Film o dvou frustrovaných studentech a jejich touze prorazit ve filmu. Rádoby producent Joe (Tom Riley) a jeho talentovaný, ale neurotický kamarád a režisér v jedné osobě Baggy (Tom Burke) už jsou znechuceni metodami svého učitele filmu (Mackenzie Crook) a tak raději vyráží do Londýna, aby tu konečně prodali svůj scénář, o kterém jsou přesvědčeni, že je dokonalý. Londýn je ale nevítá s otevřenou náručí. Štěstí se na ně ale nakonec přece jen usměje, když podobně zoufalý producent (Eddie Marsan) souhlasí s tím, že do filmu investuje v případě, že hvězdu pro hlavní roli vybere on sám. Je tu jediný probém - producent chce Candy Fiveways (Carmen Electra) - světovou pornostar číslo 1. (oficiální text distributora)

Juto

Je to napodiv príjemná teenagerská komédia. Scenárista Phil Hughes poskytuje predvídateľný, ale príjemne zábavný scenár. Film sleduje dvoch mladých a nadržaných mužov, ktorí sa snažia preraziť vo filmovom priemysle akýmkoľvek spôsobom. A pomôc by im mala najväčšia pornohviezda Candy Fiveways (Carmen Electra). 6/10 ()

P@\/EL

Celkem dobrá komedie, která nabídne pár humorných situací, kterým se dá aspoň zasmát. Natáčení porna je poměrně dobrá tématika, ze které se dá vytřískat docela hodně srandy. Tady si myslím, že se to povedlo tak z poloviny. Nicméně filmu se nedá upřít snaha zaujmout diváka. A koneckonců šťastný závěr se zde perfektně hodil. ()

CaMMe

Tak takový porno bych nechtěl viděl i kdyby ho dávali zdarma k novinám. Ono se řekne natočit kvalitní film pro dospělé, ale není to prdel. Zack a Miri to zvládli na výbornou. Joe a Baggy trošičku pokulhávají, ale když nejsou peníze tak musí stačit i domeček tatínka a vibrátor maminky. Z druhý stránky "chci to" je asi nejhezčí věta, kterou vám ženská může říct a pokud to navíc vypadne z úst Carmen aka Miss Fiveways těžko tomu dáte méně než tři hvězdy. A to se v podstatě bavíme o naprosté sračce... ()

Whitebeard

No, přesně ten typ filmů, co moc nemusim. Zkusil jsem, viděl jsem, nedoporučim :) O tři roky dřív jsme si mohli vychutnat Sexbombu od vedle, prakticky stejnej film ve všech ohledech (kde se hledala inspirace pro Chci to je víc než jasná) a taky ve všech ohledech daleko lepší film. Tohle je jenom taková směsice někdy povedených, častokrát spíš nepovedených a trapných momentů a vtipů. Ale jo, občas mi koutek ujel, takže za mě 2* ()

Profík

Dva kluci, z nichž jeden je talentovaný filmař, který chce točit, ale jediné k čemu se dostane je porno? To mohlo dopadnout hrozně. Naštěstí film není trapný a zoufalý, ale velice vtipný. Kdybych musel srovnávat se Sexbombou od vedle, která má trochu podobný příběh, vyjde mi to asi tak nastejno. Každý film má nějaké jiné kvality. Chci to je vtipnější a má sympatičtější hlavní postavu. A nemoralizuje. A Sexbomba má Elishu Cuthbert. P.S. Český název je hrozný. Může trochu ublížit filmu. ()

Časové pásmo bylo změněno