dalšího dílu.. ()

toyrider

Abych pravdu řekl, tolik jsem od tohoto snímku ani nečekal a předem jsem ho odsoudil.Když ale běžel v televizi nedokázal jsem se odtrhnout. ()

mirec88

Tento film ma veľmi milo prekvapil. Čakal som nejakú typickú americkú tínedžerskú komédiu, kde vypnem mozog a zrelaxujem. A dostal som presný opak. Výborná psychologická dráma, kde vzťah babka-matka-dcéra je výborne vykreslený a sú tam všetky typické problémy v rodine - rebelstvo, generačné rozdiely, klamstvo, sexuálne zneužívanie (koho kým?), láska, šťastie. Komédia to veľmi nie je, hoci je tam pár malých vtípkov, ale to len na odľahčenie situácie. Ide o fakt výbornú drámu. ()

blackJag

Lohanová v roli, která ji dost dobře definuje jako skutečnou persónu, jen s tím rozdílem, že její vlastní život na žádný filmový happyend nevypadá... 50% ()