Grindhouse: Thanksgiving

všechny plakáty
Celý film

Fiktivní trailer, který nám nabízí pohled do městečka, kde začne zuřivě vraždit neviné lidi "fantom", který se neštítí ničeho. A ještě ke všemu si vybere svátek všech správných Američanů - Den díkuvzdání. Eli Roth natočil trailer, který poběží v kinech mezi dvěma filmy Grindhouse. (MareT.)

Hrobař

Trailer skvělej, ten je za 5 a diskuze o tom, co z toho vznikne je mimo. Hodnotíme trailer, samotnej film budem hodnotit příští rok. A já se těším. PS: oproti traileru na Machete je tento o dost míň "rozjetej" ....což ovšem má taky něco do sebe a je to snad i nostalgičtější (jaký jiný trailery než statický ?!) ()

P/\/EL

taky supr fejktrajler.....je tam daleko víc moderních prvků....ale...né.....styl..nadsázka......PS: na yt píšou, že se to prej točilo v Čechách, nj, mi to mělo dojít, když vidim ty český jména..ta grandma mi je nějaká povědomá..jinak Eli Roth je nepochybně dost zvrácenej a v nechuťárnách se přímo vyžívá, když to ale kombinuje s takovym černym humorem, tak to funguje zcela jinak...jeho oblíbenosti: http://www.youtube.com/watch?v=bFHpxdJCerY ()

macclain

Chlapík v kostýme moriaka príde o hlavu. Roztlieskávačka skáče na trampolíne, urobí roznožku a dopadne na špičku porcovacieho noža. Zviazaným hosťom je na Vďakyvzdanie namiesto moriaka servírovaný človek. A to zďaleka nie je všetko. Hostelovský Eli Roth je magor. ()