Grindhouse: Thanksgiving

všechny plakáty
Celý film

Fiktivní trailer, který nám nabízí pohled do městečka, kde začne zuřivě vraždit neviné lidi "fantom", který se neštítí ničeho. A ještě ke všemu si vybere svátek všech správných Američanů - Den díkuvzdání. Eli Roth natočil trailer, který poběží v kinech mezi dvěma filmy Grindhouse. (MareT.)

Olík

Fiktivní Grindhouse trailer Tarantinova „synka“ Eliho Rotha svým slasher story plní na sto procent svůj účel. Je nechutný, má nadsázku, je zněj cítit béčko i invence a možná přijde i Kolja - na dvě minuty to moc dobře funguje! ()

aslavey

Strašná prdel :-D Ještě k tomu s českou účastí a typicky nechutnou Rothovinou, u který se člověk fakt zasměje. Trochu škoda toho vypravěče.. Trailer na Machete má lepšího :-) ()

Lyžař odpad!

Ouuuukeeej. Jsem fanouškem obou hlavních Grindhouse snímků. A tohle, kdyby bylo někdy natočeno ve velkém jako celovečerní dílo, by možná špatné být nemuselo. Ale takhle? Tenhle dvouminutový spot je..ještě s tím komentářem..hrozná parodie na všechno, co mi jenom připomíná kvalitní film. Bohužel. ()

xmy

Trailer na fiktivní film. Brutální, krvavé a svým způsobem také vtipné. Obzvláště scénka s kudlou a trampolínou dílu dodává tu správnou "grindhousovskou" šťávu. Tohle by opravdu stálo za to natočit celovečerák! ()

domirovec

Thanksgiving je pro mne první trailer ze série Grindhouse. Sice nejedu ve správném pořadí, ale to je jedno. Tohle by se mi ale v celovečerní verzi líbilo, ne že ne. 4/5 ()

Barak

"It´s blood.... son of a bitch" - nejlepší hláška z filmu. A nejlepší scéna je asi ta s trampolínou - to muselo hodně bolet.... Asi nejlepší trailer z "Grindhouse" - bylo to vtipné, hlavy padaly jedna za druhou (ve skutečnosti jsem to ještě neviděl, ale myslím, že když někdo někomu usekne hlavu, tak by to mělo téct víc - v některých scénách), Eli Roth na předním skle vypadal dobře. Povedený trailer, ale film - no, nevím nevím.... ()

Blaogranas

Podle toho, jakým způsobem se v traileru vraždilo jsem si myslel, že se jedná o dílo z nějakých 70.,80. let a ono houby. Ten film by musel být pořádnej shit. Ale trampolína docela zamrazila! ()

helraiser

Naprosto geniální, jednou bych chtěl opravdu vidět celý film. Je prostě vidět, že Eli to prostě umí, a že rozhodně patří k nejlepším a k nejtalentovanějším hororovým rejžům. ()

Veseldaa.!

Parádní esence 80tkových hororů. K dokonalosti chybí už jen voice-over Don LaFontainea, ale toho se už bohužel nedočkáme. Achjo, chybíš nám Mistře! :-( ()

Petulka88

Je to sice poprvé co hodnotím trailer (a ještě k tomu na fiktivní film), ale můžu říct, že jsem se u něj pobavil mnohem víc než u některých celovečerních rádobykomedií. Proto ty 4 hvězdičky. ()