Grindhouse: Thanksgiving

všechny plakáty
Celý film

Fiktivní trailer, který nám nabízí pohled do městečka, kde začne zuřivě vraždit neviné lidi "fantom", který se neštítí ničeho. A ještě ke všemu si vybere svátek všech správných Američanů - Den díkuvzdání. Eli Roth natočil trailer, který poběží v kinech mezi dvěma filmy Grindhouse. (MareT.)

PetrPan2

V jednom rozhovoru s Elli Rothem jsem četl, že to natočil v Kladně... scéna na trampolíně byla drsná a trailer nabytý hláškami nezklamal... ()

Compadre

Sakra, tenhle typ hororu vopravdu nemusim...je mi jasný, že Eli Roth je úplně jiného názoru a že po Hostelu se z něj stal přes tenhle krvavý rezort doslova hlavní mistr, ale...je to (mi z toho) na nic. Doufám, že z tohohle traileru nebude něco většího..a to i kdyby tam takových scén s trampolínou třeba deset! ()

dANo

Jeden z trailerov vo filme Grindhouse... Tento trailer bol asi najlepšie spravený, aj keď celovečernú verziu by som osobne asi vynechal. Absolútne skvelý strih a ten hlas, ktorý to sprevádza je proste geniálny! ()

Brandon odpad!

Tenhle typ morbidního pornohumoru já vážně nechápu. Touto cestou zdravím všechny místní onanisty!...speciálně EdaSe ()

VanTom

Úchylárnami a zvrácenostmi (sexem a násilím) narvaná upoutávka na fiktivní slasher Eliho Rotha jde natolik přes míru, resp. režisér se v nich zjevně natolik radostně vyžívá, až nepostrádá hlavu a patu (a vtip). ()

venca163

Mohlo tam být víc krve, srandy i sexu, bohužel přes "stylovou" kameru nebylo nicmoc vidět. Ale taky jsem se zasmál: "Its blood" - "Son of a bitch!" (70%) ()

mikulíšek

Čekal jsem, že se budu bavit víc. Ty 2 až 3 usměvné momenty jsou málo. Už mi to příšlo trochu moc "vychytané", nebylo to ani tak blé abych se bavil, ani tak zábavné abych se nenudil. ()

Forsberg11

Oldschoolový look Elimu Rothovi pristane a skutočne si viem Thanksgiving predstaviť v celovečenej podobe. Niektoré nechutnosti boli skutočne podarené. Gore prvej triedy, tak ako sa na grindhouse patrí. 90 %! ()

Sdoom

Skvělá výplň mezi dvěma Grindhousovými celovečeráky. Eli Roth je úchyl, nicméně tohle se mu povedlo, páč je to i vtipné. :-) Trampolína rulez. (Blu-ray, orig.) ()

NICOX

Fakt dobrý!! Na trampolínu už nikdy nevlezu. Rozhodovala jsem se mezi 3 a 4*, nakonec dávám 4- za Eliho (nemyslím jeho režisérský kvality, ale to, že je fakt pěknej chlap). 80 % ()