Jeden z mých nejmilejších starohollywoodských muzikálů. Už jen kvůli Fredovi a Judy, kteří jsou dnes legendami. Jako obvykle (u Fredových filmů - kterých mám nakoukáno HODNĚ) jsem se těšila na každé taneční číslo a dočkala jsem se opět mistrovského umění pana Astaira, samozřejmě i půvabné Judy, překrásných melodií a skvělého pohodového humoru. Za písně a tance - překrásné ''It Only Happens When I Dance With You'', ''Drum Crazy'', ''Steppin' Out With My Baby'',..taky mě dost pobavila výuka tance - Miss Brown, what idiot ever told you you were a dancer? You did. :) Nádhera! http://www.youtube.com/watch?v=zqDTTXStzhA http://www.youtube.com/watch?v=8gpBuIyN7zE&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=PGnA92OoOZQ&feature=related(17.5.2011)

Nedá se svítit. Fred Astaire je sice kuní ksicht, ale tancuje jako ďábel. Judy Garland je otravná stejně jako v Čaroději ze země Oz, ale tentokrát to má vlastně v popisu role, takže to minimálně neruší. Už jsem se poučil, že u muzikálů z klasické hollywoodské éry nemá smysl všímat si příběhu a je lepší se soustředit jen na choreografii. A to, co Aster předvádí v dlouhých bezstřihových scénách se vymyká přírodním zákonům. Když sledujete jeho kroky pozorně, neujde vám, kde bral své taneční základy M. Jackson (nemluvě o tom, že scénu z Band Wagon překopíroval do svého klipu Smooth Criminal). Začínám mít zkrátka toho kluka škaredýho fakt rád.(24.6.2011)

Fred Astaire patrí medzi najlepších tanečníkov a spevákov všetkých čias,a k tomu Judy Garland,na ktorú je výnimočný pohľad,lebo ovláda to čo aj Fred a oni dvaja sú perfektní.Hudba je taká excelentná,že zháňam soundtrack... Po skončení snímku stúpne človeku nálada a má chuť niečo prospešné urobiť,a tak píšem komentár... Zo začiatku tancuje s inou holkou,ale rozhodne sa pre tú,ktorá k nemu patrí odjakživa.Fred a Judy sú osobnosti dovtedy,pokiaľ film potrvá.Choreografia,čísla,spev a výprava proste paráda.(14.12.2013)

tento film zosobnuje vsetko, co zboznujem na muzikaloch. krasne si pri nom oddychnete, uniknete z trpkej reality a vychutnavate si skvele tanecne cisla, perfektne ladiacu uvodnu dvojicu garland-astaire (prvy film co som s nimi videl)... v druhej polovici sice trosicku straca dych, ale celkovy dojem mi to nejako nenarusilo. vyborne!(28.2.2008)

Nedokážu posoudit taneční um všech zúčastněných, ale ta choreografie mi nepřišla nic moc. Když to srovnám třeba s přibližně stejně starým Zpíváním dešti, tak je to úplně jiná kategorie. Tady mě žádné taneční číslo ani moc neoslovilo. Judy Garland mě jaksi iritovala a o Fredu Astairovi můžu říct, že nechápu pobláznění žen jeho osobou. Vždyť je podobný na nějakého skřeta, pro mě nesympatický, bohužel, nemůžu si pomoct. K tomu ten scénář, který neměl ani hlavu ani patu. No vlastně to bylo tak jednoduché, až se divím, že z toho šlo udělat film.(9.4.2015)